Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Silvekin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Silvekin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 47>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 15:13
Ok dani su već malo duži imam mjesto u hodniku gdje mogu staviti nešto na temp. od 17 do 20, svjetla ima puna jer je ispred staklenih vrata, a kad je sunčan dan ima i sunca. Probati ću sa osteospermumima imam par sjemenki.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 16:32
znala sam da ćeš početi nekaj sijati već sad,vrijednica Clap ne volim zimu ni ja i jedva čekam da budu malo duži dani
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2009 u 10:58
Silvek, znači već si posijala lantanu???
Da li mogu i ja svoju ili da malo pričekam???
Kažeš treba joj više vremena da nikne???
Koliko stvavljaš u jednu teglu?
Puno pitanja jer ove godine prvi puta sijem lantane...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2009 u 10:59
Eh sad si me zaškakljala za kučnu sreću...bila si mi jednom dala ali nisam imala sreće i sada se spremam i idem na Trešnjevku pogledati da li ih možda na placu imaju...
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2009 u 16:30
Proljeće, i ja  prvi puta sijem lantanu, zabockala sam sjemenke u teglu, a onda ak narastu bum ih rasadila... bumo vidli kaj bu s toga.
Ak bumo se imale prilike vidjeti, bude i pelcer kućne sreće za tebeWink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2009 u 19:28
Silvek ma baš me veseli, moći ćemo uspoređivati, posijala je Fatka, i ti i ja, ako posije još netko baš ćemo pratiti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 08:43
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Silvek ma baš me veseli, moći ćemo uspoređivati, posijala je Fatka, i ti i ja, ako posije još netko baš ćemo pratiti.
 
I ja uskoro namjeravam krenuti u taj veliki izazov!!!Tongue
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 21:51
Danas sam ostala zabezeknuta: niknuli ostići LOL - pa sijala sam ih pred tjedan dana, 05.01.!!!! Prošle godine su mi dugo nicali, nisam ih tak brzo očekivala, sad sam u panici, još nema dosta svjetla. Sutra ih selim u spavaću sobu  na prozor na južnu stranu. Ove godine su za razliku od prošle pokriveni prozirnim najlonom i na toplijem, eto, stvarno utječe na klijanjeBig%20smile
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 15:53

Sikvek svaki dan napiši što si posijala da i ja od onih dobrota što sam dobila znam jer prvi put sijem

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 16:11
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Danas sam ostala zabezeknuta: niknuli ostići LOL - pa sijala sam ih pred tjedan dana, 05.01.!!!! Prošle godine su mi dugo nicali, nisam ih tak brzo očekivala, sad sam u panici, još nema dosta svjetla. Sutra ih selim u spavaću sobu  na prozor na južnu stranu. Ove godine su za razliku od prošle pokriveni prozirnim najlonom i na toplijem, eto, stvarno utječe na klijanjeBig%20smile
 
Draga moja osvježila si mi dan, jer sam ih i ja posijala, pa možda bude sreće kao kod tebe.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 17:03
Sad sam malo stopirala s sjetvom, iznenadilo me je brzo nicanje, a premalo svjetlaUnhappy  za dva tjedna startam s novom "rundom"Smile
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 18:31
I u kako pripremljenu zemlju da stavim sijati, da li treba neka specijalna?
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 22:05
Ma ne, kupujem biokompovit s dodatkom gline od Poljo posavca, gotov kompost kojeg imaš u žutim vrećama u grami. Inače sam isprobala razne proizvođače, za svaki imam zamjerku osim ovogWink
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 10:08
hvala na savjetu
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2009 u 20:43
Danas si (opet) nisam mogla pomoćiBig%20smile Imala sam malo vremena i napravila sam turu po vrtnim centrima...mislim ak bi se to uopće moglo tak nazvati, ali dobro, bolje išta nego ništa. U baumaxu me dočekala rasprodaja cvijeća. Dobro da nisam ušla s kolicima, tako da sam uzela samo onoliko koliko sam u rukama mogla nositi LOL:



Anthurium je bio 50 kn, nije baš u bogzna kakvom stanju, ali uz malo njege bu on krasan, gerberi ocvali po 10 kn i jaglaci za 1 kunu. Jasno je zakaj je rasprodaja, usred nikakve brige velika količina cvijeća tam tak izgleda, ali dobro za mene, bum ih ja mazilaBig%20smile
Poslije sam navratila u jednu cvjećaru, katastrofa, ciklame im venu jer su presuhe Cry e pa da ih ne stignu malo zalijati, sramota.
Kasnije pogled u gramu i kaufland, ponuda sjemenja sramotna, ništa novo, jedno te isto godinama. Ali sam u prolazu zapazila da u Čakovcu postoji još jedna poljoapoteka za koju nisam znala do sad...planiram izvidnicu u skoro vrijeme...
No eto, kak bi ti trgovci zaradili kad ništ ne nude...bar nisam puno potrošilaLOL
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2009 u 22:08
SilveK ne biti škrta na informacijama, DI JE TA POLJOAPOTEKA????
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2009 u 22:26
vidiš kako se trgovci brinu da ti proračun ne ode u minus LOL
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 09:34
ah,s kupovinom moram pricekati dok ne otopli bar malo
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 22:00
Tija, poljoapoteka je na izlazu iz sudske ulice (R.Boškovića), zadnja zgrada lijevo, s zelenim prozorima. Zapazila sam dok sam se vozila pokraj, nisam ni znala da je tamo ima.

Moram se inače pohvaliti, niču mi i delphiniumi, a i vani sja sunce, nije više oblačno, super za male biljčiceTongue
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 22:03
Kod tebe kao da nije kontinentalna klima - vidim biti će svega i vani i u kući-
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 47>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.