Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - TeaK nudi-traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


TeaK nudi-traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 20:58
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

nemam sljez onih boja koje ti faleUnhappy ali do vegete već dugo pokušavam doći Wink


šalji adresu možeš dobiti i sjeme i korijen, uopće nije bitno što nemaš sljeza, ja djelim ono što imam, a žicam što želim što ne znači da je zamjena obavezna. Bitno je da se šarenilo širi, a ne da se trampi - ja volim i dobiti i djeliti LOLLOLLOLLOLLOL

Jednom ću i ja nešto zagledati kod tebe, a neću imati što vratiti.Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 20:59
Ja imam sjeme duplog bordo sljeza ( možeš ga vidjet na mojim slikama ), a javljam se za mladicu luka ako može.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 21:03
Horti ti si žena moga života - dupli bordo - joj carice njega sam davno ugledala, ali nikako do sjemena.
Luk već kreće prema tebi samo mi fali adresa.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 21:08
šaljeeeeem LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 21:16
Stiže adresa Wink, hvala.
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 21:51
može, šaljem adresu
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 21:54
Ja bum imala sjeme roza-crvenog slijeza, pa lavatere (jednogodišnji slijez) i crnog slijeza (malva sylvestris)...a nemam one koj ti nudiš Big%20smile Jedino, sjeme bu zrelo za mjesec dana.
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 07:23
ljubičastu datutu bi ja ako još ima???
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 13:08
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Ja bum imala sjeme roza-crvenog slijeza, pa lavatere (jednogodišnji slijez) i crnog slijeza (malva sylvestris)...a nemam one koj ti nudiš Big%20smile Jedino, sjeme bu zrelo za mjesec dana.


A onda se ja bilježim sa štovanjem za mjesec dana LOL, a ovo što nudim sljeza može odmah šalji adresu.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 13:09
Što se tiče ljubičaste dature sjemena će biti pa ću ja to lijepo razdijeliti na manje paketiće da svi budu zadovoljni koji su se do sada javili, a ako se pojavi višak vratim ju ponovo na ponudu.
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 14:44
TeaK, smijem li zamoliti vegetu. Već si je dugo želim, ali nikako do nje doći.
Poslala bi ti adresu na pp
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 14:52
Originalno poslano od člana primorka primorka napisao:

TeaK, smijem li zamoliti vegetu. Već si je dugo želim, ali nikako do nje doći.
Poslala bi ti adresu na pp


A ja se je već dugo želim riješiti - mislim viškova.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 11:47
Danas poslano:
- Rosa2 - ljubičasti sljez
- Iris - bijeli i ljubičasti sljez
- Horti - luk, bijeli sljez
- Zrinka - ljubičasti i crveni sljez
- Silvek - crveni, bijeli i ljubičasti sljez
- Mačak - luk
- Primorka - vegeta

Ako sam koga propustila javite se vjerujte nije namjerno.

Ljubičasta datura - još sjeme nije zrelo - zato nije poslano

Kontesa, Mamaa - isporuka će biti osobno bez posredstva poštara budući da sam to u mogućnosti, javim se ubrzo.
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 14:27
Vegeta je stigla na odredište!
Hvala, hvala!!! smile78
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 16:57
Stigao luksmile78
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 20:33
jel to vegeta ona biljkica visokog grma...u juhici je fina? sorry sto tako pitamEmbarrassed
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 21:54
Je je to je biljka koja je glavni sastojak one kupovne vegete.

I imam je još ako si zainteresirana.
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 22:41
 Moze i meni malo vegete....zbog zdravstvenih razloga moje kćeri izbacila sam kupovnu vegetu iz kuhinje, radi soli i aditiva...a mislim da bi sama biljka bila odličan dodatak jelu bez straha od tih kemijskih tvari....
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 22:51
....da  li  imaš  viška   anđeoske  trube  ili  sam  nešto  pobrkala??
Na vrh
satfan2009 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 368
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje satfan2009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 00:25
Ako bude viška ljubičaste dature može i meni koja sjemenkica?Disapprovesmile143
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.