Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Voćnjak,povrtnjak,cvijetnjak pod ružinim prolazom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Voćnjak,povrtnjak,cvijetnjak pod ružinim prolazom

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
Korisnik
Poruka
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 15:41
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Hana Ti si iz Vža?
 
da, točnije iz Trnovca kraj Varaždina
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 16:25
Biti će mi drago upoznati te
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 20:44
također
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 19:15
eto da ne ispadne kak samo pričam a ništa ne radim, ovo su slike bilja što sam posijala i lukovice koje sam posadila
 
 
počele su nicati lewisije cotiledon
ljubice posijane na hlađenje još pred mjesec dana
 
 
 
digitalis Ane Radetzki isto posijan
 
 
pakujci
 
 
symphiandra
 
 
encian
 
 
aristea nikla
 
 
 
 
 
 
 
shizantus
 
posijan i posađen
 
 
 
 
 
a ovo slijedi za vikend
 
azorina vidalii
 
  campanula incurva
 
  penstemon
 
  amsonia
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 20:18
Hana ludilo od sijanja, gdje to sve držiš, meni je to problem, treba svjetla, treba topline, treba prostora, ajoj kod mene svega fali, ali znam gdje će se ponešto naći ako moje ne uspije.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 20:25
držim na prozorima,kod sebe i mame a MM mi je složio još jedan red polica na prozore u našoj kući
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 20:31
To sam i ja mislila jedna viseća polica pred staklom od prozora, ali mm je već lud od mene, pa sam se morala zadovoljiti s onom malom od laminata i špage.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2009 u 15:43
evo danas nisam mogla odoliti i kupila još dvije vrste ljiljana,jednu daliju,hostu,phloks paniculata i još vreču zemlje za sijanje
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2009 u 18:58
smile57 stvarno puno posla! Ja se najavljujem u berbu sjemenkiBig%20smile
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2009 u 19:20
ha,ha draga moja treba to prvo proklijati a ako procvate nema problema.Sad me jedino muči da sam baš mogla uzeti još po jednu ili dvije dalije i hoste, svašta-već sam luda,mm se me bude odrekel
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2009 u 10:06
divan izbor hana
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 10:46
hvala Gio a evo i slikica tog kupljenog













Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 10:51

na posljednjoj slici je "mali paket" od drage prijateljice kao i heleborusi,encian,primula, lobelia i lonicera od Bake Bee. Ostatak paketa se sastojao od heucera,heucerela,tiarela,heleborusa nigera,liriopa,ophiopogona,varijegirane liriope,armerie i još svačeg. Hvala draga V.
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 10:53
vaaaaaaaaaaaaaaaauTongue no comment!Thumbs%20Up
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 10:55
hvala Mini! 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 11:43
Jezus i Marija, Hana ti to imaš rasadnik ili je sve za osobnu uporabu? I kad imaš "dane otvorenih vrata"? ja bih došla.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 11:47
taj or.ljiljan bit ce prekrasan,neobicna boja
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 12:20
joj Tija jesi me nasmijala! Nemam rasadnik ali planiramo jednu oranicu od 5000m2 pretvoriti u "grunt" sa vrtom,vočnjakom i naravno hrpom cvijeća pa je ovo priprema.Ako nam uspije ove godine a ako ne onda iduće,samo da su biljke u "stanju pripravnosti"


Gio baš je neobična boja ljiljana,ni ljubičasta ni plava,budemo vidjeli kad procvate- možda bude i crven
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 13:42
Hana draga tih 5000 m2 je mojih 62,50 vrteka, što se tu da napraviti svašta. Uživati češ u formiranju.
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 19:44
Vidim ja kak je krenula sjetva i nabava bit će brzo gužva u tom tvom budućem vrtu, koliko god on bio prostran.
I jesam li to dobro vidjela i nešto crveno LOL.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.