Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje vrtne biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje vrtne biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 73>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 18:19
cikasica je zaista prekraasna a ništa manje nisu i prinoveClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 18:30
Alisa, krasan izbor lukovicaClap. Raduje me da si  našla i liatris pa  nemoraš sjeme sijati. 
Na vrh
Marina Ćorluka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Prosinac 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 124
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Marina Ćorluka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 18:44
Moja tiha patnja Cikasicasmile112Kad god ju odlućim kupiti ili ih nema ili su skupe,jel se smije znati gdje su kupljene i za koliko?Nesmijem hvaliti da bolje raste.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 18:54
meni je najljepša ova bijela dalija Clap
život je more
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 10:23
Flavka,Proljeće,Lora,Josipa,Marina i Lantana hvala vam na posjeti mom vrtu i divnim komentarima..Pusica svima.....
Josipa ja sam posijala sjeme liatrisa,pa šta bude!Od viška glava ne boli..
Proljeće,cikasice su skupe što su veće..Ove su male i bile su na sniženju.Plaćene su nekih  15-tak km..Inače su puno skuplje,od 30 km male do 100 i više km veće...

Ja sam u subotu posadila ljiljane,liatris i božur.Posijala sam nešto sjemenki vrtnog cvijeća u klijališta.I sretna sam jer je napoookooon krenula sezona!
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 14:46
imaš krasno cvijece a oe nove prinove su ti fantasticne...jedva cekam da vidim kako napreduju u zemljici...
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 16:43
Hvala maslačak,i ja jedva čekam da procvjetaju.Sad sam orezala ruže i poprskala ih crvenim uljem.I vočke sam poprskala istim uljem.Krenulo je krenulooo.Sezona stižeee...
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 17:11
Adeniumi, sukuleti, hoya, palmice - imam dojam da sam šetala svojim stanom! Baš su mi izmamili osmijeh! Vidiš kako nama malo treba!
A cvijetni kutak ti je bogat i lijep!
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 17:20
Hvala ti hoyaSmileSretna sam ako su ti moje biljčice izmamile osmijeh...Slažem se sa time,da nam jakoo malooo treba da budemo sretni..Zato i treba uživati u sekundama i sitnicama koje život znače.Ja sam sretna jer je napokon krenulo toplije vrijeme,i jer sam napokon čeprkala po bašti....Život je kratak,treba ga živjeti onako kako nam srce i duša nalažu.Sa biljkamaaaaa!smile79
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 18:39
jedna slika iz mog vrta kao proba ( da li neko zna kako umanjiti format slike, a za slanje istih koristim photobucket? Pozdrav)

 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 20:48
Krasna slikica - možeš ih umanjiti direktno ili preko photobucketa, ja osobno smanjim prije jer ih onda puno brže uploada.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 21:23
hvala ti puno triša  več dugo se mučim kako da stavim pokoju slikicu izgleda da sam upala u tuđu temu ali valjda ću nekako savladati  sve te cake 
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 22:34
Alisa draga cvječe ti je prekrasno  sada sam vidjela i moju brljotinu ako ti smeta zamoli moderatora da izbriše sutra idem u kupovinu u poljoopremu.javiču šta sam kupila
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 09:53
sarajka hvala na pohvalama.Tvoja slika mi ne smeta.Uljepšava mi temu..Ja sam sad bila u poljopremi na Marin dvoru i nemaju baš neki izbor.Ostao im samo jedan božur,nekog sjemena,nekih lukovica.Sve se rasprodaloo.Oni nemaju puno,ali uvijek je sve kvalitetno i povoljnije nego drugdje..Ne znam kakvo je stanje u Rajlovcu,možda imaš bolje,bar je bilo kad sam ja išla.Čekam rezultate...
Ja sam kupila viseću begoniju.begonia pendula i još gladiola..
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 11:50
Ma ova zadnja je baš fantastična ---ma prekrasn-ali -imaš baš ideja kako posaditi pravo cvijeće na pravo mijesto....svaka ti čast-----lijep pozdrav
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 11:54
Niho,nije moja slika..To je slika od naše nove članice,koja je greškom ovdje ubacila svoju super ideju.Sad ćemo mi da je maznemoLOLTreba mi samo repromaterijal!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 11:56
smile96-a dobra si nema šta -onda će mo tako -ali stvarno dobra stvar-ja sam sebi pronašla 1 lijep veliko korijen i sad treba znati šta posaditi a vidim -da ću ukrasti i ja neku ideju od tvoje prijateljicesmile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 16:42
Preko vikenda sam bila u Mostaru,pa sam malo obišla obi..Dole je već behar uveliko zamirisao,toplo i sunčano.Divota!Uzela sam sebi dvije trajnice dole,a viseće begodnije uzela sam nedavno u poljopremi..






Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 16:50
Izbor za 10 !
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 17:14
lijepe prinove smile113
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 73>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.