Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - aurorin kutak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


aurorin kutak

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
Korisnik
Poruka
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 13:25
Javicu kad bude novosti. Smile A do tada evo jos malo mojih biljcica... znam da ste ih vec vidjeli ali ne mogu odolit i ne stavit jos koju slicicu...meni su prelijepi...







Zuti ljiljani u vrtu su u punom cvatu....






Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 13:33
samo ti stavljaj...meni nije dosadilo gledati Tongue
a šta je ovo u kanti...pjekjasno  je
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 13:38
dalija...



....i cosmos....



... i jos jedan, malo tamniji



Kako se kod nas zove ova biljcica? Na njemackom: Ziertabak.



Krenule su i kadifice .... ove koje su tu u prvom planu trebale su biti zute ali nisu...hmm ...





... a ova begonijica semperflorens ima jedan crveni i jedan bijeli cvjetic...


Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 13:43
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

samo ti stavljaj...meni nije dosadilo gledati Tongue
a šta je ovo u kanti...pjekjasno  je


Ako mislis na ovo plavo sta stoji sa ljiljanima, to je ona ista plava lobelija koje ima jos na nekim slikama. Nekad je jako tesko dobiti na slici njenu pravu plavu boju ... ali to je to - sigurno! Smile

Imas na stranici prije jednu iz vrta ... ona izgleda plavija od ove, a potpuno su iste. Dogodine cu ih sigurno imati vise. Prelijepe su mi.


Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 14:53
a kaj reć bravo za idejesmile55i bravo za bogatstvo i raznolikostsmile120
sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 16:04
Ne silazim s vlakića koji vozi kroz tvoj vrt i gotovo. Sanjam tvoj vrt aurora, vjerovala ili ne.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 23:24
Ona biljčica za koju pitaš je ukrasni duhan,. Šteta što ne cvijeta baš po danu, baš je prekrasan
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2008 u 00:09
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Ne silazim s vlakića koji vozi kroz tvoj vrt i gotovo. Sanjam tvoj vrt aurora, vjerovala ili ne.

A kaj bi tek sanjavala Triša kad bi vidjela krajolik koji je okružuje!
Poznavajući tebe, a i vidjevši njene slike, poželjela bi osvojiti vrhove u aurorinoj okolici.

Ne mogu odoljeti pohvaliti ostiće, najviše su mi prirasli, a i izgledom tvojih oduševili! smile186
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 21:20
SilveK, kako to mislis da ne cvjeta po danu? Evo slicice od jucer ujutro, a ni preko dana bas ne vidim da se cvijet zatvara. Da li treba njemu uklanjati ocvale cvjetove?




Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 21:33
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Ne silazim s vlakića koji vozi kroz tvoj vrt i gotovo. Sanjam tvoj vrt aurora, vjerovala ili ne.


Samo ti uzivaj. Tako je i meni kad zavirim u tvoj vrt. Smile

Moje prve ruze....



Lijepe su mi ove crvene ali ove su mi ipak favoriti ....








Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 21:45
Malo sam se igrala...svidja mi se kako je ispalo...



Tamo pokraj raste bosiljak kojeg nikako da presadim....Embarrassed



Cvijetici na mojim fuksijama kao da mijenjaju boje. Evo tri cvijeta na istoj biljci...




Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 21:56
Dalije me odusevljavaju.





... o gazanijama da ne pricam...






Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 22:07
ne znam kako prije nisam otkrila da volim gazanije i dalije LOL
 
sviđa mi se i ono što si se igrala Smile
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 22:46
Ovo o dalijama i gazanijama ... je l to znaci da skupljam sjeme? Smile
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 22:49
vidiš kako si ti pametna Tongue
a ti ako na mojim slikama vidiš nešto što nisi znala da voliš...reci LOL
 
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 23:26
Fuksije i gazanije su baš posebne. smile89
Što se tiče ukrasnog duhana, kod mene je na direktnom suncu i cvjeta samo još ujutro, kasnije tijekom dana cvijetovi izgledaju kao da su ocvali, predvečer opet procvate, i prekrasno miriši. Ukrasni duhan je biljka koja cvijeta noću, kao i noćne frajle, sad ili je kod tebe u polusjeni ili imaš nekakav novi kultivar. Inače ja mu cvjetove nisam uklanjala a cvao je cijelo ljeto prošle godine. Možda bi imao više cvjetove da sam trgala i tek nešto malo ostavila za sjeme, neznam, budem probala s jednim ove  godine pa usporedim rezultate. I obožavaju ga krumpirove zlatice. 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 09:27

Poigraj se još, jer su te kombinacije boja u istoj posudi perfektne, ne volim red i poredak, pa tako ni simetriju, draže mi je kad je malo divljei razbacano.

Ali ovo što ti pokažeš je i divlje i razbacano i uredno i simentrično i na kraju prekrasno (ne znam koja bi riječ označila još ljepše)
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 10:09
smile93 i opet i opet, a tako je svaki put kad uđem u tvoj vrt.....

Pa draga moja ti stvarno želiš da meni ovo moje mlado srce otkaže.
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 10:21
Trisa, bas gledam jutros dolje u vrtu...e ako je ono simetrija onda ne znam sta nije. LOL Na nekim mjestima sam samo pobacala neka sjemena (jos kad bi znala od cega sve, bilo bi super). I sad tamo raste svasta, a ja nemam pojma sta je korov, a sta nije pa cupam samo ono sta sam stoposto sigurna. A kako su mi kadifice pregusto nikle, njih sam vadila da ih prorijedim i opet zabadala svuda po vrtu. Tako da sad cekam jos malo dok to sve procvjeta....pa da vidis sta je simetrija. LOL

TeaK, a gle ovo:

Postali smo MAMA!!!!!  smile213






Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 10:28
vidi zinilo ti dijete...sigurno je gladno Tongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.