Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Silvekin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Silvekin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 47>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 22:00
SilveK, hvala ti - pa luk - kapulu ću svakako stavit ranije ,a i peršin, za ostalo ću malo čekati.
Ako bude koja biljčica-gotova digitalisa misli na mene (doneseš mi na floru.)
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 09:29
Kod tebe već pravi rasadnik! Ja nisam još ništa sijala, bojim se da će se izdužiti biljke...nočas je pao snijeg, a jučer sam taman izvadila kukurijek za tebe, samo da ga pošaljem. Samo neznam kako ćeš ga posaditi, ako je i kod tebe snijeg, možda u neku teglu?
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 15:23
Silvek evo čitam šta pišeš i nešto se razmišljam...
Da li bih ja mogla posaditi paradajz u jednu teglu i staviti na terasu??? Kako bi to napredovalo da li imaš iskustva sa time???
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 17:09
Monna, bude čekao u tegli toplije dane, i kod mene je jučer pao snijeg, ali bude uskoro zatopliloSmile
Proljeće, mogla bi, ali trebala bi ih stalno dohranjivati, jer rajčice spadaju u zahtjevne biljke, trebala bi malo veću teglu i dobro tekuće gnojivo, jer bez toga bi jako slabo rodile - na otvorenom one mogu rasti bez dohrane, u tegli nikako neSmile
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 17:54
SilveK, upoznala sam se s tvojom borbom... uh uh uh... zar ti ne dođe da poludiš i pocneš pucati po njima (po mogućnosti s nekim smrdljivim punjenjem)?
Hm, ja sam tam vidjela još nešto, pa me zanima kako bi mogli par komada teleportirati do mene? Da naravno riječ je o njam njam njam jagodicama. I ja bi htjela jednog dana imati šumu jagoda.
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 22:05
Mamaa, bum probala nekaj zmisliti dok se odmrznuWink

Nebum više, nebum više, nebum više smile42  smile42  smile155

do slijedećeg puta smile156



a kaj buš, dobili su u grami nove lukovice, mada je to još uvijek samo klasika, čekam nekaj neobično, a do tad...moram zadovoljiti potrebe, ne?Big%20smile LOL

Biljčice rastu u teglicama, delphinium bu trebalo uskoro rasađivati:



incarviella



paradajzići







Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 09:04
Silvek ostala sam bez riječi... Završi ti fakultet ali meni se čini da je tvoja budućnost u ovome...cvijeće i biljke...
Pa super da ti tako biljke napreduju...tebi su čini mi se i lantane brzo nikle...a ja svoje posadila oko 15.01. i još nigdje ništa...
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 10:18
Nisu lantane nikle....bojim se da od njih možda nebu nikajDisapprove
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 10:48
Joj kako je lijepo vidjeti ove biljne bebače!
 
SilveK svaka ti čast. Ti si moj idol. Najrađe bi te ženio. smile82
smile96
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 11:22
SilveK bilo mi je usput pa stala u Grami, zbilja impresivno, htjela sam ih pitati da li mogu kredit uzeti kao što kažem ima puno prekrasnih stvari, sad me ludo zanima s čim će nas maziti poslije.
 
A ova prošnja je vrlo zanimljiva G.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 12:45
za vredne ruke
i ja sam za to,nikad vise-do sledeceg puta
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 14:01
SilveK, strašna si Thumbs%20Up ja još nisam ni krenula u sjetvu. Samo su mi u vrtiću ispred kuće mali kokotići što sam ih posijala još lani na jesen. Preživili su cijelu zimu a mali su kao ovi tvoji, neki još i manji.
Sviđa mi se tvoja nova georgina žuto-crvena smile227
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 16:07
SilveK prekrasno ti biljčice napreduju... a i utješim se kad vidim da i ti moraš nešto za doma kupiti Wink
Uglavnom samo da znaš da si mi super tak uspješna Smile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 18:24
Silvek, kukurijek je poslan danas, pripremi mu topli krevetić u tegli! smile160
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 21:09
Monna hvala! Tegla spremna za operacijuBig%20smile

Gogo, baš si me sjetio , kad su moje cure na poslu vidjele tvoj vrt, jedna je odmah izjavila da bi te odmah ženila - a kaj veliš sad na to?smile96

Danas nisam imala stvarno ništa u planu, samo otići s kolegicom na kavu...no eto sudbine, preko kafića vrtni centar, pa smo malo svratile pogledati smile156



Dođoh, vidjeh, kupih! A kaj buš, kad ju je stvarno gotovo nemoguće uzgojiti iz sjemenja, a moram ju imati...mislim IH imatiTongue


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 21:23
Da nikako nije mogla biti jedna, ma mora imati društvo,  dvije su ipak ljepše.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 21:25
Prekrasnosmile64
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 21:52
...u dvoje je ljepše ,zar ne,
   i tad je veselije sve...

    
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 10:34
nemrem vjerovati kolike su ti već biljčice smile39 moje su još sve u paketićima LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 10:41
od sudbine se ne može pobjeći LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 47>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.