Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt u Norveskoj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt u Norveskoj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 53>
Korisnik
Poruka
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 20:09
Šarenolisni vrtni hibiskus! To sad prvi put vidim. A kakvi su mu cvjetovi?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 20:20
Fuksija kod tebe je prekrasno, nevjerojatno je koliko svakakojakog cvijeće imaš, pa ukrasnih grmova, stabala, pravo malo imanje. Clap
život je more
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 21:02

Pogled na dio vrta

Dalije u raznim bojama

Feferone

Maline

Hortenzija

Zuti cvjetic?

Karanfili i razlicak

Lavanda i macuhice

Macuhice

Hortenzija i flox

Dalije

Lantana i Athena zahvaljujem vam se na posjeti i na lijepim rijecima.

Athena, cvjetovi na vrtnom hibiju su bordo boje.

Lantana ima jos puno toga sto treba procvjetati uskoro.
Jos jednom hvala svima na posjeti.

Odoh sada da pravim sok od tayberi i malina.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 21:03
sve je smile120
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 21:15
Fuksija,mislila sam na ove gore ogradice,gdje ti je posadjen žuti cvjetić kojem ne znamo ime .Ovih drvenih ima i ovdje za kupiti,ali sam se bojala da će da struhnu tokom zima.
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 21:42





Alisa, ti si mislila vjerovatno na ovo na 1. slici, zar ne?
To je od neke cijevi, pa je mm odrezao i stavio oko drveca.

Ove ostale ogradice su od drveta, imam ih vec nekoliko godina i nisu istrunile.

Hvala na posjeti Stefkaja i Alisa.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 22:12
Hvala fuksija na odgovoru.Da mislla sam na ove prve.Baš su super...Ja mislila to neke saksije Ništa,onda ću da kupim ove drvene.Ako kod tebe u Norveškoj ne trunu neće ni ovdje kod mene u Sarajevu valjda..Pozz,i hvala na odgovoru..
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 22:15
kod tebe mi se u vrtu sviđa doslovno sve, prava cvijetna rapsodija

ljiljani su posebna priča- prava  sinfonija smile93
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 22:21
Jako ti je lijepo i cvijeće i voće.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 22:27
Dugo već nisam bila u tvom vrtu Fuksija,čini mi se čitava vječnost jer toliko novih ljepota ima...Vidim da ti je sazrio tajberi,kako super izgleda,a tek kako mora biti dobar za mljac,mljac...Ljiljani su ti super, kao i sve ostalo,pravi raj za oči......Šteta što si tako daleko da ne možemo uživati na kavi u tvom vrtu kao što je to bilo jučer kod Korjenka....smile141
sutra je novi dan
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 22:37
Dobro veli Jagoda, šteta da si nam tako daleko, ali i ove virtualne šetnje su krasne, jer nam uvijek pokažeš nešto novo i nešto što ne bismo ni mislili da može opstati kod vas na sjeveru. Okućnica ti je prekrasna i super iskorišten prostor, a sve lijepo i uredno smile141.
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 22:45
Predivan vrt imaš, sve izgleda bujno, zdravo, brižno održavano. Oni ljiljani su predivne boje.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 23:25
Preeeekrasno!!! smile57
Baš mi je zanimljiv vrtni hibiskus, jedva čekam da vidim slike cvjetaSmile
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 10:26
Bože koliko sam pogledala predivnog cvijeća i divnih detalja iz tvog vrta od kad nisam svratila. Ništa ne izdvajam jer je sve smile94
Ljiljani su tako divni kad ih ima ovako puno na kupu....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 11:44

Obzirom da se ovdje poprilično zagrijaloWink, ja krenula k tebi na sjever.

I doslovno uronila u šarenilo biljki, grmova, stabala, cvijeća, voća i boja!

P r e k r a s  n o!

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 11:53
Ispružiti se po zelenoj travi ispod grma malina, zobati maline i gledati prekrasno cvijeće - koja uživancija 
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 21:30

Adeniumi

Adeniumi

Ljiljani

Ovo smo napravili ovih dana, ali jos nije gotovo, treba jos neko cvijece da se posadi, ali panj je tu glavni.

Ljiljani

Ljiljani

Mirabilisi

Mirabilisi

Pogled na vrt iz dnevne sobe.

Kauboj kaktus, kako ga zovu Norvezani, ne znam mu latinski naziv.

Brugmansija

Brugmansija

Moram reci da ste mi svi jako dragi i da se volim druziti sa vama na ovaj nacin, kada ne mozemo na drugaciji.
Uvijek se obradujem vasim posjetama i komentarima.
Nekada mi i krenu, jer ste tako dalekoooo.
Zahvaljujem se; Alisi, Bromeliji, Stefici, Jagodi, Kat.rei, Dadi28, SilveK, Korijenku, Baki i OTOK na setnji kroz moj vrt.
Svima puno
pozdrav iz Norveske
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 21:38
Sve ti je tak lijepo bujno i zeleno,nas ubijaju vručine pa onda pljuskovi.......
šteta da nisi bliže, i da, hibisku mi je počeo nicati!!!!
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 21:48
Fuksija uživala sam u ljepoti tvog vrta. Sve je tako njegovano i rascvjetano, a tek zelenilo pravi odmor za oči. Gredica sa zgusnutim ljiljanima prelijepa, a adeniumi me iznenadili koliko naočigled rastu. Čini mi se ne tako davno da su bile jedva vidljive biljčice.
Kod nas je ovih dana baš vruće, za sutra najavljuju 36 a do kraja vikenda 38 stupnjeva tako da znaš kako je u tvom rodnom gradu. O komarcima bolje da ti i ne govorim, ovih dana je prava najezda ovih napasnika, vjerujem da ti jedino oni ne nedostaju. Smile
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 21:57

Ispod drveca, koje je zavrsilo sa cvjetanjem, posadjene su dalije i gladiole.

Dalije

Wisteria

Vinova loza iz Slavonije

Vinova loza

Tek napravljeni kamenjar, jos ga treba malo dotjerati u red.

Ljiljani rascvjetani

Kamenjar iz blize perspektive.

Napravljena je i staza do kamenjara.

Hana, hvala mnogo na vecernjoj setnji kroz moj vrt i drago mi je da ti nicu hibiscusi.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 53>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.