Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 61>
Korisnik
Poruka
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 15:25
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

joj svaki put se sva raznjezim od angeleka.....sunce bu ti jako lepi znas.....neg kaj je s violinom, trebas ili ju dalje saljem-sliku?
 
koke, ako misliš na decoupage papir nemoj, zanima me ona salvetica, ali ju nemaš šmrcika...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 15:26
ne, pitam te kak si mi napisala da te zanima ona slika na daski s onom violinom, poslala sam ti na pp jos prije ...ajd pogleckaj
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 22:41
S obzirom na pomanjkanje vremena pa samim tim i volje sve je manje radova, dobro da uopće i ima radova kad jedan dan stavim temeljnu, drugi dan kraklee, treći akrilnu, četvrti salvetu, peti još jednu ruku ljepila...uffff umorila sam se uopće i pisati koliko traje ta procedura...
vi prosudite novitete, Gogsice draga, bila kod staklara i po uzoru na tvoju napravio 5 stakalca....mnogo skup sport...






Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 23:00
jako,jako lijepo draga..dva rada na predzadnjoj slici su jednostavno fenomenalni.odakle ti motiv,jeli to salveta?smile79
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 23:03
predivno,predivno! ClapClap
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 23:10
stvarno je predivno...možda i je skupi sport, ali divno izgleda!! ova djevojka je super u dvije izvedbeSmile
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 23:19
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

jako,jako lijepo draga..dva rada na predzadnjoj slici su jednostavno fenomenalni.odakle ti motiv,jeli to salveta?[IMG]smileys/emot134.gif" align="absmiddle" alt="smile79" />


nije ljube, to ti je print na rižinom papiru ( kojeg ti dugujem ) , radila sam ga na laminatu, čisto malo radi probe, malo mi je dosta platna...
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 23:22
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

stvarno je predivno...možda i je skupi sport, ali divno izgleda!! ova djevojka je super u dvije izvedbe[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />


hvala, hvala svima...ta ti je anđelica ispala iz istog printera jednom na oker a jednom na zelenkasto pa sam tu sa zelenkastim išla uokviravati sa grubom struktur pastom pa mi nije bilo dovoljno pa sam ju išla malo proć sa plavom patinom...i ispala je vrlo zanimljiva uživo i u većem izdanju
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 23:32
i još malo...



Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 23:44
Wau wau krasno krasno.. kak je neko bio vrijedan!!!
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 23:47
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Wau wau krasno krasno.. kak je neko bio vrijedan!!!


joj thanx Springice, da samo znaš da su neki od ovih radova započeti u 2008.-oj...
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 00:18
svaka čast, netko nam je dobio inspiraciju!!!!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 01:06
wauu,kad te krene,tesko da stanes... sto reci nego odlicno! bravooo smile141
Na vrh
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 08:18
Sunce, predivni su ti radovi, svi odreda Clap
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 08:28
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Wau wau krasno krasno.. kak je neko bio vrijedan!!!


joj thanx Springice, da samo znaš da su neki od ovih radova započeti u 2008.-oj...



nema veze...imaš dobro opravdanje za to
Baš mi je drago da ti je ovako lijepo uspijelo printanje na rižin papir....
Jako lijep motiv anđela
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 08:49
sunce nas ponovno obasjalo prekrasnim radovima
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 09:01
vrijednice,suuuupeer su ti radovi (ma reci da stakalca nisu genijalna)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 09:29
Da li je to telepatija???
Jučer sam išla na tvoje stranice gledati što ima novoga...  a gle ti ovo!!!
 
Meni je tvoj svaki rad lijep na svoj način...recimo oni ovalni prvi to su privjesci, koja je to podloga?
Pa ljubičice, pa suncokreti ....ma sve mi je prekrasno!!!
I sada nemoj da te tako dugo opet čekamo...Thumbs%20Up
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 09:46
Sunce, radovi su ti jako lijepi. .nadamo se da će ubrzo bit još novih radova. .Smile
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 10:05
suncokreti su ti za pet, no ovaj print j eposeban!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 61>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.