Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali gradski vrt - 2
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali gradski vrt - 2

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 78>
Korisnik
Poruka
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 15:44
heeeej!Tongue prekrasni stihovi prekrasne pjesme! a tek slikice.... wow...
neću te ni pitati kako je bilo na koncertu......
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 15:48

  U spomen pjesnikinji:


(iz pjesme LJUBAV)

“Tiha i prastara je ljubav, skrovito srce bilja

treptavo more i mekan srh na vlati.

Ljubav je blagoslov zemlje, zamišljena ptica

večernji jablan, kudjelja na kolovratu...

 

...A bol je dio njen posječena lastavica

suza sto glinu meksa, vrutak tajni.

Bol cvate klasom gorkim, čudesni kvasac vida

osvrtaj za suncem i gutljaj oprostajni.“


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 17:29
Gioiaa što sam ja rekla o padanju u nesvjest???? Diž se, kod mene je blato. Smile Hvala ti!
 
Vilmač koncert je bio prekrasan i predobar još da to nije bio rođendanski poklon jednog trgovačkog centra (karta je ipak trebala biti kupljena) bilo bi bolje jer ovako Tonček je odradio samo jedan bis sa jednom pjesmom. Trebalo je ipak još hektolitre pive popiti koje su pripremili.
 
 
 
Perla......hvala......bila je jedinstvena
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 18:08
Tija nema smisla da i ja ponavljam sliku javora, prekrasne boje u vrtu,  fotografije nadmašuju sve.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 21:27
Bacila sam oko Wink, petogodisnjak mi se bas svidja. 
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 22:24
Javorsmile94smile56
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 08:32
Smaili kako je krenulo i kako vani puše dok se vratim s posla moj Javorček bude gol tj. bez lišća i kraj je vatrene čarolije.
 
Kumo piši onda ko je petogodišnjak da ne bude zabune Wink. Mislilo se na Javora.
 
Drenova samo se vrati.
 
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 11:11
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Gioiaa što sam ja rekla o padanju u nesvjest???? Diž se, kod mene je blato. [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" /> Hvala ti!
 

Vilmač koncert je bio prekrasan i predobar još da to nije bio rođendanski poklon jednog trgovačkog centra (karta je ipak trebala biti kupljena) bilo bi bolje jer ovako Tonček je odradio samo jedan bis sa jednom pjesmom. Trebalo je ipak još hektolitre pive popiti koje su pripremili.

 

 

 

Perla......hvala......bila je jedinstvena


treba da svratis kod mene pa da vidis blato

a sto se tice petogodisnjaka ,on me je bas oborio ,moj je dvogodisnjak al previse mali,nikako da poraste.
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 22:33
Tija onaj kut sa javorom je fenomenalan! 
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 13:00
Gioiaa nemoj me zvati jer možda i svratim dok budem na turneji Smile
 
Sunčeko hvala, to je moja šumica......
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 13:11
Prekrasan javor, ali i sve ostalo krasno!!!!!Clap



Gioaa, treba da svratiš do mene da vidiš kaj je blato!!!!!

Ta destinacija je utanačena kod mene, ja pokazujem blato, kao izgovor dobro dođe!!!smile156
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 16:36

I jedna i druga imate puno više od blata sasvim sigurno pokazati.

Hvala Free slobodno ga i uživo pogledaš.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 22:51
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Gioiaa nemoj me zvati jer možda i svratim dok budem na turneji [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />
 

Sunčeko hvala, to je moja šumica......


ma sta MOZDA?Kad ces na turneju ?
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 12:49
Gioiaa turneja će biti u četvrtom mjesecu i za sad sam sigurna da posjećujem dva mjesta.....
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 16:55
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

I da, vrijeme je da se krene spavati........
 
 
 
 
 Kao uvijek lijepo je u tvom vrtu, jesen se "raspjevala" bojama, a ti notama LOL


Uploaded with ImageShack.us nema šta
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 08:17
Samo da te pozdravim!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 10:29
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Gioiaa turneja će biti u četvrtom mjesecu i za sad sam sigurna da posjećujem dva mjesta.....


ako moje nije drugo,neka bude trece
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 10:52
A da i mene ubaciš prije četvrtog mjeseca, pa da ja budem prva, a onda da ostale čekaju četvri mjesec!!!!

Do mene ti i onak treba samo 4 i pol minutesmile98, a ako je slalom vožnja i tri minute su ti dosta!!!!  Je, je, al onda buš morala posle smile142 raditi ovosmile160a vani smile66  pa ćeš čekati smile46, do onda i pozabiš moj poziv!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 17:43
Lijepe jesenje slikice..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 22:04
Fany i Sunčeko zahvaljujem i odzdravljam i ja vama.
 
Free jel da, da bi se trebale vidjeti? Da ne ispadne da će lakše biti prevaliti 6 i pol čak i 8 sati do Mimar i Vokia, a da ovih 4 i pol minute bude veliki problem. Napravit ću sve da se vidimo a i ti kad te ponovo put nanese u ČK javi se obavezno.
 
Gioiaa stvorio se trokut ŠPL. Samo da ne bude Bermudski pa da se negdje izgubim Wink tj. da me "zgrabi" neka magnetska sila.
 
Anaido hvala ti ..
 
 
 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.