Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kalanchoe tomentosa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kalanchoe tomentosa

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 21:32
Evo i moje- ja je zovem DugonogaWinkBig%20smile

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 22:33
Vase bas lijepo napreduju a moja nesto propada OuchOuch...sad cu pokusati zaljevati je jednom sedmicno,po vasem savjetu,pa cu vidjeti sta ce biti...Confused
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 00:26
Mamaa, prekrasna ti je ova tvoja Dugonoga, ima simpa ime!!
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 09:09
hvala tweety..moram je opet poslikai i staviti novu slikicu- ovo je slikano kad sam je kupilaWink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 12:23
Ajde slikaj, da vidim kako napreduje, bas sam je sinjala sinoc kod Beslica, pa se mislim da je narucim! Kakve uvjete trazi? Sorry sto tlacim, ali htjela bi je, al volila bih znat kako se brinit o njoj, da ne propadne.. Tnx
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 18:01
evo ov je friška slikica od prije par minuta- izuzmi dva listića i jednu mladicu koju sam poslala planmthloveru- kupljena je prije otprilike mjesec dana kod bešlića:

i posebno mladice:

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 18:11
Bas je slatka, narucujem!!
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 20:49
tweety pa na jesen/zimu imamo opet forum posjet k BešlićuWink, radije ti novčeke u kasicu i pripremaj se za putSmileSmileSmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 22:32
Ej jako je interesantna biljka . ja sam svoju presadila u manju vaznu i sad čekam rezultate da li će krenuti -ali ima još nešto . MM je taj jedan listić otkinuo i stavio u zemlju i ona je pustila žilice što je jako interesantno . Malo se nekim biljkama  igraš a ono baš ispadne dobrosmile127
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 00:19
Meni isto izgleda super, zato sam i zapela.. Sad mi kazes za put.. narucila jos popodne!! Ma nema veze, budem li mogla na put, lako cu ja nac jos nesto sto mi bas treba! A do tada, cekam svoju tomentosu:)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 07:32
Vidi, vidi, a ja svoju zaljevam svaki drugi dan, čini mi se da je strašno suho, pa možda da i ja prorjedim zaljevanje, iako mi se dobro drži, ali mi se čini da sporo napreduje.
Niho probat ću i ja s listićem - baš zgodno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 08:01
Sa listićem se mogu razmnožiti i drugi sukulenti, čak ako i listić sam otpadne i ne dira ga se, on će pustiti žilice,
Imam sličicu jednog takvog sukulenta, pošto nije kalanchoe t., stavit ću sliku poslije u svoj vrt, pa koga zanima, neka pogleda
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 20:25
Otok baš sam vidijela kod tebe i baš jako interesantno ma izgleda da se one mogu baš sve tako saditi . U h--------da samo znate kad ja volim neku biljku koliko puta ja nju razmnožim ali sramota me baš da slikam i vidite . Ja sam onaj kameni cvijet  od triše i Otok od tebe isto nešto slično ne znam ime toga sebi nasadila hrpu-i sve se primilo jako lijepa biljka i jako interesantne --i to sve baš iz listića
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 22:56
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Vidi, vidi, a ja svoju zaljevam svaki drugi dan, čini mi se da je strašno suho, pa možda da i ja prorjedim zaljevanje, iako mi se dobro drži, ali mi se čini da sporo napreduje.
Niho probat ću i ja s listićem - baš zgodno.

 

Ja sam jednom probala i bilo se je bas lijepo omladilo,pusti brzo zilice...ali preko noci je nestalo Ouch...nemam pojma sta mu bi Confused...ali vi imate zlatne rukeTongue i bit' ce to kod vas sve ok!! Winkh
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 07:57
nemoj da nas strašiš --puj ----puj od mog cvijećasmile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
azari View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 00:02
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Vase bas lijepo napreduju a moja nesto propada [IMG]smileys/smiley18.gif" align="absmiddle" alt="Ouch" />[IMG]smileys/smiley18.gif" align="absmiddle" alt="Ouch" />...sad cu pokusati zaljevati je jednom sedmicno,po vasem savjetu,pa cu vidjeti sta ce biti...[IMG]smileys/smiley5.gif" align="absmiddle" alt="Confused" />


uf, sto joj je?
mojoj su se opet poceli susit listici, prvo oni najdonji pa polako napreduje prema gore, osuse se i otpadnu a dovoljno jje zalijevam.... zna li netko nesto, sto da napravim?
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 21:08
Azari, nisam strucnjak za tomentosu, ali se mojim nekim sukulentima suse listici i otpadaju kad im dajem puno vode.. pa san malo smanjila! Al sigurno ce se nac neko ko zna vise bas o njoj!

A konacno je i moja stigla!!
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2011 u 19:45


Ovo je Kalanchoe tomentosa sa koje sam danas dobio reznicu. Moja susjeda skida ove bočne izdanke i na taj način ju najbrže razmnožava.

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2015 u 19:00
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2015 u 20:00
evo je sada

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.