Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Basta-Gioiaa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Basta-Gioiaa

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 258>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 15:17
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

veselim se vidjeti nove slike i proljetno okruženje

Smileevo stize i leto za koji danWink



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 15:15
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Napokon si našla natrag put do nas...
 
Radujem se tome!!

Evo me opet draga AnaidaSmile





Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 15:13
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

Ove tvoje divne fotke sam već pregledala i opet se naravno divila tim slatkim patkicama, ali još jednom nije za zgor Wink. Konačno je proljeće došlo i svi uživamo. 

SmileHvala na posjeti!


 




 


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 15:09
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Lijepo ti se rascvjetao vrt, a pačja obitelj, jel sepovećala ili se to samo meni čini?

Hvala anabistriceSmile...pacja obitelj je u istom sastavu...

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 15:05
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Uvijek je gušt doći kod tebe, cvijeće, patkice maca što izdvojiti, zapravo ništa jer sve je smile120

HvalaSmile




Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 15:00
Originalno poslano od člana vanja vanja napisao:

Stvarno prekrasno, ama baš sve, cviće, patkice, guskice, vidi se da je tu utkano puno truda, ljubavi doslovno utkala si svu sebe.smile120

Hvala Vanja:)

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 14:58
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Draga gio, došla sam na stranice tvog prekrasnog vrta da malo obrišem prašinu sa njih, nisi se valda draga umorila od nas, doduše niti mene nije bilo duže vrijeme kao niti tebe ali me je nostalgija za ovim cvjetnim društvom opet vratila, nekako osjećam da smo svi jedna velika familija. Svima nam nedostaje tvoj prekrasni cvijetnjak i naravno zaštitni zanak tvoga dvorišta, preslatke patkice. Vjerujem da je kod tebe sve već ocvalo i da zima nije ostavila veliku štetu na cvijeću.

Hvala na posjeti:)...malo sam se ulenjila, vise vremena provodim na FB...



Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 18:21
Stvarno prekrasno, ama baš sve, cviće, patkice, guskice, vidi se da je tu utkano puno truda, ljubavi doslovno utkala si svu sebe.smile120
Bolje može onaj tko hoće nego onaj tko može
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 09:37
Draga gio, došla sam na stranice tvog prekrasnog vrta da malo obrišem prašinu sa njih, nisi se valda draga umorila od nas, doduše niti mene nije bilo duže vrijeme kao niti tebe ali me je nostalgija za ovim cvjetnim društvom opet vratila, nekako osjećam da smo svi jedna velika familija. Svima nam nedostaje tvoj prekrasni cvijetnjak i naravno zaštitni zanak tvoga dvorišta, preslatke patkice. Vjerujem da je kod tebe sve već ocvalo i da zima nije ostavila veliku štetu na cvijeću.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2013 u 21:23
I ja došla na šetnju po tvom lijepom vrtu
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2013 u 20:01
Ne znam što je ljepše
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 23:30
I mene vesele tvoje slike, jer je krasno kao i uvijek Clap. Znam da će opet biti noviteta Wink
život je more
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 19:13
Mene su ovaj put najviše oduševile narcise, patkice i pisanice.
I uvijek kad vidim tvoje patkice pitam se ne grickaju li one tvoje biljčice!?
 
 
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 14:27
veselim se vidjeti nove slike i proljetno okruženje
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 08:45
Napokon si našla natrag put do nas...
 
Radujem se tome!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2013 u 06:58
Ove tvoje divne fotke sam već pregledala i opet se naravno divila tim slatkim patkicama, ali još jednom nije za zgor Wink. Konačno je proljeće došlo i svi uživamo. 
belica,zagreb
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2013 u 00:16
Lijepo ti se rascvjetao vrt, a pačja obitelj, jel sepovećala ili se to samo meni čini?
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 23:00
Uvijek je gušt doći kod tebe, cvijeće, patkice maca što izdvojiti, zapravo ništa jer sve je smile120
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 22:53






Lantana,anabistrica,sarajka,mimar,rosa2Hug
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 22:49
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

kada se želim odmoriti i uživati u onome što najviše volim a to je vrt ,onda prošetam kroz tvoju oazu, draga i vrijedna Gio.

tvoje slike zrače mirom
izbor i broj tvojih trajnica od kojih svaka ima ime, vidi se gdje raste i uz čega raste me oduševio!
i na kraju pohvala za nešto što se ne vidi, iako bi svaka biljka o tome mogla ispričati svoju priču, a to je tvoja velika ljubav prema prirodi a trud neću ni spominjati.
veliki pozdrav!


Big%20smileSaljem i ja tebi veliki pozdrav i hvala na divnom komentaruTongue






Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 258>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.