Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shasha - nudi-traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Shasha - nudi-traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 10>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2008 u 23:45
Pauchak,bumo probali ako ide.Ostavi mi na PP adresu pa pošaljem.Onda ćemo se svi zajednoda sretno stignesmile187
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2008 u 15:22
Moze meni mirisna garhorica(dvije sjemenke ce bit dosta),molim te?
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2008 u 15:25
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Pauchak,bumo probali ako ide.Ostavi mi na PP adresu pa pošaljem.Onda ćemo se svi zajednoda sretno stignesmile187


Donesi u Zg na kavu sjeme i adresu, a ostalo je moja briga... Ako je Dini stigla velika koverta, onda će doći i ovo vjeruj mi.
Na vrh
Pauchak View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pauchak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2008 u 17:51
Unaprijed mnooogo hvala!!!
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2008 u 18:12
shasha, imaš li dovoljno bijelog osteospermuma i za mene?
smile143
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2008 u 20:29
Uhhh,izgubila sam se malo.Ovako: PAUCHAK-za tebe nosim u Zg da TeaK šalje(znači poslije 13-og)
PLANT-ek,Imaš 3 grahorice(3 su za Iris) šalji adresu na PP
ALKEMIČAR naravno da može.Samo ako ti odgovara jer je taj"bijeli" sa onim plavičastim po rubovima,takvog ti imaš.Ako hoćeš naravno da može,no imam još malo (to nisam tu stavila jer ga je malo) ŽUTOG.Mogu ti taj poslati
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 18:30
Jeli ostalo još kaj da ja užicam? Nisam mogla prije tipkati... Cry
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2008 u 09:51
Andrea,pa nisu u ponudi 2-3 sjemenke(osim grahorice ,nje nemam više) ostalo ima.Donjet ću na kavu ako se tu ne sjetiš.
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2008 u 13:23

može onda taj žuti kad je ovaj već isti kao ovaj što ja imam

uopće nisam to skužila Embarrassed

šaljem adresu na pp
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 15:08
SASHA MOLIM TE POGLEDAJ  PP
Daj mi molim te javi da li ti je išta ostalo,jer sam tek danas vidjela ovu temu!!!
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 20:12
shasha, sjeme stiglo
puno hvala
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 21:04
Evo da i nešto tražim:
Calycanthus floridus-kalikant(običan tamnocrveni) i "athens"(žuti)
Narančasti pajasmin
clematis "josephine"(dupli rozi)
              "jackmanii alba"(bijeli dupli)
               "armandii"(bijeli)
               "ernest markham"(tamnocrveni)
Na vrh
Pauchak View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pauchak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2008 u 16:23
Vojela bih da imam nešto od ovoga, ali na žalost nemam ni jednu od ovih biljčica koju tražiš..
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2008 u 17:42
Žao mi je što sam tek danas provirila ovamo, ANDREA01 - ti si kriva što se ja ne snalazim, lijepo sam te molila da napišeš nekakvu abecedu za nove pelcerčiće. Sad mi je lakše - baš sam se ispuhala smile40a Shashice tebe moim ako imaš nekud gurnuti par đurđica pa bum se ostalih željica odrekla, a ako baš stane još nešto malo puzavo bilježim se sa štovanjem
smile211. Nisam stigla sve pročitati pa ne znam je li već određen datum pa mi šapni na pp tako da si izorganiziram smjene da te upoznam
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 10:47
Jučer sam dobila ogroman grm kalikanta crvenog
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 21:32
Super! Ja nažalost nemam ništa od ovog što tražiš, ali se bilježim sa štovanjem kad ti se previše razraste i nebuš znala kaj s viškomsmile198
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 23:08
Bude valjda u jesen,SilveK,ad sam škrta pa ti nedamLOL. Je malo poveći grm no iz jednog korjena je.Probat ću zapelcati koju granu preko ljeta
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 15:19
Shasha, sada sam opet sve pregledala i molim za:
1. pajasmin
2. osteosperum
To vidim da ti je viška, pa eto...smile143
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 21:41
Ovih sam dana nešto sjemena sakupila
-vučjak
 
-ne znam,opet,kak se zove.recimo-zvončika(ili nešto slično)
-šeboj nije sav čisto žuti,šarani je
-žuta zlatoglavica
-turski karanfil
-mimoza(Frida mi je poslala sjeme mimoze no budući da ga ima dosta mogu i podjeliti)
Nastavak slijedi kad pokupim ostalo sjeme.
Što se ostaloga tiče,ako vidite nešto na mojim slikama pitajte.Večina se lako razmnožava
U zamjenu tražim vaše adrese(da znam kud šaljem)smile225
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 21:47
mogu li ja žicati malo šeboja...nemam pojma šta je to...al naučit ću LOL
 
 
update
 
upišem ja sad u google šeboj i nađem: ako vam netko pokloni šeboj želi vam vječnu ljepotu Big%20smile jel to vrijedi i ako mi pokloniš sjeme?  Tongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,238 sekundi.