Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 314315316317318 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 16:34
pridružujem se čestitkama za rođendan , koliko vidim i vas je zgrabila zima
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 16:42
Tvoje ruže sad izgledaju kao ušećereno voće.Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 17:59
Došla sam se malo ugrijati u tvoj vrt, a kad tamo, dočekao me snijeg. Mora da je čudesan. Cvjetovi prekriveni bjelom koprenom. Želim ti da to ne traje dugo, da biljke ne stradaju.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 18:05
I ja se pridružujem čestitkama za Roka!!!!!

Tvoja stazica ispod žute, pa pošečereno cvijeće, aloe pune pupoljaka, ostići, neće li mu snijeg naškoditi!!!!  Ajoj, a cikasica!!!   Nadam se da ti ništa neće pojesti zima, da se brzo otopi snijeg i ba bura ne dokrajči sve ostalo, s obzirom na niske temperature!!!

A slikica zalaska sunca, hvala ti na njoj!!! Čarobna!!

Na sličici ispred slike bugice, koji ti je ono plavi cvijetić!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 18:16
Uf, kod tebe je snijega puno više nego kod mene.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 18:21
Ovo je zaista nevjerojatno, svuda snijega osim u Istri..................što smo mi Bogu skrivili...............
...........nadam se da ti cvijeće neće nastradati ispod ovog snijega ali baš je slatko sa kapicama............ruže kao da si u šećer umočila!
 
Sretan ročkas Roko!smile78
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 19:27
Ove cvijetno snjezne slike su mi prekrasne ...Embarrassed
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 20:02
Neznam gdje bih prije počela kod tebe.... ljepoteee....cvijeće izgleda predivnoo samo mi je žao ako bude štete...
a tvome Roku želim sve najbolje za 8. rođendan....isto tako lijepe želje i noni...
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 23:06
Draga moja baš sam se uželjela ove tvoje ljepote pozdrav od mene smile73
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 03:30
lantana draga ne mogu vjerovati gledajući ono smrznuto cvijeće u vrtu...Da to ima na Braču ne bih nikad rekla...Ostići, felicije, bugice i ruže pod snijegom i ledom, to je zaista događaj za pamćenje.Wink Kod nas nema snijega ali ima bure i leda i temperature -6. Ne znam što me čeka vani jer nisam mogla ni pogledati jer je bura derala ko luda. SAD SE JE MALO SMIRILA PA ĆU SUTRA U PROCJENU ŠTETA...CryCry
sutra je novi dan
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 05:17
Ovdje snijeg pokrije samo ionako opustjele vrtove pa su me slike tvoga zamrznutog cvijeća i vrta ostavile bez daha!
Roko već ima najbolju nonu, pa mu želim da i sve drugo u njegovom životu bude takvo!
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 07:02
Bračka ledena zima.. Neuobičajeno i posebno.
 
Svako dobro za rođendan tvojem najdražem dječaku!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 20:45
Antonia, Blue sky, Mali kaktus, Anabistrica, Free (onaj cvijet plavi je felicia), Otok, Bergenia, Cvijetomanijak, Bromi, Forzicija, Jagoda, Misty, Anaida hvala svima na posjeti i na lijepim željama za moga Roka, stalno mislim da je bilo ovakvo vrijeme kako bi došli do Splita.

U vrtu je danas bilo lijepo, ali samo na južnoj strani u zavjetrini, čistila sam malo staze i puno slikala LOL, nama je ovo pravi doživljaj.

Ovako je bilo sinoć sve smrznuto






a onda je jutros granulo sunce, snijeg i cvijeće.





































život je more
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 20:51
U tvom vrtu je i zima ljepša - sve te cvjetne glavice koje izviruju iz snježne bjeline djeluju nestvarno lijepo
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 20:58
U tebe je baš lijepo "posolilo",a ne zatrpalo kao u mene.
Predivno cvijeće u snijegu.Smile
Sadržaji o kojima pišem su informativnog karaktera.Za korištenje mojih savjeta i recepata pitajte svog liječnika ili ljekarnika.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 21:34
mislim da se ovakve sniježne slike mogu samo na jednom mjestu napraviti,
cvijeće u snijegu, a rasvjeta koja je samo na Braču takva, ne bi cvalo u ovo doba da nijesmile120
tvojem unuku želim sve najnaj
Sretno ti bilo dragi Roko!smile167smile112smile82

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 22:01
Lantana draga što će biti sa sukulentima? Imaš li već iskustva sa snijegom i ledom? Ružama neće biti ništa, ali ponavljam sukulenti CryCry...
sutra je novi dan
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 22:04
Sretan rođendan Roku sa malim zakašnjenjem!smile82
 
Kod tebe rado navraćam ali me je ovaj snijeg omeo i neka je ... Više volim vidjeti sunce, bugice i ugođaj lijepe jeseni, proljeća i ljeta nego zime..
 
Ovu slikicu prenosim ovdje sa velikim čuđenjem za nevrijeme koje vas zadesilo....
 
 
 
Pozdrav tebi i tvojima!
 
 
Rijeka

Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2012 u 10:35
Roku šaljem najljepše želje i želim sretan rođendan Wink

draga moja, se sjećaš manitua iz stripova? LOL to sam gutala ko klinka
stvarno vam je napadalo dosta snijega, dosta za vaše podneblje, ali to možda i ne bi bio problem da nisi izignorirala prognozu smile232 LOL ma moraš malo više vjerovati našim meteorolozima...ne griješe baš previše ;)

nadam se da će kaktusi i aloe usprkos svemu izvući živu glavu WinkThumbs%20Up
ove ledene ruže su kao sa reklame...famozno Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2012 u 13:52
Oho, pa Roko i ja smo umalo zajedno slavljenici, da sam se samo malo požurila LOL.
Čestitam i ja bakinom dečku rođendan ( s malim zakašnjenjem ) smile78
A ove snježne slike su lijepe ali mene rastužuju, do sad smo se mi okovani ledom mogli doći ugrijati u vaše morske vrtove a sad smo svi u istom loncu. A i žao mi je biljnog svijeta, ne znam baš kako će to za mnoge od njih završiti Cry.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 314315316317318 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.