Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bigmamma's dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bigmamma's dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 74>
Korisnik
Poruka
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 15:37
Noćurak se širi, kao i svake godine pol dvorišta će zauzet. Ma nema vezem meni je lijep.








Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 15:39
Pozdrav Bigi..... uredno i redovno čitam tvoj dnevnik koji mi obavezno osvježi dan i baš mi je drago da sad to mogu i vidjeti na slikama....
Drago mi je da si stavila sliku sa 4 yuke...kad si pisala u dnevniku sve sam si nešto zamišljala kako su joj sad ispale te juke oko šahte...a vidi baš dobra ideja Thumbs%20Up
 
Molila bi te da mi napišeš (ako znaš) nešto o ovoj biljci, lani mi ju je poslao Domingo , manja je od tvoje ali nemam pojma ni kako se zove ni da li cvate, a baš mi se sviđa......pomagaj
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 15:51










Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 15:54
A pravu si našla pitat, korijenko! Ja ti samo znam da je to vrsta hebe, relativno sporo raste, ne cvijeta, bar ne meni. Imam je već treću godinu i prvi put ove zime je malo požutila, vjerujem od hladnoće.
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 16:29
smile141
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 16:59
Da ne otvaram drugu temu, evo malo mojih pokućaraca:

Juka

Druga juka




Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 17:11
WOW kako lijepe i veeeelike yuke!!!!!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 17:12
bm,krasno je dvorište,kad se sve posadi,procvjeta bit ce predivno! smile161
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 17:21
Da, forzicija, baš su velike. Ona prva je za koji centimetar veća od mene, a ja imam 170. To je u biti bila jedna juka, u jednoj jadnoj maloj vazi koju je MM uspio spasit od sigurne smrti. Jedna njegova poznanica je to imala u lokalu pa joj je počelo smetat, htjela ju jje bacit. MM joj je rekao da će je uzet nama, jer mu ja nikad ne bi oprostila da nije. 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 18:10
Bravo Bigmamma, ne samo da si prava vrtlarica, nego te krenulo i s fotkama. Dobro sve to kod tebe napreduje, a ja željno očekujem stvaranje kamenjara. Cotula hispida, odlična, lijepo se raširila. 
reci, molim te, koja je  zadnja biljka na prethodnoj strani, vrlo je efektna i zanimljiva.
lijepi pozdrav
 
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 18:24
Malo bodljikavaca:













Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 18:27
Sarić, zadnja na prethodnoj strani je isto jedna vrsta hebe. I ona mi je ove godine požutila. Imam 3 te i 3 one druge (za koju je korijenko pitala), neke su više neke manje požutile.
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 21:12
slatki kaktusići!!!
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 21:14
Sukulenti, rijetki koji su preživjeli napad lopte moje kćeri:






Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 21:19
Super cvijeće Mama
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 22:33
Hvala, nuna. Imam ja toga još dosta, al tak mi se sporo slike skidaju da sam luda. Sutra slijedi nastavak. Valjda.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 22:46
Bravo Bigi bit će kod tebe pravi užitak prošetati vrtom, mislim virtualno, a možda jednom i u živo Wink
Sporo ti skida slike jer si vjerojatno stavila veliku rezoluciju na fotoaparatu i onda dok napraviš upload, to dugo traje. Imaš dvije solucije skrini rezoluciju na fotoaparatu ili prije nego kopiraš slike, smanji ih sam s nekim od programa za to, ako nemaš javi se pa ću ti poslati, ovako ćeš i interneta potrošiti, ako nemaš Flat, ja npr. slikam 20 slika, smanjim ih i onda napravim upload sve u pet minuta.
život je more
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 22:50
Lantana, slike smanjene, flat imam, tako da troška nekog i nema. Neke slike mi skine za minutu, a neke satima skida.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 22:53
ma sve nezna se šta je ljepše od ljepšeg posebno kaktusićismile196
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 22:55
Originalno poslano od člana bigmamma bigmamma napisao:

Lantana, slike smanjene, flat imam, tako da troška nekog i nema. Neke slike mi skine za minutu, a neke satima skida.


Onda je vjerojatno stvar u brzini ADSL, zovi ih i prijavi kao kvar, kod nas stalno mjenjaju uređaje i neka ti provjeri liniju.
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 74>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.