Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kiki-Moja utjeha
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kiki-Moja utjeha

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 112>
Korisnik
Poruka
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 20:26
Koje li polemike, Kiki pokloni meni kutiju ja cu biti zadovoljna s svima sto si napravila. Necu razmisljati o laku.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 22:18
super
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 12:38
Mare,stvarno si imala pravo.Odgovor je bio u mom srcu.Nebi bila mirna da nisam stavila jednu ruku sjajnog laka.Možda nekom i nije bolje ali sad sam mirna.Meni  je to ono nešto što je falilo.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 13:04
I ja mislim da treba slijediti svoj ukus, jer može nešto biti i ljepše na neki drugi način, ali ako se ne sviđa onome tko je izradio .... onda to nije to.

Ja nikada ne bi onu kutiju s ružama obojala ružičasto, ali ova tvoja mi je prekrasna. I baš u tome je čar, što svatko radi na svoj način.

A kod tebe mi se jako sviđaju ovi samo tvoji originalni detalji.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 21:10
Napravila sam još jednu ružičastu kutiju,ali ovaj puta za mene.Stvarno sam se potrudila.Po jednom detalju je drukčija od svih viđenih.Žao mi je,nemam tehničke mogučnosti da vam je pokažem.Na kompu doma nemam USB ulaz za kabel.Nadam se da ću se nekako snaći.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 21:10
Tuta je doživjela u doslovnom smislu svoje ružičaste trenutke i s njima se odlično nosi
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 11:54
tebi ,kao što je već netko napisao, očito ne smeta vrućina........ma ni meni,uključim klimu i packam i mackam.....
bijela kutija s ružama mi je jako lijepa,decentnasmile75.......s koje si salvete koristila te pupoljke?
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 23:51
...nažalost, mene je vrućina satrala, klimu nemam, pa tek danas kad je malo ofriškalo imam snage kompletnije razgledati što je svašta nastalo u ovih 3 tjedna... a bome Kiki, ti si se stvarno trudila, radova za past u nesvijest, i od količine i od ljepote, a posebna mi je baš ona roza kutija s tvojom omiljenom salvetom, fantastično si ju sredila, mada ni druge ne zaostaju, isto kao ni kuhača, vješalice...ma jednom rječju, radovi za poželjeti smile89smile55
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 09:26
Hvala vam cure.Evo mene s godišnjeg umornija nego prije.Naradila sam se u staračkom domaćinstvu i u vrtu.M-n,kako da opišem salvetu?Sigurno je znaš.Odrezala sam joj sve peteljke i sitne listiće.Kad se probudim,staviću fotku od MOJE kutije sa najdražom salvetom.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 14:56
 
 
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 15:43
prelijepa kutija Kiki,cestitam (imamo iste tirkizne nausnice)smile99
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 21:48
kako je divna!!!! ljuske su ju posebno "podigle", svaka čast smile55
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 09:16
Naravno,ja moram biti nečim nezadovoljna.Ovo sjenčanje na poklopcu.Boja u tubi je smeđa ,a ispalo je naranđasto.Sve zato jer mi se žurilo.Ali sada je kasno.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 12:38
Pa opet nesto novo, super ti je kutija. Ono s korom od jajca je super.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 12:43
S obzirom u kakvom sam psihičkom stanju mislim da dugo neće biti ništa novoga.Možda kad mi kćer ode nazad na fax i kad život opet uđe u monotoniju.Ali morala bi dosta po stanu krečiti nakon ohoho godina.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 13:20
kutija za +10
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 15:47
Sto se tice spremanja pitaj za savjet ja vec 2 mjeseca spremam i jos nisam na kraju. Sada napokon unuka sprema ono sto se je igrala s 2 ili 3 godine, a sada je 12,5 g.
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 18:50
smile89odlicna kutija, sa prekrasnim motivom, bravo smile73
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 08:36


Serija kutijica i škrinjica je zaista lijepa ali kuhača sa začinskim biljkama je zaista maestralna!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 09:54
 
 
 
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 112>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.