Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - KARMEN
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


KARMEN

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 42>
Korisnik
Poruka
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 13:37
krasni radovi Karmen, ali kako i sama kažeš i ja sam željna pomalo raditi samo za svoj gušt!
ANĐELKA
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 13:47
Hvala Anđelka....pa što čekamo ajmo sada samo za svoj gušt...meni osobno je jako teško raditi po narudžbi. Bolje volim nešto napraviti pa neka si onda netko bira što mu se sviđa...sve ostalo za mene je mučenje.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 13:53
Imaš potpuno pravo! Možda počnem već večeras!
ANĐELKA
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 14:08
...slažem se s vama cure drage... narudžbe su dobrodošle, ali su uvijek i unaprijed definirane...tu se izgubi dio čara stvaranja... tvoja Božićna dekoracija je prelijepa...super mi je kako si kontrastirala svoje jedinstvene kuglice i bjelinu oko njih...bravo Bravo%20!Bravo%20!Bravo%20!Bravo%20!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 14:49
Hvala Primavera i meni se baš sviđa ..... žao mi je što se mučim s fotićem i što vam ne mogu dočarati pravu ljepotu mojih kuglica i to izbliza. 
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 22:25
Ovo je predivno!Pregledala sam tko zna koliko puta od početka do kraja i svaki put se oduševim!
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 14:00
Draga Slavice ....hvala ti od srca
Evo, uspjela sam doći do fotke jedne od dvije gotovo identične vješalica rađene za Božić za djecu mojih prijateljica.
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 14:18
Prekrasna je vješalica,baš su mi slatki ovi vilenjaci.
Di si kupila vješalicu?
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 14:45
Hvala, Piramida i meni su ti vilenjaci super...imala sam i takve kugle i baš su simpa
Vješalice mi je kupila Lula. Lula dragasmile79
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 09:53
Malo sam se zaigrala

žao mi je što se ne vidi na ramici 2k -sitan ali baš primjeren za tu veličinu...meni se baš sviđa


ovo mi je lijepa salveta....dugo ju imam i čekala sam da mi ono baš "sjedne" a kako sam ograničena materijalom ( čitaj staklo ) to je ispalo baš to.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 09:57
Klimt u meni neviđenom minijaturnom izdanju, a baš dekorativno ovako s 3D-om(?)...
Prekrasna je paun-salvetica, super si plavo-zlatno ukomponirala...
jeL ja to dobro vidim da si zalijepila salvetu na staklo da se vidi s druge strane iznutra i onda prebojala i još jednu zalijepila da se vidi izvana? Odlična ideja i super si riješila "prozor" ovim točkastim okvirićem na staklu (osim ak ja opet ne kompliciram tvoje izvedbe s "prozorima") smile227
Podlošci tako raskošni, a jednostavni, mrak...
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 10:01
isplatilo ti se čekanje sa ovom salvetom....pun pogodaksmile94
citirat ću jednu tetu ........sjelo mi je sve ovo ko budali šamarSmile
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 10:24

Kami, sve si pogodila....ideja s bocom nije moja već sa onih famoznih poljskih stranica...a meni se to baš sviđa jer je neobično a efektno...obično zbuni ljude koji se ovime nebave. Jedino ti oni mali okvirići nisu Klimt već jedna teta koja se zove Rosina Wachtmeister i jako voli mačke.

Mare....hvala ti od srca
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 10:32
Joj, a vidi medene vješalice s vilenjacima malo iznad, odlična je ;)
KARMEN: ajde, barem sam pogodila ovaj put...Nisam primijetila te poljske izvedbe, meni je to inače padalo na pamet jer sam htjela staviti da se vidi različit motiv iznutra i izvana, a za ovog pauna sam morala malo promotriti je li identična strana salvete vani i unutra jer me isprva malo zbunilo Wink

Otkud meni da su to Klimt mačke?!? Tih salveta je bilo u Škrinjici u Zagrebu (stewo marka) uz Klimtove pa valjda zato Confused
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 10:42

Kami, probaj ukucati tu tetu Rosinu u google i vidjet ćeš što je teta napravila biznis od tako jednostavne stvari - kao što je mačka. Kapa dolje

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 11:12
u međuvremenu sam skoknula nešto obaviti i u autu razmišljam o tvojoj boci.......genijalna idejaThumbs%20Up......neš se ljutiti ako ti ju ukradem?Embarrassed
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 12:13
Mare, zašto bi se ljutila pa i ja sam ju vidjela na netu, nije to moja ideja na žalost, ali mi je super kako ispadne na kraju. Samo ti "kradi" draga moja i pokaži nam rezultat. Jedva čekam
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 13:58
Super izgleda kompletić!
ANĐELKA
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 19:31
tu se kradu ideje na veliko. nije ni čudo - ideja je feomenalna! morat ću i ja u krađu kad se već prolazi nekažnjeno!Wink

unatoč tome što me u stvarnosti pomalo plaše ti pernati stvorovi koji se još tako razmahuju svojim perjem ove tvoje paunove sam pomno proučavala. i to izbliza. fascinirana sam!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 20:08
Šta se krade ovdje, molim lijepo?!?! Ja bih rado ukrala onu bocu, super je iskombinirana sa meni dragom tirkiznom bojom i ovom divnom salvetom pernatog čudovišta koju tako ljubomorno čuvam za nešto...nešto... A teta Rosa je posebna i ima super stvari... Bravo za ideju! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 42>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.