Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hercegovački vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hercegovački vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 76>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2013 u 19:33
ovo je tako simpaticno i leposmile79

Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2013 u 10:04
kod tebe je prava izložba predivnih biljaka, a iz rascvjetanog kolorita osjeća se topla hercegovačka klimaSmile..lijepi je kaktusov cvijetThumbs Up
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 23:13
Jao- boje,bojice! A ljubimci su za deset! Sve lijepo,tikvic!
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 21:10
Draga Tikvić, pregledala sam sve zaostatke i ne treba puno govoriti, kod tebe je uvijek rapsodija cvijeća i boja. Clap
Vidim uspijelo ti je zakorijeniti Podraneu, ja sam probala, a i nitko se nije javio da mu je uspjelo, znači treba biti uporan, ona dugo ne pokazuje znakove života, ali kad krene onda je neobuzdana.
život je more
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 15:37
Prekrasno cvijeće i u jesen.Ja bih se složila s Leonom jer onaj hibić ti je mrak.
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 14:36
Predivna jesen u tvom vrtu Thumbs Up  ,
pampas trava obara s nogu, stvarno je fantastična
dobila sam sjeme lespedeze pa nadam se da ću nekad imati i ja jednu kao tvoja,
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 13:11
bila sam ti u posjeti nakon dugo vremena i odmorila dušu kao i uvijek u tvom vrtu.ja neznam šta mi je ljepše, jednostavno raj na zemljiClap
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 23:19
Prekrasno kao i uvijek smile64smile57smile73smile106
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 21:50
joj, kada ja vidim neke vrtove ovdje -kao ovaj tvoj- koji su tako veliki, raskosni I u kojima vlada sklad, ja se tako postidim. svaka cast draga - prekrasno sve Clap
a ova slicica mi je super
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 18:45
lijepo i cvjetno, a slikas ljubimcima me nasmijala, baš su slatki
Na vrh
acer69 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje acer69 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 16:15
Draga moja, raduje me da ti se sviđaju biljke od mene.Dobro se brineš o njima, bolje nego ja o svojima.
Sviđa mi se Pandorea i Lespedeza(bilježim se za reznice na proljeće).Wink
Gledam ove tvoje kaktuse kako imaju "beba", a moji kao plastični, niti rastu niti se razmnožavaju.
I na kraju,da ti kažem:"Divna je jesen u tvom vrtu!"  
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 14:59
Sliku po sliku guštam, gledam i pokušavam se prisjetiti u kojem djelu vrtu je koja snimljena i moram ti reći da mi dobro ide !! Iako su biljčice bile puno manje a i puno ih je još spavalo proljetos kad smo ludovale s lopaticom po vrtu !

Napasla sam si oči na tvojoj predivnoj lagerici, a dugo sam sjetno gledala lespedezu: očito je sve zapamtila i prenijela ti što sam joj šaputala putem do tebe !

Lijepa moja, nemoram ti reči..... ali ipak šaljem....smile79  smile79 svojoj dragoj dalekoj cvjetnoj prijateljici !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 14:17

Sta je ovo,bas je neobicno i lepo da nije lespedesa?LOL
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 13:46


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
I za kraj moji ljubimci.


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 13:41


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 13:36
lespedeza od moje drage Free,


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 13:24


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 13:19
Draga Tikvic,uvek neko divno iznenadjenje,ako smo cekali imali smo i zasto slike i ovo na slikama je kao i uvek sve lepse ja izdvajam ovu ...moja tiha patnja...prelepa je
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 13:18


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 13:12


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 76>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,218 sekundi.