Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zvrkov vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zvrkov vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 63>
Korisnik
Poruka
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 22:34

silveK i stefkaja ,hvala!

Sad naveliko skupljam sjemenje aquilegia i foxgloves (digitalis).
U stakleniku raste rajcica (jos je zelena), krastavce vec na veliko berem a i patlidzan je vec skoro velik ko saka !
 
Vrijeme nam se stalno mijenja, oblaci jure po nebu, imamo cas pljusak, pa onda sunce.
Ovo je slikano popodne
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 22:52
Prekrasan vrt i pun dječice, zar može biti ljepša kombinacija. Mladom rakiću sretan rođendan i cijela godina nek prođe u veselju, bez puno školskih briga.Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 23:04
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Prekrasan vrt i pun dječice, zar može biti ljepša kombinacija. Mladom rakiću sretan rođendan i cijela godina nek prođe u veselju, bez puno školskih briga.Wink
 
On je mali lavic Wink, pravi rodendan mu je krajem 7.mj. Ovo je samo bila proslava prije nego sto se djeca razbjeze na ljetovanje.
Jucer im je zavrsila skola (napokon Big%20smile).
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 23:05
Opet imamo poveznicu ja sam u znaku Rak - podznak LavWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 11:17
preljepo cvijeće zvrk, a još ljepšem cvijetiću šaljem puno čestitki za njegov rođendan!
smile78
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 15:58
I dalje na nivou engleskih vrtova!ClapClapClap
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 21:33
kao da gledam one britanske serije, vrt ti je prekrasan, toliko zelenila i cvijeća, sve pohvale, e i za dvorac i proslavu Clap
život je more
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 22:48
..... ja bih k tebi..... jel mogu???
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 00:05
Ove godine vrijeme hirovito, svugdje..... Trava lijepa, dječica bosa po travi .....prekrasno. I ja sam ove godine kupila lukovice crocosmie lucifer i neke niže ..... od svakih samo po jedna lukovica potjerala list, ali još ništa od cvijeta. Cvatu li one prve godine?
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 07:25
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Ove godine vrijeme hirovito, svugdje..... Trava lijepa, dječica bosa po travi .....prekrasno. I ja sam ove godine kupila lukovice crocosmie lucifer i neke niže ..... od svakih samo po jedna lukovica potjerala list, ali još ništa od cvijeta. Cvatu li one prve godine?
 
Ne znam. Ove nase su jako stare,jos ih je muz donio iz svojeg prijasnjeg vrta. Ja sam ih razdijelila prije nekoliko godina i posadila na novo mjesto , (sada su na suncu,prije su bile u polusjeni) i sljedece godine su procvjetale.
Stvarno razvesele vrt, boja je predivna.Star
 
Meni je najveci gust odsetati do staklenika preko rosne trave bez icega na stopalima.
A moj sin je uvijek bos, ljeto ,zima.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 07:26
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

..... ja bih k tebi..... jel mogu???
Ponesi kabanicu LOL.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 07:29
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

kao da gledam one britanske serije, vrt ti je prekrasan, toliko zelenila i cvijeća, sve pohvale, e i za dvorac i proslavu Clap
 
Hvala.
 
Jos jedna godina prosla, jos jedna super zabava Star.
Za sada mi dijete nema nikakve prohtjeve za posebne zabave, glavno da ima prostora za trcanje, ove godine je water slide bio hit, lijepo vrijeme (ili barem suho LOL) i on je zadovoljan!
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 10:22
Originalno poslano od člana zvrk zvrk napisao:

Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

..... ja bih k tebi..... jel mogu???
Ponesi kabanicu LOL.
Sad pada dok bi ja preko, e a sad su kod nas prekrasne vrućine tako da se meni na kišu neide
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 06:17
Necemo biti gladni Tongue!
 
 
Prva zrela rajcica ove godine Clap.
 
A ovu tikvu na lijevo sam nekako uspjela ne vidjeti LOL pa mi je narasla ovako velika ,( volim ih ubrati kad su duzine ruke), makar je ovu muz smazao u jednom danu Wink.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 11:33
Te velike koje ti prerastu, ne brini i kod mene se to događa-sljepa kod zdravih očiju Wink, uvijek možeš iskoristiti kuhane bez sjemenki na salatu ili ih ubaciš u kakvo varivo. Ovi žuti pomidori su super, nikadnisam takve jela.
Rotkvica se mi najedemo u proljeće a ti ih imaš i sada Clap
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 14:05
Da nisi tako daleko, navratila bih na kavu, a možda i na večeru (kad već imaš tako sočno povrće)...eto, ja bih se "spontano" pridružila.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 22:14
Super povrćesmile50
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 22:54
Prvi patlidzan Big%20smile (malo cudnog oblika)
 
 
Muz mi je preorao buduci cvjetnjak i uz put iscupao debele korijene ruza i drveca Shocked
 
 
Shallots (vrsta luka)
 
 
+ stavila sam nekoliko slika iz Kew Gardens na Moj grad u slikama (ako nekoga zanima) http://cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=3362&PN=2
 
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 23:20
Ima i akcije , a i klope. To je lijepoClap Najljepše je uživati u rezultatima vrtlarskih radovaWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 23:44

taj luk, isto se koristi za kuhanje??? pitam ko zadnji tukac ali draga kod nas ti toga nema.

jel je dragi dobio propisnu "jezikovu juhicu" za učinjeno?Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,251 sekundi.