Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtak podno Sljemena
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtak podno Sljemena

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031>
Korisnik
Poruka
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2012 u 21:34
koja je to priroda kod tebe, a i sama kombinacija boja cvjetova u tvom vrtuThumbs%20Up
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2012 u 05:54
predivno , ove slike tvojeg vrta tako su prirodne i izvrsno slikane, pravi raj zelenila i cvijetne raskoši.
belica,zagreb
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2012 u 00:42
Lorica10  i belica hvala na posjeti i komentarima smile78

Pozdrav veliki :)

Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2012 u 08:05
Današnji dan sam započela u tvom začaranom vrtu, mala vilo. Baš mi je drago što sam naišla kad si stavila nove slike, lijepe i bajkovite kao i uvijek.
Tvoja nova prijateljica je, bar meni, bila stvarno logičan dodatak u tom carstvu ljepote i sklada. Sve vile imaju pegaza il jednoroga pa je red da i naša mala vila ima svog konja ( kobilu ).
Bez obzira imaš li vremena slikati ili ne, staviš li nove slike ili ne, uvijek je lijepo iznova pogledati i pročitati sve što si do sad podijelila s nama. Tvoja čarolija uvijek iznova i kroz stare slike i davno ispisane riječi nekako dotakne svakog tko zaviri na ove stranice.
 
Pozdravljam te, draga djevojčice Hug  
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2012 u 12:11
Horti smile79 tvoje riječi su divne, no daleko sam od Vila... prije spadam u skupinu vrtnih patuljaka hahahha ;)
!
Hvala ti, i uživam podijeliti sa vama... no bilo bi odlično da dani traju duže! Moja Pegasica traži svoje vrijeme koje je meni najljepše na svijetu!!! Vrtak buja, buja i raste bez mene pa tu i tamo posvjedočim trenucima! Biti će još svega ali organizacija mi nije jača strana pa se tu i tamo izgubim u vremenu i prostoru!

Inače nakon 5-6 godina potjerali su bakini stari gomoljasti božuri sada sa zametkom cvjetića! Nadam se da će procvasti :)

Drvenasti božur za koji sam po markici mislila da je crvene boje ispao je skoro pa bijeli, odnosno rozi /cvate nakon 3 godine, svaki put sam ga izgazila ja ili moj pesonja/. Čekam da se rascvate pa stavljam slikicu! Nova je i Ajugica sa dva pupa... aaaaa njuuu jedva čekam :)

Bježim Pagasici sada,  sve vas puuuno pozdravljam i želim divan, divan dan :*
Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2012 u 12:29
evo i mene u povorci fanova tvojeg divnog vrta...neki od nas već su se i zabrinuli što je s tobomEmbarrassed...
predivna ispričnica za nejavljanje, tako divna, pametna i plemenita životinja i zavidim ti na svakom trenutku provedenom s njom...i ja bih je obožavalaSmile.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2012 u 21:36
Booook Retriver Sara, hvala ti na posjeti i drago mi je da ti se sviđa Matilda.
Šaljem ti veeelikusmile79
Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2012 u 08:47
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

evo i mene u povorci fanova tvojeg divnog vrta...neki od nas već su se i zabrinuli što je s tobomEmbarrassed...
predivna ispričnica za nejavljanje, tako divna, pametna i plemenita životinja i zavidim ti na svakom trenutku provedenom s njom...i ja bih je obožavalaSmile.
Sara kao da je "pročitala" moje misli..uživaj draga! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2012 u 15:04
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

evo i mene u povorci fanova tvojeg divnog vrta...neki od nas već su se i zabrinuli što je s tobomEmbarrassed...
predivna ispričnica za nejavljanje, tako divna, pametna i plemenita životinja i zavidim ti na svakom trenutku provedenom s njom...i ja bih je obožavalaSmile.
Sara kao da je "pročitala" moje misli..uživaj draga! LOL


Misty-da, hvala ti... smile79
Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
ovcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: okolica Zagreba
Status: Offline
Bodovi: 543
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ovcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2012 u 15:38
Prekrasno! Fotografije jedna ljepša od druge, a tek bogatstvo bilja i životinja!Kako je vjeveričica?
Život je more...
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2012 u 23:00
Prekrasan vrt, cvijeće i fotografije! Clap Baš sam uživala! 
život je more
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 21:39
Pozdrav Lantana i ovcice Tongue !!!  Hvala vam na posjeti i tragovima koje mi ostavite smile79 !

ovcice: Vjeverica je otišla kroz potkrovni prozor! Danima je vježbala odskakivanje sa moje glave na vrata pa na televizor i jednom se doodilo da nisam zatvorila prozor (bilo je vruće)... sva sreća da je u blizini drvo pa se valjda spustila na njega, drugačije nije mogla. Ugl. znam da je dobro i da joj je negdje puuno ljepše :)
Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 21:41
Današnji dan Heart
Dok vani pada kišica i biljčice se hrane sa novim konjskim gnojem, nas dvije čistimo box... i to se uvijek pretvori u nešto drugo :)

Pusa svimaaaa :)




Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 21:55
neki dan sam zavirila u tvoje carstvo ,nisam uspila pogledat sve ,samo neki dio ,pa sam veceras usetala ponove ..imas smisla za slikanje ,slike su ti predivne,vrt ti je bozanstven ...ali ono sto mi se najvise sviđa kod tebe je to sto kroz tvoja slova osjecam tvoju ljubav prema zivotinjama
ova tvoja zadnja slika je za casopis ,toliko ljubavi i povezanosti ,svaka ti cast ...
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:18
Draga kamenjar :) hvala ti na prekrasnom komentaru Tongue!
šaljem ti veliki pozdrav omotan bojama :)
Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 23:37
Užitak je gledati i čitati koliko uživaš u svom vrtu i novom ljubimcu. Samo tako nastavi!
Sutra je novi dan.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 23:46

Uživala sam......ah...prekrasno, neda mi se niti otići

Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 01:12
Lucy & moon smile79

Tongue
Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 19:42
Ja još uvijek svračam u temu naše male vile !!  Čini mi se da sam više tu nego mala vila, al tako je to uvijek u bajkama !!Embarrassed
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2012 u 00:37
Moram priznati da sam prvi puta u podsljemenskom vrtu, uopce neznam kak sam ga preskocila. Jako mi se svida, bogata i krasna flora i fauna.
Sve gledam jezerce, jer i ja imam jedno, pa prekrasan rododendron, rodgersiu, koji su se nadvili nad vodu i rade hlad. Moram i ja probati posaditi nesto takvo. 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.