Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - TaraBraun- evo napokon i mene tu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


TaraBraun- evo napokon i mene tu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 40>
Korisnik
Poruka
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2012 u 07:55
Super ti je ispala bocaThumbs%20Up
Fakat - s čim si radila završni gornji dio?
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2012 u 10:50
Boca je divna ,ali slika sa korpicom cvjeća je bajka predobra, rado bih kopirala ako dozvoljavaš?
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2012 u 22:05
Divotica,samo gledam i divim se......smile73
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2012 u 12:58
Hvala vam cure na komplimentima. smile79
Lily54 - slobodno kopiraj.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2012 u 13:15
Evo i ja sam se okušala u izradi sata. To je poklon za prijateljicu zubarku, koja u svojoj ordinaciji ima jako puno anđela, samo joj fali sat, pa sam se ja eto pobrinula za to.


Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2012 u 13:17
Evo još nekoliko detalja

 
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2012 u 14:46
SUPER ....anđeli na satu...prijateljica će biti jako sretna Smile
< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2012 u 16:53
Odlican sat!!!! Gdje kupujes mehanizme i s cime radis ove brojke.. sve mi je bas u kompletu smile94
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2012 u 16:56
Originalno poslano od člana TaraBraun TaraBraun napisao:

Tanja-66, vjerujem ja da bi i ti sama dobro napravila make over svojih stvari, samo treba naći malo vremena, za ovaj okvir od ogledala trebalo mi je pola sata.
Evo opet malo maslina, na zidu kad stoje jedna kraj druge dobro izgledaju, ali bilo je unutra premračno za slikati pa sam ih radije poslikala vani.




ovo mi je predobro... smijem li kopirati?Embarrassed
samo mi molim te reci gdje nabavis ovakve salvete...
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2012 u 11:50
Maslačak7 - mehanizmi za sat kupljeni su kod RepromaterijaliSuveniri-Nakit(potraži ih na face-u), jako sam zadovoljna sa njima, nečujni dođe 12kn.
Brojke sam printala na salvetu, onda sam na njih stavila još kontur pastu, pa ljepilo sa šljokicama i na kraju 3D ljepilo.
Salvete sa maslinama  kupujem u Lumosu.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2012 u 15:10
smile141smile141
Svaka čast na izvrsnim idejama i radovima Tongue
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2012 u 15:45
sat si divno odradila,ali maslineeee,joj,prekrasno,obozavam ih...bravo draga.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2012 u 16:40
Svaka cast za sat,andjelcici su prekrasni kao i masline ;))))
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 09:43
WOW sat!!!! Mene fascinira kako svi uspijevate napravit tako lijepe baze (bijele/smeđe/zlatne) koje idu u kompletu sa anđelima.. Ja nemam problema sa bojama inače, ali ne znam kako dobit to što si ti napravila. Imam koferić i salvetu na anđele koju bi na njega stavila, ali nemam nikakvu ideju kako napravit takvu bazu.. Pomagaj!!!
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 10:17
Hvala  cure moje dragesmile78.
Salomon - što se tiče baze tj. podloge, ja sam ti radila sa krem bojom, ali spužvicu namočim i malo u  smeđu i zlatnu boju pa dodam oko motiva. Na kraju sam dodavala i antiknu pastu u zlatnoj boji(koja je i  na rubu) ali samo u tragovim, ima tu i zlanog i smeđeg sjenila, ma sve što mi dođe pod ruku a da odgovara tonovima koji su mi na salveti (samo pazi da salvetu isčupkaš što više do motiva jer inače na višku bijeloga ne ispadne baš dobro, bar ja imam takva iskustva). Jednostavno pusti mašti na volju, dodaj malo po malo boje(obavezno spužvicom) i vjerujem da ćeš biti zadovoljna rezultatom.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 13:45
Hvala..sad mi je žao da sam pobacala stara sjenila.. Nema druge nego u nabavku
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 19:36

draga Tara,

prvi sat je - sjedi, +5 ...

 smile55  smile71

jedva čekam vidjeti ostale... Smile


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 16:20
Originalno poslano od člana TaraBraun TaraBraun napisao:

Maslačak7 - mehanizmi za sat kupljeni su kod RepromaterijaliSuveniri-Nakit(potraži ih na face-u), jako sam zadovoljna sa njima, nečujni dođe 12kn.
Brojke sam printala na salvetu, onda sam na njih stavila još kontur pastu, pa ljepilo sa šljokicama i na kraju 3D ljepilo.
Salvete sa maslinama  kupujem u Lumosu.


nemam face pa ako imas kakva kontakt javi se na pp... Wink
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2012 u 16:36
Evo ja sam se jučer malo zabavljala sa anđelima. Pored lavande moj najdraži motiv.


Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2012 u 16:36
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 40>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,189 sekundi.