Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Povrtlarska brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Povrtlarska brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 286287288289290 381>
Korisnik
Poruka
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2013 u 13:57
   
   Potpuno se slažem s tobom ....HugThumbs UpHeart
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2013 u 13:58
Originalno poslano od člana desert rose desert rose napisao:

Eh da svi razmišljaju kao mi biljkoljupci, imala bi naša Zemlja puno svjetliju budućnost...smile161
Tako je,mozda mnoge natjeraju ove globalne krize da sade,siju pa nam zemljica zasja prirodnim zelenilom.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2013 u 14:44
  

  LOLLOLLOL


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2013 u 19:28
Originalno poslano od člana PUSTOLOV PUSTOLOV napisao:

Meni voce uvijek pase,samo sad su se pocele crvati oslame i visnje pa mi sporije ide da ih jedem svaku moram rukama otvarati da vidim ima li crv.Tongue
 
ma kakve vi to imate trešnje.moje nemaju crve ni trešnje ni višnje.baš su dobre
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2013 u 19:31
Mora da si spricala u proljece necim.kod nas cim sazri dobro voce pocne se crvati.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2013 u 19:40
ma kakvi špricala.niti jednu ne otvorim i nemaju crve.tvoje imaju zato što ih tražiš
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2013 u 20:24
smile195smile100smile101
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2013 u 21:39
smile195smile195
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2013 u 23:38
Eh Ajama kad spomenu europu na Monsterinoj temi da vam cestitam ulazak,mada kako citam nije eu nesto posebno ipak bih ja volila da Bosna ulazi u istu barem bi se neki red doveo sa korupcijom i kriminalom.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2013 u 12:28
Pustolovko, hvala ti na čestitkama. Što se te teme tiče, obično imam svoje mišljenje ali glede toga, jako sam skeptična. Ne znam, za nešto će biti bolje, za nešto drugo vjerojatno neće. Možda našoj djeci bude bolje, moći će lakše na školovanje u inozemstvo i možda tamo naći posao. Sve je možda. Živi bili pa vidjeli, tu se promjeniti baš ništa ne može.Confused
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2013 u 14:47
Da djeci barem bude dobro u buducnosti i to je nesto,kod nas ovdje situacija ne obecava ni nama niti djeci,unucadima,praunucadima..bas bih volila da i ovu bosnu stegne EU sa svojim zakonima,ovako se sepure ko grofovi na pozicijama,recimo kod zaposlenja tu posao mozes dobiti samo preko rodbine,nikako preko svoga zvanja i zaslugom.brr.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 10:19
Da se i ja malo uključim na temu EU, sve ovisi kako čovjek šta prihvati, tako će mu i biti, ma bit će nama sve kao i do sada, mene više muči nesterni PDV na poslu već dva tri dana čitam EU propise jer naši nisu ništa pisali do sada o tome.
Cvijeće i sjemenke će nam biti jeftije a i raznovrsnije do sada smo na ebayu morali naručivat a sada se nadam da će i kod nas biti veća ponuda.Smile
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 10:54
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

......Cvijeće i sjemenke će nam biti jeftije a i raznovrsnije do sada smo na ebayu morali naručivat a sada se nadam da će i kod nas biti veća ponuda.Smile
 
 Moram reći iako će možda sve ostati isto kao i do sada, ali mene bar ovo veseli.....EmbarrassedEmbarrassedSmile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 12:40
Vidis Mons ima barem neke fajde od te EU LOL
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 15:41
Joooj Pustilka...tresla se brda, rodio se miš.....smile96smile96 Jake mi fajde od toga.....U svakom slučaju uvjek si mogu bar malo priuštiti da kupim sjeme i bez čekanja na tu famoznu EU..pa ja već dosta dugo uzimam neko sjemenje izvana, naravno samo ono koje nije toliko skupo...SmileSmile
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2013 u 08:23
Dobro jutro.izludjena sam od muha imal ko kakvu ideju kako ih potamaniti,nesto slicno kao ovo na slici?Kod nas juce pala kisa ,rijeka se izlila iz neba i valjd aje to uzrok navali mnogih muhetina!ConfusedConfusedConfused
Originalno poslano od člana PUSTOLOV PUSTOLOV napisao:


Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2013 u 22:05
drage moje povrtlarčice...evo me...ja stigoh i uručujem veeeelike pozdrave...žao mi da nema nikog od mojih curka:( al bumo se mi već ulovile... Evo vam jedna rojžica...pa si odaberite boju koju voliteLOL
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2013 u 23:00
Evo mene Viz.tu si vratila si nam se.ClapClapDobro nam dosla kako si ?
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2013 u 18:31
wiz nadam se da si dobro.neki su se već brinuli.ponekad nam svima treba malo izbivanja
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2013 u 20:43
Jestel vidili ovu famoznu vijest:Šta donosi nova direktiva EU: PROPAS

Šta donosi nova direktiva EU: PROPAST ZA PČELARE, TRAVARE I DRUGE MALE PROIZVOĐAČE.Censored

Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 286287288289290 381>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.