Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 140>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 10:21
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Dojadilo mi je zelenilo. Jest da zelenilo smiruje, ali boja daje život i živost. Ideja sam prikupila, sjemenja što kupila što užicala, pa se nadam da će već ove godine biti barem mali pomak u željenom smjeru.
 
najvažniji dio si napravila....sve je lijepo osmišljeno....sad ćeš to lako zašareniti Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 18:31
Predivan vrt
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 20:22
Ovo je predivno.. raj za odmor i oči!!
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 19:02
kat.rea vrt ti je predivan,stvarno to mislim.Sviđa mi se glicinija.Ja isto imam gliciniju samo puno manju.Jednu sam granu položila na zemlju i zagrnula pa ću vidjet sada na proljeće šta će biti.Kada i kako da je orezujem?
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 22:00
Bok kat.rea ovo je prvi put da šećem tvojim virtualnim vrtom. Lijepo si oplemenila svoj prostor i jedva čekam nove slikice kad priroda krene, tj. kad malo zatopli.Thumbs%20Up
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 22:46
Kat.rea vrt je prekrasan, glicinija me oduševila. MM je iz tvojih krajeva i kad smo se ženili bilo je toliko tulipana da to u životu neću zaboraviti, puna dvorišta cvijeća, baš kao ovo tvoje.
život je more
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 08:30
 Ma prekrasnooooooooo smile93, a onaj panj....
takav jedan MORA biti ovo ljeto u mom vrtu,potrudit ću se...
nadam se da se ne ljutiš na ukradenoj ideji smile73
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 09:14
suuper! smile71 a glicinija je woow smile93
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 10:29
kat.rea neman dovoljno rijeci za opisat odusevljenje tvojim vrtom,preprekrasnosmile93smile120
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 10:30
kat.rea prošetala sam nekoliko puta tvojim vrtom i jednostavno neznam što bih izdvojila, sve mi je super.  A kako sam izgledala pred monitorom najbolje će ti dočarati ovaj smiley
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 18:59
Slažem se sa Trišom, što si čekala do sada? Baš ti je krasan vrt...i toliko puno cvijeća...Vidjela sam tvoje thuje, puno su šire od mojih. Da li ih orezuješ, gnojiš, okopavaš...ili sve zajedno? I jedno pitanje na kraju...a gdje je peso, molit ću lijepo?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 19:10
Peso se vjerovatno valja na -smile96mojoj- livadi
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
adenium View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje adenium Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2009 u 16:13
Vrt je krasan,sve pohvale
A glicinija je savršena,ja imam godinu dana staru,a koliko je tvoja stara i nakon koliko ti je prvi put cvijetala?
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2009 u 17:53

Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

to je taj drugi panj

To je bio orah, kojega ja nisam dala rušiti kada smo sagradili kuću. Odrezali smo mu 2 grane koje su smetale za krovište i 10 godina mi je radio hlad, ali je počeo trunuti na mjestima gdje su bile grane i naginjati se prema kući, pa smo ga morali ipak srušiti. Ovaj donji dio je zdrav, to je korijen, a onaj natrunuti dio je dobio mjesto pred ulazom u kuću.


Ja stvarno nemam komentara. Kad god isplaniram srediti svoje dvorište, onako kako sam zamišljala , naletim uvijek na nešto karasno što poželim ija, i sve mi se zbrka , sad me je orah ostavio bez daha. Svak čest, kozna znaClapClapClapClapWinkWink
P.S. za veču sliku klik na nju
poruka ažurirana 01.02.2014.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 01:14
Originalno poslano od člana Fifi Fifi napisao:

 Ma prekrasnooooooooo smile93, a onaj panj....
takav jedan MORA biti ovo ljeto u mom vrtu,potrudit ću se...
nadam se da se ne ljutiš na ukradenoj ideji smile73
Fifi, ako misliš na onaj panj u kojemu su begonijice, on se nažalost pomalo raspada, a što se tiče ideje, ma samo kradi i ja sam neke ideje pokupila na Forumu, pa će nadam se ove godine biti realizirane.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 01:17
Originalno poslano od člana adenium adenium napisao:

Vrt je krasan,sve pohvale
A glicinija je savršena,ja imam godinu dana staru,a koliko je tvoja stara i nakon koliko ti je prvi put cvijetala?
 
Moja glicinija je stara 13-14 godina, ali imam i mlade iz povaljenica. Mislim da su već drugu godinu imale cvijetak dva.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 01:18
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Peso se vjerovatno valja na -smile96mojoj- livadi
Ma peso se valja svugdje, a najviše voli tamo gdje ne bi smjela.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 01:27
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Slažem se sa Trišom, što si čekala do sada? Baš ti je krasan vrt...i toliko puno cvijeća...Vidjela sam tvoje thuje, puno su šire od mojih. Da li ih orezuješ, gnojiš, okopavaš...ili sve zajedno? I jedno pitanje na kraju...a gdje je peso, molit ću lijepo?
Dada tuje okopam najčešće u proljeće, baš ih ne gnojim nešto. Prošle godine su orezane samo u proljeće, a poslije ih nismo rezali jer sam dogovarala sa jednim hortikulturnjakom da nešto malo oblikujemo, ali zbog mojih i njegovih obaveza nismo uspjeli to realizirati.
Ove slike koje sada vidite su uglavnom stare, dok mi je Lara bila živa, a ona se nije voljela slikati. Kada je vidjela fotić u našim rukama samo je podvila rep i okrenula leđa ili zbrisala Confused. Ali Rea zato nema takovih problema, pa će biti slika.
Zaboravih reći što sam čekala. Čekala sam novi kompjuter jer su mi slike ostale zarobljene u bespuću pokvarene tehnike Angry.
Na vrh
adenium View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje adenium Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 09:50
Čekanje se isplatilo!
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 21:47
Ovako ispred terase izgleda danas, visibabe, šafrani i pupoljci narcisa


 a ovdje pored ruže penjačice izviruju zumbuli

 

P.S. za veču sliku klik na nju
poruka ažurirana 01.02.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.