Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gorski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gorski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 58>
Korisnik
Poruka
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 23:12
Evo sve se racvijetalo, stiglo pravo proljeće i kod tebe. Sve su biljčice prekrasne

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 23:15
Lijepo je kod tebe, sve se probudilo. Obožavam cice mace, a ovaj cvijet mi je super
Chionodoxa


život je more
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 10:10
Iako hladnije kod tebe...puno ti je toga procvalo!Thumbs%20Up
Na vrh
mimi46 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2011
Lokacija: moslavina
Status: Offline
Bodovi: 386
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 16:22
Bok,evo i ja svratih malo do tebe....ovaj cvijet Chionodoxa prekrasan je ...opet moja plava boja...raste iz lukovice zar ne? Lijepo je kod tebe ..a imamo isti problem, zimu zbog koje smo za toliko krasnog bilja uskračene.
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 16:49
smile99
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 22:15

mimi46 - hvala na posjeti. Da, Chionodoxa je lukovica. I ja spadam u obožavatelje plave boje..Wink

Lora, Lantana, Bergenia, Toni - drago mi je da svraćate. Napokon se i kod mene priroda budi. Konačno ću moći pokazati koje biljke uspijevaju prezimiti u Gor(an)skom kraju...Wink

Jučer sam zaboravila staviti sliku biljke koja kod mene raste u šumi iza kuće. Nadam se da ću je uspješno preseliti u svoj vrt...


Likovac obični (Daphne mezereum)




smile78



Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 23:56
Nataly proljeće konačno i kod tebe stiglo...Svega već ima za pogledati...
Primjetila sam lijepu biljku likavac, što je to, grm ili ?WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 07:16
Lipo cviće,a sasa tako čupava je jako zanimljiva,čekam da vidim kakva je kad procvitaThumbs%20UpClap
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 21:44

Jagoda - ovaj likovac je grm koji najprije cvjeta a onda počinje dobivati listove. S obzirom da mi raste iza kuće danas sam ga slikala cijelog (da ti mogu bolje dočarati kako izgleda)




Mira021 - evo kako danas izgleda sasa



Hug

Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 22:10
Likovac je jako lijep, sasa također.. A tvoj jaglac u mojem vrtu - super se snašao!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 22:43
kod tebe sve prirodno, pravo gorsko proljeće ( i GoranovoBig%20smile)
plućnjak volim uvijek vidjeti, podsjeća me na naše šumarke u okolici MG

Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 23:10
Predivne biljčiceClap

Moji jaglaci u vrtu su tek u fazi pupuća. Prebacujem biljke zbog gradnje i mogu reći da mi tek korjenje pupa. Iskopavajuć sam vidjela tek naznake života kod nekih biljaka ne svih.
Na žalost uz zaštitu mi je spalilo sve ruže do zemlje i penjačicu Don Juan, pa i tekoma je skroz stradala.
Već mi se gubi volja za takvim porazima svaku godinu. Jedino mi se čini da je vaigela dobro podnijela pod zsštitom, ali još je rano za zaključke.Smile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 09:10
Sasa mi je prekrasna Smile.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 19:57
pravi si majstor fotografije ,predivnoooo.
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 20:08
Nataly, slike su sve ljepše i ljepše, a izbor biljaka me zadivio!smile78
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 21:10
smile141Prekrasan ti je vrt .Sasa je preljepa i posebna,hvala ti ja je prvi put vidim.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 21:22
e stiglo i kod nas proljeće,prekrasnih biljkica kod tebe,mogu zamislit  kako će to biti ljetossmile79
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 00:14
Nataly Thumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up priroda se probudila, prekrasne slke prekrasnog cvijećaThumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 01:43
Nataly hvala za slikicu likavca. Mislim da sam u prirodi viđala tu biljku, baš je dekorativna sa ljubičastim cvijetićima....Sasa ti je prekrasne boje, to je tamno crvena boja, zar ne? Ja imam ljubičastu i bijelu...Tvoja biljka koju si mi dala, mislim čepljez, polako baca mlade listiće....SmileSmileTongue
sutra je novi dan
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 02:19
Draga Nataly, listam i pamtim imena biljaka koje me oduševljavaju i naravno nema šanse! Stvarno imaš zavidnu kolekciju, za neke nikada nisam čula, morat ću ih proučiti. A sasa mi je presaltka, i ona livada puna visibaba... i sve! Stvarno uživaš!
smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.