Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtak podno Sljemena
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtak podno Sljemena

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 31>
Korisnik
Poruka
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2011 u 19:40
predivan voćnjak sa onim štihom starine, tj bajkovit
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2011 u 00:06
Prvi puta sam prosetala tvojim vrtom i zadivljena sam ! Jako jako ugodno sam se osjecala i okice napasla ! Svaka cast !   Clap
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2011 u 23:16
smile113Cureee :)
Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 21:08
Samo virim da te podsjetim da se veselimo novim slikama na proljeće Thumbs%20Up
klasa optimista
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 14:46
Virim po neznam koji put, i pošto sam obečala da neću žicati slikice, zbilja neću ni sad !!  Ali zato sam prošla opet tvojim vrtićem od prve do posljednje sličice !!!

smile219    i pozdravčić ti ostavljam, ako ćeš naći vremena da svratiš tu !!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 17:37
ooooo... da ovaj vrtek nije aktviran danas možda bih ga promašila ili bi dani prošli dok bih ja došetala do njega. šetala sam od prve do zadnje slikice i samo se divila, ovo je vrt iz snova, oaza života. krasno mi je bilo u njemu. 
belica,zagreb
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2012 u 22:24
Curee :)))), ma eto i do mene stiglo proljeće ali provodim ga u štali!!! Dobro ste pročitale :)! A ovo je Matilda, najdraža kobila na svijetu i moja tek 2 mjeseca :), sa njom je došlo proljeće i Sunce, a uskoro će i fotkice vrta!
Na ovima Ona carica kobila natjerava psa...











a ovdje se nas dvije malo ljubimo :)






Pusa svima i svakoj od vas :*

Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2012 u 23:24

Zato tebe nema!
Dobro da si nas se uopće sjetila  Smile.
Matilda ti je prekrasna.
Gdje ju držiš, to sigurno nije u tvom vrtu ?.
Ili si promijenila vrt  Wink?
   smile78
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 00:01
DAaa, nema me radi razloga teškog min 500 kg :)! Pa kako vas se ne bih sjetila, stalno se nagovaram pofotkati nešto ali nikako ne stignem i odati ću ti tajnu: dođem u vrt, nabrzinu počupam korov i trčim dalje :)!
No nekako je Matilda bila logičan nastavak poslije kornjače ;))))

Haahah, ne držim je u vrtu iako mi je i ta ideja pala na pamet, šteta što imam stepenice, a baš si nekako mislim da bi to jako razveselilo moje "divne" susjede! Isto tako sumljem da je mala vegeterijanka naklonjena ukrasnim grmovima... uskoro bi postali "ukrasna kaša" :)))



Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 00:07

MS je oduševljen kad ju je vidio, veli da ih obožava.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 00:09
....."No nekako je Matilda bila logičan nastavak poslije kornjače ;))))
"....LOL  Matilda je prekrasna
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 00:11
:) sjajno, onda će dolaziti jašiti (ako želi)... no o tome ćemo na PM :)
Sutra ću staviti još fotkica, novih, imam nešto i od zime ali mi je riknuo komp na kojem ih imam pa... dok ga ne popravim preskačem na proljeće :)

Pusa i veeeeliki pozdrav smile79
Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 00:13
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

....."No nekako je Matilda bila logičan nastavak poslije kornjače ;))))
"....LOL  Matilda je prekrasna


Book moon smile78hvala u njezino ime :)!

Pa da, logično ;)))... :D
Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 00:20
Aleluja ... glavno da si se javila!!!
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 00:25
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Aleluja ... glavno da si se javila!!!


Tijaaa Unhappy pa zar ste sumljali???!!!!!
Moram se opravdati, nisam lijenčina, zapravo ne znam gdje mi je glava, a gdje... rep Wink!

I šaljem Vam smile79sada dok sam još tu :)
Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 12:40
Vraćam dug :), evo malo slikica vrta od jučer...
Poz smile78

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


Ima još... no to malo kasnije :)

Pozdrav cure i dečki :)))))

Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 12:50
E baš dobro da ima još. Prekrasno je.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 13:24
OTOK hvala ti što si došla smile79također i svim djevojkama koje možda nisam stigla pozdraviti :))))
Želim vam svima najljepše praznike nerada :)
Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 14:38


Ovo je prava čestitka za praznik rada, 1.maj !!!   Želim vam svima najljepše praznike nerada, i onima koji rade ali i onima koji bi radili  !!


Glavno da si se ti nama vratila, a ispričnicu za izostanak ne trebaš !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2012 u 00:32
smile79 free!
Laku noć svima želim + :)













E pa... opet ja zakasnila i nisam je fotkala u punom cvatu... ostala su samo 2-3 cvjetića... ali vrijedna :)






Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.