Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - LORIN vrt i cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


LORIN vrt i cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 111>
Korisnik
Poruka
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 22:31
ja to radim vrlo jednostavno preko PAINTA, tu skiciram gredice, vrt, bilježim biljke, ev. nešto nacrtam i tako.....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 22:59
To ti je za mene viša matematika!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 07:44
I ja tako svašta zamislim preko zime, a onda dođe proljeće - i nađem neke sadnice i svide mi se, pa ih kupim (ili posijem sama, tako ću ovog proljeća čim više probati) i ode plan i program u zaborav Embarrassed
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 12:31
jućer sam dobila paketić od Kontesa sa biljakama i sjemenkama. Naravno jutros sam sve posadila i sada se moram pohvaliti
 
Armeria maritima / za sada u vazi, dok se ne zakorijeni/
 
 
 
 
Campanule bijele i plave / ne vide se baš, jer su još male, ali u proljeće če biti raskoš/
Njih sam posadila u trokutić gdje mi je ruža penjačica Decor, sedum compressum, a planirala sam malu iztmjenu već odavna
 
 
 
Phlox
 
 
 
Moja, Šmrčkina i Kontesina delosperma
 
 
i jedan poseban cvjetak, moj novi mali pomagač Miško
 
 
Dakle kako vidite moj vrt se širi i zahvaljujući dragim forumašicama, koje mi pomažu. Neću ih nabrajati poimenično, jer ne bi htjela nekoga nehotice zaboraviti, ali na proljeće i ljeto kad vam budem pokazivala moj vrt, ćuti ćete imena dijelova vrta koji su dobili po forumašicama....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 13:05
Lora, super je ovo s kamenčićima, samo je puno posla, jer kad travke izađu bit će čupanja. Vidim da si riješila onaj vrtić pod zidom - kamen, puno ljepše rješenje nego cigla.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 13:30
ma nema problema Triša, ionako sam vječito po vrtu....a što kažeš na mog ljepotana......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 13:38
Super su ti nove biljkice, sve mi se sviđa a najviše ovaj mali čupavac na zadnjoj fotki..
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 13:46
campanule su sve plave, bijele su mi ouževi još prvu godinu pojeli, ali stvarno su male smile156 kad gledaš cijeli grmić campanule, izgleda kompaktno, ali kada sam htjela uzeti dio, skužim da je to hrpa malih malih grmića,ako ih pužeki ne poklopaju, naraste će veeeliki i lijepi Wink

ovo sa kamenjem je zgodno...ajde slikucni iz daljega da vidimo cijelo...a Miško je pravi pomagač jel on tvoj novi ljubimac? Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 16:58
hvala cure.....nema problema što su plave, meni su lijepe plave  Slikucnut cu sutra, jer je danas odvratno, pa mi se bas neda.
Ljubimac je moj vec tri dana udomljen iz veterinarske stanice

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 17:16
Originalno poslano od člana Lora Lora napisao:

ma nema problema Triša, ionako sam vječito po vrtu....a što kažeš na mog ljepotana......
 
Pravi, pravcati ljepotan
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 17:38
Lora, pa ti čuda radiš u tom svom vrtu.
Moje pohvale za učinjeno.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 23:18
ma bravo za udomljavanje ljubimca Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 00:23
Neznam draga moja Lora što je mene više očaralo kod tebe da li cvijeće, gredice, žardinjerice ili tvoje "vladanje" računalom pomoću kojeg "skiciraš" svoj vrt.
 
A to što si udomila Miška, to je nešto prekrasno i predobro i vrlo pohvalno i vjerujem da će on itekako cijeniti tvoju dobrotu.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 03:07

Bok Lora, lijepo, čisto i uredno, odlična ideja s kamenčićima i predivne nove biljkice.

Miško je prekrasan, vratit će ti maksimalno svojom odanošću što si mu spasila život. Govorim to iz iskustva, mi smo također udomili našu pesicu i vjeruj mi ,ona to zna i osjeća , a mi smo presretni što je imamo.SmileSmileSmile

Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 08:02
Miško je apsolutno ljepotan stranice - ali su i nove cvjećke divan darak! Smile Treba sad dočekati proljeće i onda se s tobom radovati svemu što će cvasti!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 19:23
Hvala svima na pohvalama baš ste zlatne
Ako me zdravlje posluži sad kad sam ponovo počela tko će me zaustaviti.....
A moj mali Miško, se je već udomačio......on sada zamjenjuje moju Ajkicu....
 
P.S nisam već par dana bila nigdje u nijednom vrtnom centru
Triša me ovaj put šiša......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 20:14
Eto i mene.Pa zamalo nisam prepoznala vrt. Imam osjećaj da si puno toga drugačije sredila.
Sve izgleda super.
O kućnom smještaju biljki sam već rekla: zelena oaza!
Kaktusi... imaš ih stvarno puno! Dobro TM kaže sve skupa Vrtni centar!WinkBig%20smile
 
Prišapni mi gdje si kupila viseće maćuhice?
 
Zaboravila sam reći za horenziju. Stvarno ima ogromne cvjetove i sad ovako u jesenskim bojama djeluje krasno!
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 23:55
Hvala Bako. Ja sam ti sve živo pretumbala, ovo ne paše tu i ide tamo, ovo od tamo ide tu itd.....kući sam unijela kako si vidjela sve što je bilo vani, a ni sama ne znam kako se to sve nakupilo, kao i kaktusi, najedamput pa zbirka, ako ovako nastavim stvarno ću morati MM nekamo preseliti hahahahaBig%20smileBig%20smile
 
Viseće maćuhice sam kupila na Florijani, bilo ih je koliko hoćeš,odmah ispod terase kontinentala, a ja sam ti majstor za to da uočim nešto novo.
 
Hortenzija ima još lijepšu boju sada......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 00:04
kaj ti je to tek prvo pretumbavanje?Kod mene je to proljetna i jesenska obavezna ceremonija.I nikad ne ispadne kak sam zamislila
Miškec ti je bombon!Obožavam male psiće!!!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 00:07
Joj Lorica, kak je Miško slatki.....baš je simpa....nadam se da će još ponekad biti tvoj model na sličicama....da mu vidimo i "njuškicu".....krugovi od kamenčića su fenomenalni.....dugo sam gledala jesu ili to biljčice kakve ili kamenčići.....krasno je! smile71
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 111>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.