Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 11:56
Predivne su ti!Big%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 13:31
Draga Otok pa ovo kad počne rasti pa ti se nećeš moći nagledati ljepote ---a kombinacija je prekrasna -----smile39samo što ja stavljam po dvije palergonije u vaznu tako baš imaju mijesta da se razbacaju
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 14:26
Ja mislim Otok da ti baš imaš mota za ove pitare, svaki ti je prekrasan, kažeš ti da vas je zaobišlo nevrjeme, a kod mene sjevalo, grmilo, lomilo, čupalo, još nisam sve pokupila kod susjeda, a na poslu dar mar, izgorili kompjutori, mreža, telefoni, užasno...
život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 14:42
Lantana, baš mi je žao. Mi smo dobro prošli, malo je grmilo, jako malo padalo, večeras ću opet morati zalijevati
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 16:12
Kod mene poplava bila svi mi kaktusi gotov ispali iz zemlje koji je pljusak bio 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 01:07
Pelargonije su ti prekrasnesmile64
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 07:45
pelargonije su krasne...jel miriši ona sa sitnim cvijetićima? ja imam sličnu prekrasno miriši i ima svijetlije cvijetiće..mogu ti je zapelcati ako želiš..
dobro da te zaobišlo nevrijeme kod mene sitni kaos al evo sve sam uspijela srediti..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 13:06
Duda, nisam primjetila da miriši. Nemoj se gnjaviti sa pelcanjem, nemam više lonaca i dosta mi je ovo, hvala ti.
I da, jučer sam obišla cikasice, na jednoj se tek naziru novi listovi, stara će očito ove godine opet imati plod, na ostalima se još ništa ne dešava 
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 13:19
Otok prekrasne su ti pelargonije,engleska i ona sa treće slike crvena su mi naj.Clap
čovjek uči dok je živ
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 13:41
lišće im miriši kad ga protrljaš..
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 13:45
Otok prekrasne pelargonije...
I ja sam prošle godine imala jaaako lijepe, a ove godine sam kupila nekakve koje stoje već dva mjeseca. Danas sam kupila novu, možd onda krenu...
 
I ja ih jako volim, jer stalno cvjetaju  a ne traže puno njege...
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 16:06
Otok -vidjela sam -tvoje .........moje......... biljke na mojoj kolekciji kaktusa----hvala ti najljepša još jednom....i prekrasne su biljke nemam riječismile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 12:15

Eto Niho, nadam se da će moje biljčice brzo doći do tebe i da će ti lijepo rasti, meni je ostalo ovo - šmrc

 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 12:33
Vikend prohuji tako brzo, u subotu sam radila (kolegica nam je dugo na bolovanju, pa nas dvije dijelimo i njen posao, odradila i par dana popodne), onda dođe nedjelja sa ružnim vremenom, ovako je to izgledalo na moru, a ni danas nije bolje vrijeme
 
 
Nakon onih vrućina, kiša gotovo da i nije padala, onda udario vjetar. Biljčice koje sam sama sijala i neki dan presadila u vrt ne izgledaju baš najbolje, ne miču se i samo oko njih raste trava., ne stignem ni počupati
 
 
 
Ukrala sam grančicu ovakve pelargonije, baš mi je lijepa, valjda će se primiti
 
 
Brnestra koju imam već par godina napokon je odlučila prvi put procvasti
 
 
Obradovala me je i ova ružica iako se ne sjećam da je na slici uz sadnicu koju sam kupila bila takve boje
 
 
Počela je cvjetati graničica
 
 
 
 
Ovo su vodenice koje sam sijala od mojih lanjskih, sjećam se dobro da su sve imale sjemenke, osim crvenih, a pogledajte što je naraslo, sve do jedna crvene.
Sijala sam još jednu turu, te su još male, vidjet ću što će od njih biti
 
 
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 12:51
Krasno je! A tek miris mora!!! Ona pelargonija zbilja ima prekrasan list!

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 13:17

slatka ti je ova bijelo-crvena pelargonija..nadam se da će se uvatit..

Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 13:46
Pa di si Otok nema te tri dana, vidim ja da ti samo guliš i šalješ, kod mene lijepo raste, pa ću ti spremiti pelcere ako ostaneš bez Wink. neka si ti našu Nihu namirila bit će ona sretna.
Znaš da sam je par puta pokušala presaditi brnistru i neće nikako, a ima je oko mene za izvoz, meni ona prekrasno miriše. One graničice su krasne, a tek vodenike, meni one nikako ne idu.
život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 14:04

Nakon svih neuspješnih pokušaja da presadim brnistru iz prirode, pred par godina sam je kupila i do sada pažena i mažena nije cvala, a ove okolo koje nitko ne gleda rastu iz kamena i cvatu kao lude.

Vodenike su po meni jako zahvalno cvijeće, cvatu cijelo ljeto, samo ih se mora puno zalijevati i ne smiju biti na suncu, nego u polusjeni.
 
A gdje sam tri dana, nigdje, u gužvi, tehnika ne radi, uzela sam doma laptop službeni, a on ima sto zabrana (informatičari!), ne mogu se ulogirati na forum, samo gledati, dođe mi da puknem kad ne mogu komentirati.
 
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 15:45
A ti onda fino šeći vrtovima i odmaraj, kod vas je je bilo nevreme i kiša a kod mene ništa, još čekamo kišu, puči u zemlji prst debeli, opet danas teglenje zalevalnika.... Confused
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 09:41
Evo mojih cikasica
 
Najstarija, velika
 
 
Od nje sam uzgojila puno novih, nažalost nisam na vrijeme primjetila da je bacila mlade,pri samom vrhu tako da sad nema jednu krošnju nego tri, koje se gužvaju, pa  je pomalo neuredna
 
izgleda da će ove godine ponovno imati plod umjesto novih listova (za one koji neznaju postoje muške i ženske cikasice, ja imam mušku)
 
 
A ovo je jedna već odrasla kćer (ili možda sin, još se nezna)
 
 
Ona je počela listati, tu se listovi tek naziru, ali kad krenu za nekoliko dana će biti veliki
 
 
a na onima baš malima se još ništa ne događa
 
 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.