Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 81>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 10:00
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Danas sam konačno probala raditi sa rižinim papirom i moram priznati da je super za raditi...


ovo je preprekrasno draga,odusevilo me..jesu ova dva cvijetica vec postojeci uzorak na rizinom?ClapClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 10:50
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Danas sam konačno probala raditi sa rižinim papirom i moram priznati da je super za raditi...


ovo je preprekrasno draga,odusevilo me..jesu ova dva cvijetica vec postojeci uzorak na rizinom?ClapClap
 
Kaća mi imamo izgleda sličan ukus... i meni se ovaj rad jaaako dopao...
To je obični stakleni ram za slike koji je imao već ovo zlatno cvijeće i zlatni rub.Gledam ga već neko vrijeme i točno sam si zamislila da bi trebao ovako izgledati...a rad sa rižinim papirom...fantazija!!!
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 10:52
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Ma da, maher - šmaher, kako da ne! Vidim da su ti pastelne skroz u igri, ne znam jesi li vidjela da imaju u Librariji (na Zrinjevcu, odmah na početku od t
Trga) neke novije boje onako u plastičnim bočicama od cca 70ml za nekakvih 12 ili 16kn, a nijanse su lijepe pastelne (skoro pa sve) i ima ih jaaaako puno!
 
Izzy to mi je bubamara već spominjala tako da ću najvjerojatnije probati nabaviti neke nijanse koje najviše koristim...a kako sada stvari stoje to su ove pastelne boje.
Tongue
U svakom slučaju hvala ti za info...Wink
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 11:10
a ja sam se baš itala kako si napravila te cvjetove?? baš je lijepo ispao...
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 11:30
smile58Prekrasno!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 12:05

Curke hvala vam na koplimentima!!!

smile79
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 11:36
Very,very nice
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 19:09
Drage moje stavljam jedan rad koji sam radila ovih dana ali moram priznati bez prave inspiracije, što ćete vjerojatno i sami primjetiti...
Komentirati možete svi i sve jer sam svjesna da mogu i bolje...
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 19:44
draga ovo je fantastično!smile94
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 19:50
Proljeće, pa stvarno ne znam šta si se i zbog čega izdeprimirala?! Slikica je lijepa! A ako baš nisi zadovoljna, uvijek možeš nabaciti još boje! smile198
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 21:38
pa meni je,čist ok,ljepo!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 22:09
Pa jasno da nisi zadovoljna nakon nježnog, prelijepog pitorica, rižinog papaira na gornjoj slici imaš "tešku ilovaču" - istina lijepo raspucanu ali stvarno tešku, zatvorenu oker boju... možda da promijeniš/natupkaš zadnju boju?
Pitorico ti je prekrasan pa baš me briga što je neškolovan već samo tvoj, tim više je još kvalitetniji!
Rad sa rižinim papirom je bezobrazno lijep, samo me vabiš da i to pokušam, nije fer. Ajde, malo pojasni, cijeli komadi, dijelovi, lijepilo kao podloga... pa znaš mene, besplatno učenje mi je uvijek najdraže a znam da ti voliš podijeliti znanje bez posebne naplate, samo iz ljubavi!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 08:32
Meni to nije baš nešto, stvar ukusa....ali dobro je Franjica skužila...vjerojatno sam u zadnje vrijeme radila više "prozračne" radove pa mi se ovo čini nekako "teško"!!!
 
Ali sinoć me je primilo pa sam napravila dvije nove teglice za cvijeće, koje ću staviti malo poslije...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 08:34
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Pa jasno da nisi zadovoljna nakon nježnog, prelijepog pitorica, rižinog papaira na gornjoj slici imaš "tešku ilovaču" - istina lijepo raspucanu ali stvarno tešku, zatvorenu oker boju... možda da promijeniš/natupkaš zadnju boju?
Pitorico ti je prekrasan pa baš me briga što je neškolovan već samo tvoj, tim više je još kvalitetniji!
Rad sa rižinim papirom je bezobrazno lijep, samo me vabiš da i to pokušam, nije fer. Ajde, malo pojasni, cijeli komadi, dijelovi, lijepilo kao podloga... pa znaš mene, besplatno učenje mi je uvijek najdraže a znam da ti voliš podijeliti znanje bez posebne naplate, samo iz ljubavi!
 
 
Što se tiče rižinog papira...ništa lakše. Meni je puno lakše raditi s njime nego sa salvetama.
 
Znači na staklo prvo "nakeljiš" motiv a zatim jednostavno staviš rižin papir i pređeš ljepilom preko njega i to je to. A dojam je zaista po meni super...Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 09:33
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 09:35
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 09:35
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 09:38
Ipak nije dobro uslikano, jer se ne vidi ljubičasta boja.
Da pojasnim...donji i gornji rub teglice je prefarban u ljubičastu boju, a ton je kao i ton sa lavande, a ostala podloga je nježno plava...
U svakom slučaju u prirodi su jaaako lijepe...Wink
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 10:50
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Drage moje stavljam jedan rad koji sam radila ovih dana ali moram priznati bez prave inspiracije, što ćete vjerojatno i sami primjetiti...
Komentirati možete svi i sve jer sam svjesna da mogu i bolje...

meni se bas sviđa kako si ovo napravila,nema razloga da budes nezadovoljna.teglica je također jako lijepa,motiv lavande je nepogresiv..ClapClap a ovo cudno postanje te bas ideLOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 11:21
Ništa me ne pitaj....to stvarno nisam nigdje vidjela nego kod mene!!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.