Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 81>
Korisnik
Poruka
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 10:08
Jaje je prekrasno i opet moram reći prekrasna salvetica, niti takvu nisam još vidjela,baš prava proljetna za jaje smile93
meni je super u životu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 11:16
Esmeralda ovu salveticu sam dobila na pred zadnjoj kavici, i mogu ti reći da je super...ima tako puno uskrsnih motiva, je da su sitni, ali su mi bili super za košarice a ove ostatke sam iskoristila za jajce...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 18:13
Netko je inspiriran nakon konzultacija vidim... Wink Skroz je slatko! smile170A ja nikako da svoja krenem radit, deprimirana sam zbog toga! smile42
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 18:32
Premedeno je jajesmile71.Izzy,ni ja još nisam počela sa uskršnjim radovima,ma stignemo i mi "ljenjivice" bez vremena i inspiracije...ako ne za ovaj,za sljedeći Uskrs sigurnoLOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 20:05
Shasha da si bila s nama na kavi i ti bi vjerojatno čim bi došla kući išla ispuhavati jaja i bojati...Meni je tako sinoć bilo...muške spremila na spavanje a ja kao zombi po kuhinji...Ali drago mi je da sam probala...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 20:08
"
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Netko je inspiriran nakon konzultacija vidim... Wink Skroz je slatko! smile170A ja nikako da svoja krenem radit, deprimirana sam zbog toga! smile42
 
 
Vidiš, vidiš kako sam ja dobro dijete???Wink
A i brzo učim od dobrih učiteljica....i još imam volje...pa zar to nije dobitna kombinacija...i na kraju krajeva "svaka roba nađe svoga kupca"...
 
A drugi puta pripremi novo gradivo...LOL
 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 20:20
Sve što počneš raditi izgleda jako, jako dobro, moit ću Boga da ti date bar još dva sata dnevno (mislim 26 sati) kako bi sve stigla što želiš!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 08:17
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Sve što počneš raditi izgleda jako, jako dobro, moit ću Boga da ti date bar još dva sata dnevno (mislim 26 sati) kako bi sve stigla što želiš!
 
Franjice niti to ne bi bilo dovoljno...čitam dvije knjige usporedo, radim košarice, dočekujem prijatelje, a prvo i osnovno majka sam....
A toliko toga bih još htjela probati napraviti...Tongue
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 11:46
Jedna slikica dijela košarica koje su poslane u SOS dječje selo Ladimirevci.
 
 
A ovo mi je moj sin jučer donio iz vrtića svoj rad za Uskrs!!!
Mama se oduševila!!!
 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 12:18
predivno smile71
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 12:57
Lijepo, baš ste bili vrijedni i ti i sin.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 13:01
Ahaaaaa, evo naše vrijednice! Bravo za košarice, baš su slatke, ali žao mi je što ti moram  reći da nisu slađe od rukotvorine tvog malog genijalca - pravi uskrsni aranžman! smile112
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 13:20
ma bravo za mamu i sina,moran priznat da je i mene odusevio uskrsni aranzman tvog sincicasmile141smile78
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 13:33
smile141za mamu i sina 
život je more
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 13:38
Cure imate potpuno pravo kada kažete da je rad moga sina ljepši nego moj.
Oduševila sam se jer su mi tete još prije rekle da zaista ima smisla za boje, i da se jaaaako voli tako igrati i izražavati.
 
Ali najbolji mi je kada nešto doma radimo, i kada on želi koristiti crnu boju, ja mu odmah kažem neka si uzme neku veselu boju, recimo žutu, crvenu, plavu, narandžastu i ja kupila crnu jaknu sebi a moj sin mene pita da zašto nisam kupila neku veseliju boju kao recimo žutu ili narandžastu???smile96
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 16:35
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

I konačno druga strana kante jupola...
 
 
meni je ovo tako dobra ideja.... meni kante od jupola služe samo za vodu za vrt... neće više...
 
baš mi je super, i salvetica i boje, bravo ClapClapClap
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 22:55
Draga moja, kad prođe puno, puno godina i ti počneš pospremati hrpu stvari koje si "čuvala" i ugledaš Uskršnji aranžman svog sinčića... tek ćeš onda shvatiti koliko je lijep, čuvaj ga, to su ti zrnca ljubavi koje će ti ujepšati dane kad ćeš brojati puno, puno godina!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 08:18
Franjice par zar si posumnjala da ga neću sačuvati??Wink
Ja sam ti kao hrčak od njegovog prvog rada koji je donio iz vrtića sve doma čuvam , a u mobitelu mi je slika koja je bila izložena u vrtiću i kojoj su se svi divili jer je super napravio....
 
Malena- velikaWink
i meni se ova kanta ovakva sviđa.
A ti je ukrasi, zaštiti i poslije možeš s njome raditi što god želiš!!!
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 19:55
Ove su košarice odlične, ali ovo što ti je sin pravio...ma prekrasno
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 23:26
1:0 za sina, šta je je, još ćeš ti od njega učiti   
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.