Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše vikendice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše vikendice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 32>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 15:01
Bravo, bravo vrijedni i inventivni ljudi!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 17:35
Gio, Alisa, Anaida, hvala vam što ste bile u mojoj vikendici, drugi put ću vas osobno dočekati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 17:46
bravo za vrijedne i inventivne ruke.....Clap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 18:16
Triša vrt ti je fantastičan, a velika pohvala i vrijednim rukama. I mene uskoro čeka nešto slično
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 20:11
Redovno vas, vrijedni ljudi, posjećujem. Uglavnom u sumrak,  da se uvjerim jel to sve istina što sam  vidim preko dana tu na CiF-u. smile181Bome je! U to sam se uvjerio kad sam probao ribizlu i tayberi, jedino sam se zabrinuo da bih mogao biti otkriven kada sam tapao preko neizbježnog mostića.
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 20:22
Ha-ha baš ste dragi moji prijatelji. Inox nema straha samo dođi pet nas testiralo most ( nekoliko ih ima oko stotke).
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 20:48
A najniži dio se mijeri po tebi smile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 21:54
smile55
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 02:07
Stvorili ste malo carstvo u prirodi.    smile219
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 03:54
E Triša, baš mi je gušt pratiti iz slike u sliku kako niče biciklana pod vještim rukama TM. Za povrtnjak sve pohvale, folija se pokazala itekako učinkovita. Za savjete ću pitati čime te prvi put vidim...

P. s. Sad sam primijetila da su se našle dvije mrakače u jutarnjoj šetnji ... dobro jutro Cimi
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 04:57

Triša moja, znam da ste u penziji, ali se pitam kolko vama traje dan!

Znamo već da sve što radiš pripremiš na takav način da kasnije imaš manje posla i okopavanja, ali toga imaaaa.
Uostalom, najljepše od svega mi je vidjelti osmijeh na tvom licu i zadovoljstvo u svim tim radovima!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 09:04

Niho, vidiš da i moja visina nečemu služi.

Anči hvla ti draga.

Cimi, baš sam jučer svratila k vama, malo sam čavrljala s Inoxom.

B.Bea, opet ćemo mi feštu u Skradniku, pa da vidiš zabave, valjda sunčane ovaj put i naravno bez gipsa.

 

Hoya ti bar znaš kako se sve stigne, koja radiš i sve još stigneš i više od toga.

smile79

 

 

 

 

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 08:18
Bravo za sve,jako ste vridni,a bome sve je ispalo uredno i lipo,a i za tvoje cviće isto smile55
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2010 u 19:31
Pozdrav svima, koji su navrtaili do moje vikendice. Tamo uvijek ima posla, ali ja u tome uživam, berem plodove iz svog vrta. Nešto je uspjelo, nešto nije, no sve u svemu vrlo sam zadovoljna. Pa evo da vidite i vi čemu se toliko veselim.
 
Prvi puta u Skradniku imam svoje paprike - strašno su fine-  ha- najbolje.
 
 
 
Mala jabuka puna plodova
 
 
 
Ova je posađena pred nekoliko godine - sorta je "mitsu" - ja je zovem "japanka" - jedan plod - ali kao kuglica na boru.
 
 
Prvi puta je rodila i ova, koja je trebala biti "jonatan" - jako je sitna, ali ukusna
 
 
Pomidore jedemo već dvadesetak dana - pelate, jabučare i one mini-koktel- ne znam koji su  mi ukusniji.
 
 
 
Moja kapula, to ste trebali vidjeti - ogromna, debela, predivna - htjela sam je nekako splesti u "greštu" to je ona pletenica, pa se stavi da visi, kako je radila moja nona, ali nisam znala kako, a nije mi imao tko pokazat.
 
 
Ova je jedna od najvećih - kraj nihinih filđana, da vidite kolika je.
 
 
Skok u vrt i pun stol mojih proizvoda
 
 
Jako me vesele i ukrasne tikvice, trebale su biti različite, ali sve su ovakve
 
 
E sada malo cvijeća
noćne frajle nisu baš velike, ali mirišu predvečer kad počnu cvjetati
 
 
cinije visoke
 
 
echinacea purpurea
 
 
bijele margerite
 
 
sljez visoki - trebao je biti niski, no otišao nebu pod oblake
 
 
 
 
cosmosi - ima ih svagdje
 
 
Kamenjar (nema veze s kamenjarem, ali ja ga volim tako zvati) se drži dobro, iako je bila dosta velika suša.
 
 
E pa sad vjerovali ili ne i mm ima svoj kamenjar ( slagali smo kamenje za neku betonažu)
 
 
Oko jezerca sve po starom - Hoyina vrba okružena kozmosima
 
 
 
I za kraj evo malo slikica cjelokupnog dojma
 
 
 
 
 
I to bi bilo to - nema više - do daljnjega.
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2010 u 19:37
Samo kratko: Sve ljepše i ljepše!
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2010 u 22:09
Cjelokupni dojam je i više nego dobar -Clap odličan!
Mogal si mene pozvati ja bih ti bila pokazala kako se rešte pletu............mene naučila moja baka.....(mi te pletenice nazivamo "rešte", a ne "grešte")
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2010 u 22:15
Hoya hvala ti draga - sjedeći kraj jezerca i gledajući vrbu kako raste mislim na tebe često.
 
Bergenija da točno, imaš pravo, ni mi se dalo brisat ono "g", misleći kako nitko neće ionako znati o čemu se radi, kad evo tebe, pa još znaš i splest - e morat ćeš me podučiti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2010 u 22:19
Ne zna se gdje ti je lijepše u Rijeci ili SkradnikuClapClapClapClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2010 u 22:25
cjelokupni dojam je da je sve prelijepo!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2010 u 22:25
tu ima svega lijepoga i finoga, a sko želiš savjet z plesti pletenice od crvenog luka evo: trebaš isčupati luk skupa s lišćem, makar i suhim i poslije to lišće pleteš normalno u pletenicu, dakle tri luka, tri trake, glavice ostaviš da vise i držiš za peteljke, i stalno dodaješ nove dok se sve ne složi, na kraju povežeš špagomShocked
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 32>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.