Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Uređenje i planiranje vrta
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pomoć pri uređenju cijele okućnice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pomoć pri uređenju cijele okućnice

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 21:18

AngryAngryAngryUh draga moja... znam kako ti je... ja od vrta dugačkog skoro 2 kmx 180m nisam imala gdje posaditi ni jednu mrkvicu a kamoli imati cvijet...

Znam da ti ne pomaže ali možda te bar malo utješi
 
Imam ideju: da otvorimo temu: kako vratiti MVS da posve strmoglavi... skupit iskustva i možda nekom pomogneLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 21:20
Nemoj se ljutiti,znam ja jako dobro da je danas jako teško doći do nečeg svog,ali tvoja je prednost što živite sami za razliku od mene. I ja čekam da dođemo do kredita pa da budem svoj na svom!! Moja želja je žuta magnolija al takvu tata nije uspio naći.
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 21:27
MVS??? Sorry nova sam ovdje,tako da još nisam polovila kaj sve znači. smile42
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 21:27
Vidim da se trudiš urediti okućnicu i da imaš puno ideja, samo polako ti imaš barem već formirano dvorište pa ti je lakše stvoriti sliku u glavi kako bi htjela da to izgleda.Vjerujem da ćeš brzo ostvariti svoje zamisli,a kod mene ti je situacija da je golo polje i još nije niti formirana okućnica,jer smo trenutno u izgradnji kuće i sve je zatrpano građevinskim materijalom.
 
Kada budem išla kod roditelja budem se javila pa može kavicaWink
meni je super u životu
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 21:31

oprosti na dužem čekanju..uspavala sam klinceSmile

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 21:33

MVS- moja vještica svekrva

A to da ti je jako teško znam...jedino što ti mogu reči meni je i podstanarstvo (međufaza) bilo bolje od života s MVS..

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 21:37
I ja bi rađe u podstanare nego bila s njom samo kad bi MM to htio!! Svaka čast za MVS jer to stvarno i jesu. Čast iznimkama!! (ali takvih je malo)
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 21:38
Ja bih se uvijek mijenjala za golo polje... neznaš koliko si sretna dok se ne probaš riješiti grmlja, korijenja, smeća (uključi staklo, cipele, kante, čarape, otpad pola ulice)...a radovi..konstantni..nisam stavila sliku samog dvorišta da vidiš šodra.....
smile142može naravno. Gdje su tvoji roditelji ako slobodno pitam?
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 21:41
Čuj sad ću ti otkriti da sam ja s djetetom od 4 mjeseca, opet trudna ostavila muža, kuću, stvari (samo uzela svoje osnovno i za bebu) i ošla u podstanare, rekla M imaš 7 dana da se odlučiš, ili dođi s nama ili ostani tu...jako sam razočarana došao je 6 danCry
ali nije išlo bez prisile...uvijek su ti tu razlozi: pa to je moja kuća, to je moj dom, pa di ćeš plaćat nekom a treba nam lova....itd..
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 21:43
Esmeralda kad dođeš na kavicu...imam ja hrpu ideja za tvoje polje kak ti veliš....Big%20smile
Uvijek je lakše biti pametniji kod nekog drugogBig%20smile
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 21:46
Hvala draga trebaju mi ideje i biljčiceLOL
meni je super u životu
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 21:48
Zbog tih razloga se ni moj neda,kud bi išli kad je ovo njegovo. I imaš pravo trebala bi nam tema za takve razgovore.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 21:49
Ma na čemu hvala? Što se biljčica tiće još uvijek sam slaba, ali što imam budemo podijelile, imam nešto lukovica, nešto malo sjemenkica, a možda još nešto i nabavimSmile
kakve su tvoje želje za sada? vezano uz neko posebno cviječe, grmove???
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 21:52
I ja planiram ove godine otići posjetiti "kaktuse Belčić",ako se ne varam to je isto negdje prema sisku pa ti se javim i ja se pribilježim za kavu!!!!!
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 21:52
Ma još trenutno ništa neću saditi dok se ne rsčisti to sve od gradnje, ne sekiraj se budem ja tražila kada bude vrijemeTongue
meni je super u životu
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 21:59
Draga moja odi na forum Ostalo Brbljaonica - upravo je ta tema otvorenaBig%20smileWink
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 22:15
Draga moja to ti je od mene autom tri minute.. Znači prvo se nademo kod mene popijemo kavicu...pa gledati kaktuseBig%20smile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 22:19
Apropo kaktusa imam ih čak 15 ako se ne varam, s tim da ih je 12 malih bebaSmile
A jedan već cvate i to tako prekrasno da je moj Z mislio da sam stavila ukras na njega LOL od tad i on voli moje pikavce
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 22:20
Uopće nije problem... na ovom mjestu ćemo ostvariti svoje snove o kućicama iz bajki ..u cvijeću naravno
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 23:45
Samo sam vas viruti došla.Aj da baš ne ispadne da ništa ne pišem...Kaktusi BEŠLIĆ,ne BelčićWink
I ono MVS,ja mislila da ti nju zoveš"moje veličanstvo svekrva"smile156
Ja ću sakupljati biljkice i za vas dvije(I Lilly dok se ostamostali,naravnoWink)
Vi samo radite a ja ću vam pomoći koliko mogu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.