Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bilogorsko cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bilogorsko cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
Korisnik
Poruka
Lili 68 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lili 68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 00:18
Hvala na dobrodoslici i pohvalama. Uskoro ce i novo macje leglo pa uz pelcere svakako morate uzeti i mace,jako su slatki ali problem nastane kada ih moram udomiti.
 
Silvek vec sutra cu upelcati bijelu lipu a budi bez brige uskoro cu nesto izabrati i od tebe cim se malo ukurazim!
 
Svim posjetiteljima velika  smile95
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 13:21
Namo naprijed Lili 68 - sve ti je prekrasno i očaravajuće!
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 13:59
I bijeli abutilon i hibiscus su prekrasni. Sad bi bilo pretjerano da i ja tražim da mi pikneš grančicu jer bi za čas bio ćelav. Ja bih molila ako ti hibi napravi kakvu sjemenčicu da ne baciš Smile. Za uzvrat šaljem naravno nešto po tvom izboru.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 18:07
Meni ne moras nista piknuti, samo ti želim reći da su me tvoji hibiskusi očarali, prelijepi su.SmileSmileSmile
Na vrh
Lili 68 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lili 68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 18:14

Hvala Vam.

Horti zbog jedne grancice vise  lipa nece ocelaviti.
nazalost hibi ne radi sjeme,radi ali nije oplođeno,slijedeci dan otpadne.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 21:17
smile213------Predivni -preslatki tvoji hibiji
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 16:27
lil68 draga gdje si hoćemo još, hoćemo još smile79
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 19:52
Lili, danas sam ponovno pregledala najljepše bilogorsko cvijeće, naravno, tvoje.
jeli ti se pokvario fotoaparat, da nema više slika, ili..
Ajde, kreni, lijepi pozdravWinkWinkWink
Na vrh
satfan2009 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 368
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje satfan2009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 19:55
Konačno imam vremena pa švrljam po vrtovima i slinim nad prekrasnim cvijećem.Sve je prekrasno,ali hibiji...smile70Totalno sam se zarazila.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 20:44
Ja bogme nisam još vidjela tvoje cvijeće. Puno nas ima a sve ne stignem. No vidim da je predivno, pa obećajem da ću češće svratiti pregledati što imaš.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 20:47
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Ja bogme nisam još vidjela tvoje cvijeće. Puno nas ima a sve ne stignem. No vidim da je predivno, pa obećajem da ću češće svratiti pregledati što imaš.
-Nemaš vremena od hajcanja malo češće gledaj ovu ljepotu i pusti sm na miru maloLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 18:57
draga lili 68 imaš bijelog krumpirka dali znaš???smile199smile96
to ti je onaj prekrasni grm za koji mi mislimo da je jasmin
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 19:01
...imam ga i jaaaaaaaaaaa!  Zove se Jasminko! smile213
Na vrh
Lili 68 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lili 68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 23:02
 Hvala svim posjetiteljima moga vrta bolje receno terase i balkona!
pokazat cu vam nekoliko slicica tim da nisu sve snimljene danas,tegle stalno razmjestam zbog nedostatka mjesta . Moje dvoriste nije za pokazivanje do proljeca jer su radovi u toku.
Se virtualne posjetitelje srdacno pozdravljam!
 
bums/tt207/lili1968/KopijaodIMG_1790-1.jpg[/IMG]
 
[/IMG]
 
 
Na vrh
Lili 68 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lili 68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 23:03
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 23:12
dobro ti je krenulo lipa je prekrasna Wink
Na vrh
Lili 68 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lili 68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 23:24
 
Anđeoska  truba
 
 
Adam
 
 
Jasmin
 
 
 
Mjesto za jutarnju kavu
 
 
Hibiskus
 
 
 
Ožiljeni tropski hib. ,od nininh reznica
 
 
Ovogodisnje ožiljene  lantane
 
 
Ruselija ,ožiljena ovog ljeta
 
 
Roza lantana
 
 
Coccineus ,ove godine nije cvjetao
 
Nisam neki ljubitelj kaktusa ,svejedno imam ih nekoliko,nemojte mi zamjeriti ali niti jednom neznam ime,
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Lili 68 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lili 68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 23:38
Sada vidim da sam stavila dvije iste slike,neznam obrisati :
 
 
Jako volim begonije ,ovo ljeto nisam zadovoljna njima,slabo su cvjetale, sada su krenule sa cvjetanjem:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ovo je jednogodisnja vrlo zahvalna biljka,jako puno je cvala,naravno nemam pojma kako se zove:
 
 
 
Za danas toliko!
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 23:43
Brugmansijeeeeee.....i to roze.....krasne su ti! Jasmin-krumpirko je savršen...vež vidim svoga slijedeće godine kako "konkurira" ovom tvom ljepotanu!
smile93
Ruselije su prekrasne....moje nisu niti upola guste kao tvoje...a isto su ovogodišnje. Sad sam u dilemi da li ih treba malo "pošišat" prije zimovanja...ili da ostavim tako kako jesu?....na mojima ima i djelomično suhih grančica...Confused
Kaktusi su ti isto jako lijepi...niti ja se baš ne razumijem u kaktuse...ali ovi su tvoji baš krasni primjerci! Drago mi je da si nas počastila sa novim slikicama  smile78
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 23:46
...za obrisat sliku....otvoriš taj post sa "edit"...označiš sliku klikom, onda klik na desni miš, klik na cut...i slika obrisana!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.