Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - frida - početnički vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


frida - početnički vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 24>
Korisnik
Poruka
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 23:41




trenutno u cvatu

 kupus je nova vrsta u mom vrtu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 23:46
To sam čekala!!!!!!!!!!!!
Vidim da si online i idem za tobom,čekam di ćeš staviti mimozusmile93smile39
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 15:30
 evo je tu je shasha....ocito sam jako predvidiva....nadam se da cu vas ipak moci s necim iznenaditi ...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 16:24

E pa mimoza je očekivana, kad one cvjeta među prvima, pa je zato gušt gledati je.

Kupus ti je sladak za "popapati".

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 17:02
 hvala cure...polako cu stavljati i druge slike, a vase mi pohvale zbilja puno znace u svom nastojanju unaprijedjivanja znanja o cvijeću i biljkama...smile76
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 18:08
Ma Frida,nemoj mi odustati od te tzv"predvidivosti" jer ja  jedva čekam ovo vrijeme da vidim tvoju mimozu
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 20:41
Uvijek svratim tu (mislim od kad sam s vama )da si malo podignem raspoložonje kroz slikice...pa da se ovaj put i javim (ispričavam se na prethodnim nepristojnostima)
smile64
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 22:59
Pa, već je bilo i vrijeme da nam pokažeš ljepotu svog otoka! Wink smile78
Čekamo i ostale slikice!!!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 10:49
cekam i ja
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 23:04
  Evo vratila sam se s vikenda koji je protekao u znaku JAKE BURE..brrrrr...nimalo nalik na proljeće...
  Moram priznati da sam pomalo razocarana izgledom vrta...nisam dugo bila doli i očekivala sam puno bujniju vegetaciju i cvatnju.Gledajuci slike vrtova s kontinenta kako je sve u cvatu mislila sam da ce i kod mene tako biti, ali, kazem pomalo razocarana...
  Nesto je ipak procvjetalo pa sam slikala, ali subotu sam provela oslobađajući preživjele biljke od korova ( samo ta vr...trava raste ko luda)..

 Žuta ivančica valjda nije niti prestala cvasti jer ju uvijek nadjem s cvjetovima, pa tako i sad kad ju je vjetar (ili onaj snijeg) slomio i nakrivio pa sam je morala dobro orezati.



prošlogodišnji nasad lavande se dobro razbujao.



primili su se i osteospermumi ( jel se tako zovu?)
roza


bijeli se dobro raširio i sprema se na cvatnju



mini vrtić solidno izgleda



primio se i puzajući ruzmarin koji sam jesenas ubola u zemlju..sad vec i cvjeta



svugdje okolo rastu samoniklo ljubice



..i bilo je nesto za donijeti u grad u vazu



...nisam slikala marelicu koja je u cvatu, dunja samo sto nije...ljiljani su dobro izasli i prilicno su gustih listova...
...posijala sam i mnoštvo sjemenja pa neka sad niče i bori se...valjda ce za Uskrs biti novih slika.
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 23:35
Evo sad sam pregledala tvoj vrt i lijepo je vidjeti kako korak po korak izrasta u jako lijep vrt pun raznolikog cvijeca...!! Big%20smile
Nemoj biti razocarana,bit' ce to sve ok.. Tongue...
Mini vrtici su ti jako lijepi Embarrassed..a ove samonikle ljubice bih volila imati po cijelom dvoristu...imaju prelijep miris,hmmm... Tongue !!
Kazes da si posijala mnostvo sjemenja...bit' ce lijepo navratiti ovdje za Uskrs i vidjeti te ljepotice...(inace tako tepam svom cvijecu-ljepotice TongueWink!)
 
Samo naprijed... ClapClapTongue
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 00:14
 Hvala dzomba na podršci...i ja se nadam da ce za dvadesetak dana to drugacije izgledati i da ce biti jos puno slicica...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 00:19
 Ima i jedna tuga u mom srcu...Cry
U onom mini vrtiću u sredini je jedan "štap"..to je magnolija koju mi je Hele poslala prije godinu i pol...primila se i cvjetala prošle godine, a onda je ljetos doslovno "izgorila" na suncu...to je vec druga koja je tako prošla na tom mjestu...ne znam sto cu od zalosti sto mi te magnolije nikako ne uspijevaju tu...pa nije moguce da im tako smeta ljetno sunce i vrućina...mislim da u Opatiji rastu, a ne vjerujem da je tamo ljeto manje vruće...stvarno ne znam u cemu je problem...sljedecu sadim u pitar pa cu je maziti i paziti...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 07:20
Frida super ti se drže biljke, nemoj biti žalosna, što sad, svima nama nešto tako ode, i to tu ispred nosa, a tebe tamo nema svaki dan. Oduševio me puzajući ružmarin, lavanda super, osteospermum cvjeta, pa što bi htjela, budi zadovoljna. Meni su u Rijeci i ostići i žuta ivančica smrzli.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 09:06
 da, znam da se s tim treba pomiriti i prihvatiti tako jer ipak je to "viša sila"...
Idemo dalje...
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 11:53
Ja sam Frida do sada imala dva pokušaja, sve je bilo dobro do ljeta s magnolijom, ali u ljeto samo ode. Sada imam novu, bila je sadnica, cvjeta i nadam se onom treće sreća. I rekli su mi da skupljam one iglice ispod bora da joj zakiseli zemlju, probat ću i to, pa ćemo vidjeti.
život je more
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 12:28
 Upravo tako Lantana...i ja nemam namjeru odustati od magnolije...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 21:39

Baka Bea kaze u postu na temi "trajnice":"...da onda dobijete psihodelični vrt iz kojeg bi najradije pobjegli..." ahahahahahaha...kako sam se na ovo nasmijala, a onda uspanicila da ce se to meni dogoditi....Confused
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 22:03
I ja sam na moru i moja magnolija je preživjela dva ljeta.Upravo sada je u punom cvatu.
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 22:18
 jel ti magnolija raste u kakvoj  polusjeni ili je stalno na suncu?...mozda sam pogrijesila sto je bila pola dana izložena suncu i to onom najjacem - od podne do navecer...iako sam je zalijevala svaku vecer s ostalim cvijecem...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.