Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 159>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2009 u 01:00
Originalno poslano od člana pHoEnixx pHoEnixx napisao:

daj mi reci kak je stim kamelijama,dal su komplicirane,kak prezimljuju...
Hvala na posjeti,vidim da si nova pa pogledaj moju temu samo o kamelijama,Jagoda-moje kamelije.Sad je to u aktivnim temama jer sam danas pisala i slala slike.Inače meni kamelije nisu komplicirane,uvijek su mi vani neke u vazama a neke u vrtu....Imam ih 10 raznih boja....SmileSmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2009 u 01:07
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Netko je već rekao sve lijepo i sve nešto egzotično.... a ja dok krenem u tvoj vrt pripremim se na duboko disanje jer me tvoje ljepotice ostavljaju bez daha. Vidim da su ti lizijanti lijepi, ja sam svoga posadila u vrt i nije mi baš nešto, jedva preživljava.... a tvoji su čini mi se u teglama....
Hvala ti na komplimentima Kat.rea,ja stvarno volim posebne biljke i već imam lijepu kolekciju.Morati ću jednog dana kad bude vremena popisati sve moje biljke i konstatirati koliko ih stvarno imam...Inače moji lizijanti su u vazama i lijepo cvjetajuSmileSmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2009 u 01:16
Originalno poslano od člana Lili 68 Lili 68 napisao:

denium je prekrasan,koliko je stara biljka,jesi je kupila ili je iz vlastitog uzgoja?
Sve je jako lijepo!
 
Clap
Draga Lili adenium sam kupila nedavno u MBM-u,jer kad sam ga vidijela nije bilo pomoći, morala sam ga kupiti(97kn)......Ne znam puno o njemu,tek se učim.Ima dosta pupova i držim ga vani na suncu i malo zalijevam.Otvori temu Moj vrt u Norveškoj,tamo su slike koje je slikala Fuksija.Ona ih uzgaja iz sjemena i ima ih jako puno...SmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2009 u 01:24
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Kako sam samo znala da će tu opet biti nešto neobično?

Lisiant - jesu li to oni cvijetići kao ružice koje u cvjećarnama stavljaju u bukete?
Draga moja mislim da bi mogli biti ,jer dosta dugo traju, jedino što ovi moji nemaju baš dugaćke stapke,ali i od njih bi se mogao složiti buketić....
Otok hvala na posjeti i komplimentima....WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2009 u 01:32
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

kamelija je prekrasna a tek adenium... ima da se načekam kad budu moji toliki
Hana hvala na posjeti i pohvalama.Zar ti imaš male adenijume?Što si ih uzgojila iz sjemena?To me baš zanima jer bi i ja kupila sjeme ako ga ima,jer sam vidijela da adenijuma ima jako puno ,a cvijetovi su prekrasni i ima ih u puno boja ...SmileSmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2009 u 01:39
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Pa dakle kad je brže procvjetala ta kamelija, pa kod tebe se događaju čuda draga moja.
Da morat ćemo to vidjeti iz prve ruke, ali kava je subotu ili nedjelju kod Hamare, pa računaj s tim ako si u Rijeci.
Draga moja Triša,ovo je stvarno čudo ove godine...Ta kamelija procvjeta prva, ali tek u studenom,što joj bi ove godine ne znam....Na kavi kod Hamare se vidimo u utorak, pa ćemo se tamo dogovoriti za iduću kod mene....SmileSmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2009 u 01:48
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Divno je sve draga Jagoda...ali ADENIUM!!! Da li si ga takvog velikog kupila (i gdje) ili si ga sama uzgojila? Divan je ....smile120
Draga Flavia adenium sam kupila u MBM-u u Rijeci,jer nisam mogla odoljeti kad sam ga vidijela.Stvarno je poseban i nadam se da će takav i ostati.Nije bio baš jeftin(97kn) ali ni preskup.Vidijela sam da ih Fuksija u Norveškoj uzgaja iz sjemena. Ako naletim negdje na sjeme kupiti ću...SmileSmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2009 u 01:51
Još se na kraju zahvaljujem ROSI 2 i ŠTEFKAJI na posjeti i pohvalama za moje cvijeće....WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2009 u 08:52

Jagoda, bila sam ovdje ali otišla na tvoju temu o kamelijama i zaboravila bar nešto napisati!

Stvarno bi trebala izbrojati sve te prekrasne biljke i nabrojati nam koje su. Mislim da bi to bio poveći posao!

Užitak je prošetati tvojim vrtom! Hvala tebi što nam svako toliko priuštiš tu ljepotu!

Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2009 u 09:03
Draga Jagoda, hvala na informaciji gdje si kupila adenium...morat ću i ja obratiti pozornost kad slijedeći puta odem u MBM! I da....moram se i ja pohvalit da imam 3 mala adeniuma koja je Hana uzgojila iz sjemena! smile71
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2009 u 21:22
Kod tebe si uvijek dobro napasem oči, svaka čast na biljčicama Clap
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2009 u 23:21
Kamelia, lisiant, adenium... koje krasno cvijeće, lijepo sad mogu ići spavati i nadam se sanjati ovo tvoje cvijeće Tongue
život je more
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2009 u 23:39
Ovako zamišljam raj , sa kamelijama i svim ovim krsnim cvjećem. Čudesan je tvoj vrt. smile106
A dobro Jagodica, što je sa pelcićima iz mbm-aWink?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2009 u 23:54
toliko raznovrsnog i prekrasnog cvijeća, prava raskoš...kamelije super....ma što reći sve je super. Uvijek nas obraduješ nečim novim.....
 
 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 22:21
Drage moje već nekoliko dana nisam pregledala komentare ove moje stranice.Radim to večeras usput uz utakmicu iz Engleske,koja je katastrofa i bolje mi je biti na kompu,nego se živcirati....
BAKA hvala na lijepim riječima,a o popisu biljaka već razmišljam već duže vrijeme i ostavljam to za duge zimske dane....
FLAVIA hvala na komplimentima i drago mi je da imaš adeniume iz sjemena pa ćeš nam ih slikati i pokazati kako napreduju....
SMRČKO neki  pelceri se drže a neki ništa od njih.Konkretno adenium je propao pa sam onda kupila ovaj kojeg sam slikala....
SILVEK,LANTANA i LORA hvala vam na posjeti i pohvalama.....SmileSmileSmileSmile
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 22:27
Evo i jedne nove biljke koju sam posadila u vrt pa što bude, DICENTRA
sutra je novi dan
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 22:28
Jagoda....ja više nemrem gledat tekmu Confused...adeniumiće ću slikati prvom prilikom (što znači sutra...Wink)...a upravo sam danas dobila informaciju da "odraslih" adeniuma ima i kod nas u MBM-u pa ću sutra obavezno ić pogledat i ako ima kupiti!
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 22:32
Evo još jedne slike diceentre..
sutra je novi dan
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 22:33
Ja ne gledam , ali nikako da začepim uši koliko je MM pojačao, još kad zaurlasmile39.

Cvijet je prekrasansmile106
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 22:34

OOOO, kako je dobra ta dicentra!   smile39

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.