Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gogin-zg vrtek
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gogin-zg vrtek

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 14>
Korisnik
Poruka
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 16:10
Baka ,baš mi je drago što su moji hibiskusi kod teba tako lijepo udomljeni.LOLLOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 16:14
A tek meni!Big%20smile
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 19:38
Tko čeka dočeka! Pa smo napokon uživali i u tvom vrtu.
Sada dalje ili slikaj sama ili ćemo opet zadužiti Konte i Saru.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 21:13
Sad sam se vratila iz Senja i putem mislim: Pa moram potražiti Gogin vrt! Mislila sam da mi je promaknula tema. A ono: nova tema sa predivnim prizorima. Tako mi je R.Sara danas i opisivala: Prekrasno!
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 22:02
morat ću dalje slikati sama .ako ne uspijem onda na scenu stupa Sara i Konte.LOLLOLLOL
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 23:00
Samo sam svratila vidjeti dali je još ona hosta na mjestu, ja bih ti je najrađe ukrala, pa možda i neki drugi imaju takve namjere.smile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 23:12
Goga pa di si se ti skrivala do sada, puno toga lijepoga sam vidjela da na kraju moram opet ići gledati, ali kamenjar mi je ipak naj, za sada WinkClap
život je more
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 23:38
Čekamo nove slikice Hug  s nestrpljenjem!
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 00:10
Prekrasan "miks" vrt, kako si ga nazvala.Kombinacije boja, raskoš....Plastenik i hoste su mi posebneClapClap
 
Cameleonu je latinsko ime Houttuynia cordata
 
Čičku Arctium lappa
 
 

 


Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 20:43
Triša samo ti gledaj hostu LOL i pazi na nju.za koji dan će se cijela odmotati ,pa ću je uslikati.Wink  Lantana drago mi je da ti se sviđa kamenjar. u njemu ima i tvojih cvijećkiWink.Lora hvala ti na posjeti i na lat.imenima.Tongue
Na vrh
kockavica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kockavica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 21:02
smile57 super, sve mi se sviđa....
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 21:35
hvala kockavica.želja mi je ove godine posaditi ružičnjak.već sam kupila nekoliko ruža,sad  čekam da se malo razrastu.Big%20smile na jesne počinjem žicati okolo ružeLOL.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 22:26
stigla ja sa brijega i ravno k tebi TongueWink
sad bum barem imala izgovor za doći...moram slikati LOL
iliiii će se čudo ipak dogoditi Wink

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 23:20
ha ha ha LOL.čuda se događaju.ali ne kod menesmile96
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 14:20
Čovječe, Goga, pa koji ti grunt imaš! I ti postala hostoljubiteljica? Kaj sve čovjek dozna šećući vrtovima... nema ti druge, ogradi hostu kavezom. Neki već prijete noćnim šetnjama sa baterijom
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 15:28
Goga, i ti si ovako lijepi vrt skrivala od nas??? cccccc
 
Prekrasan ti je vrt i veliki, a na slijedećoj kavici ćemo razmjenjivati iskustva za ove dijelove koji su u hladu.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 15:59
proljećence pa normalno da je skrivala...zna kaj će biti kad mi navalimo LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 20:17
Goga , ja ti skopiram Sarine upute, i oni iz prvog osnovne bi skužili kak je bila detaljna LOL ;"stisneš ovo, pa ti se otvori ovo , tu napišeš ovo... i tak 4 stranice A4 formata ja sebi prepisala ali upalilo je Thumbs%20Up smile96
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 21:40
B.Bea morat ću hostu privremeno sakritiLOL. da ne bi preko noći nestala.zna se da se kod mene po noći obilazi vrt.LOLkad smo kod tih ljepotica sjene, navratit ću malo do tebe da vidim ima li kakvih novosti.Tongue 
Proljeće, na sljedećoj kavici radimo plan nabave novih hosti.LOL
Ivna ,možeš mi slobodno skopirati upute od Sare,nadam se da ćemo se vidjeti na sljedećoj kavicu .Konte, Konte, vidi šta si mi uradila,poslikala cijeli vrt i ljudi se napiknuli na hostice.LOL
 
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 22:14
Dobro došla, znaš da uvijek imam otvorena vrata. Ima i novosti...
S kavezom sam se šalila, ali sam stvarno vidjela rijetku, novootkrivenu četinjaču volemiju u kavezu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.