Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kaktusi i sukulenti Vlade Bazikića
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kaktusi i sukulenti Vlade Bazikića

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2014 u 21:47
Evo ti broj 098-855-019,objavljen je na njegovoj stranici Istrakaktus
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2014 u 21:54
krasno, ja nikad nisam bila u posjeti uzgajivačima
i pitam se kako se  odlučiti što ne uzeti, ja bi "i gaće" tamo ostavila LOL

camelia, hvala na slikama
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2014 u 22:06
Natalija,ja kad sam bila kod g,Čordaša,nisam znala gdje i šta da gledam,jednostavno sam sam se izgubila,a nosila sam sa sobom spisak želja i sasvim treće kupila.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2014 u 22:13
Imate pravo natalija i mali kaktus.Teško je odoliti,ja sam išla baš zbog ponude koja nije svakidašnja kod nas.Sutra ću staviti slike tih posebnih crassula,bar meni su posebne.U kaktuse se ne razumijem,ali je sve u jako dobrom stanju i bez nametnika.Vidi se da su maženi i paženi.
Na vrh
Miss M. View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 603
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miss M. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2014 u 23:35
Njegove kaktuse imam priliku vidjeti na facebooku  stvarno su krasni.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2014 u 08:47
LIjepo je vidjeti ovaku zbirku kaktusa a još lijepše znati da ima još proizvođaca kao sto su g Čordaš, jer se kod nas uglavnom samo spominje Bešlić. Što je žalosno kad imamo i ovakih malenih dragulja!!!!
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2014 u 09:32
Slažem se admine .Mali uzgajivači koji to rade,kao i mi iz ljubavi,rado dijele savjete,informacije,zbirke su i manje,ali nekako ljepše.Bilo bi lijepo kad bi ih bilo još.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2014 u 10:01
lijepo si nam približila ponudu g.Bazikića draga Camellia, ima krasnih primjeraka a mislim da sam čak i vidjela Sedum Aurora na nekim fotkama Embarrassed. Jedva čekam vidjeti tvoje noviteteWink
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.