Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 13:13
Jučer smo bili u berbi trešanja kod moje mame, taj posao s veseljem odradimo
 
 
Imam jedan novi recept za savijaču od trešanja, ako ispadne dobro napisat ću vam recept
 
A na ovo ćemo još morati pričekati dok sazrije, kod nas voće osim agruma baš i ne uspijeva najbolje, kruške i jabuke još i uspiju, ali breskve godinu dvije i onda više ništa od njih
 
 
 
Ali zato bude grožđa, doduše tko pobijedi - mi ili kosovi
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
AgavaL View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AgavaL Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 13:13
Otok svaka čast!!Clap Ti stvarno uživaš u svom cvjetnom carstvu!!! Thumbs%20Up
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 13:16
Originalno poslano od člana mimar mimar napisao:

Sve ti je jako lepo, no viseci lotos je nesto sto nemam (i cikasi i jos mnogo toga LOL) i on mi je posebno zapao za oko.
Tvoje hortenzije su me podsetile da sam, s meni dalekog otoka Braca, prosle godine dobila jednu ,za koju kazu da je crvena, pa joj nestrpljivo cekam boju.
 
Viseći lotos sam prvi put vidjela tu na forumu i oduševio me je. Našla sam ga u našem rasadniku i morala sam ga kupiti. Još je mali, ali se nadam da će se razrasti.
 
Držim ti palčeve da ti hortenzija bude lijepa.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 15:48
Koja divota -ali i ja sam se tako juče najela trešanja -ko gladnica sam bila -ali vidim i ti imaš--i ja samo sjedim i gledam ----svojim okicama -a ne mogu do njih......to je jako žalosno- smile43
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 16:01
Ajme koje divote, ali ja se palim na trešnje, nikad kao ove godine, evo baš jedem zadnje iz berbe.
Samo na znanje, preslatka je houtunia i kod mene cvjeta tvoja.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 19:22
Thumbs%20UpBig%20smile
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 19:34
OTOK i ja sam sebi rekla da necu kupovati vise djirane,al jucer sam uzela 4,nisam mogla odoliti,zimus cu ih bolje cuvati
sve ti je predivno!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 21:07
Prekrasno cvijeće, a tek voće i trešnjicesmile39. Ja sam po vrtu posadila košpice od trešanjaWink I samo ti nama stavi recept od pite sa trešnjama.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 09:55

Črešnje, črešnje, ove ih godine ima jako puno, ja sam odlučila za vikend napraviti štrudel i popenjati se da poberem one visoko pa ću probati napraviti marmeladu, makar 2 kile za probu, vjerojatno ću morati staviti želin da zgusne.

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 14:14
Otok, kod tebe nema čega nema, imaš interesantnih biljaka, a houtynia ti je prekrasna, ja sam je posadila na krivo mjesto, da li je mogu presaditi, neko vrijeme je bila krenula, a onda vjetar i žega i samo je stala, a tako mi se sviđaju ovi šareni listovi.
život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 07:50
Lantana, možeš je presaditi, neće joj ništa biti, ako je na suncu ima ljepše boje, puno je crvenija, u hladu je više zelena, treba dosta vode
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 08:17
prekrasno ti je sve, posebno cikasice pa onda sve redomBig%20smile
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 14:28
U subotu je divljalo jugo, prevrnulo tegle i teglice, polomilo neke više biljčice, ali neke se ipak nedaju
 
Ove begonije sam dobila za Dan žena, a sada još uvijek izgledaju prelijepo
 
 
 
Procvjetao je crveni hibiskus, narančasti će za koji dan
 
 
ovo ja valjda jedini cvjetić slaka koji je odlučio procvasti
 
 
a "bračka" se dobro drži
 
 
 
Inače, uspjela sam se poskliznuti i pasti, nije ništa strašno, ali me boli noga, tako da sam jučer  nakon kiše sjedila na dvorištu i naređivala, a sin je skupljao i premještao pitare. Rekao je da mu je žao što me nije slikao kako sam pala jer bi to bila najbolja slika od svih do sada objavljenih.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 14:31
Odmaraj nogu još malo, uživaj u savijači od trešanja, a slikice su super!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 14:36
Ma ne mogu odmarati, jutros na poslu kolegica i ja ko da smo bile u ratu, ona krivo hoda jer je bole leđa, ja šepam jer me boli noga, a treća kolegica nam je već duže na bolovanju.
Sad se ne zovemo financijska služba nego - raspad sistema.
 
A savijaču smo davno pojeli
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 14:37
Otok kako noga žao mi je da si pala ali si i dobro prošla, ima li puno štete kod tvojih biljkica smile85
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 14:40
Krasne je ova žuta begonija. Imaš ti Otok ruku za to cvijeće kad tako dobro cvate.
Mogu zamisliti da bi to bila najbolja slika (pad), a pogotovu kad netko drugi pada...
I mi smo nekidan padali, prvo ja, a onda mi je mali unuk donio namočen toalet papir u vodu i reko ja ću te nona izlječiti, a onda je za 5 minuta on pao ali odmah je reko nije mi ništa, ne trebaš me lječiti.
život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 14:40
Begonije su ti predivne, već davno sam ustanovila kako je to prekrasan cvjet za dugo razdoblje proljeća i ljeta. Ostalo je super, osim pada naravno, ali slika bi bila fora - ima tvoj sin pravosmile219
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 16:09
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Ma ne mogu odmarati, jutros na poslu kolegica i ja ko da smo bile u ratu, ona krivo hoda jer je bole leđa, ja šepam jer me boli noga, a treća kolegica nam je već duže na bolovanju.
Sad se ne zovemo financijska služba nego - raspad sistema.
 
A savijaču smo davno pojeli
 
Vi kao i naš proračun LOLLOLLOL Bolno i šepavo!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 20:53
Begonija pa još žuta, ljepotasmile39
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.