Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dvorište malog kaktusa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dvorište malog kaktusa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 222>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 01:50
Sve tvoje cvijeće - bilo da je u teglama ili ono u vrtu je zaista lijepo i bujno. Vidi se da ga maziš i paziš.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 19:24
Djevojke moje hvala svima koje ste pazile na moje cvijeće dok me nije bilo.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 19:57
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
evo stavila sam malo slika da vidite kakvo me je lijepo cvijeće dočekalo kad sam se vratila
 
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 20:55
mali kaktus, zaista je fenomenalno tvoje cvijeće, toliko je sve lijepo da ne mogu ništa izdvojiti, prekodivno...
lijepi pozdrav
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 20:58
smile107kod tebe se sve rascvjetalo!
a od one dalije s tamnim lišćem ponizno žicam malo sjemena, ako budeš imala volje skupljati za slijedeće proljeće ( počela sam drančiti uokolo po lijepim vrtovima, kak sam lakomaEmbarrassed
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 21:01
izvini ali nisam bila tu sa malim zakašnjenjem želim da ti čestitam rođendan, sve najjj i da ti se sve želje u životu ostvare, narvno prije svega puno zdravljaThumbs%20Up
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 22:19
stvarno predivno mali kaktus
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 23:14
neznam što ti radiš svojoj bugici al ona je jednostavno prekrasna smile141
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 09:09
Dalije, kadifice, bugica, a posebno đirani sigurno su ti uljepšali povratak! I meni su uljepšali jutro! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 10:59
Djevojke moje,hvala vam svimasmile78
Anči,ja bugici baš ništ ne radim osim kaj ju zaljevam,a ona stalno cvate i rasteTongue
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 11:03
Ti si imala jako dobre "pomagače" kad si bila na GO, dobro su zaljevali, kad te takvo bujno bilje dočekalo.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 11:10
Tija,moja se kčer stvarno trudilaTongue
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 12:10
Jooooooooj, ja sam ti nova na forumu, jučer se registrirala, i danas evo cijelo vrijeme šetam samo tvojim vrtom i žurim da napišem par riječi prije neko što me hitna odveze, joooj sve je teko lijepo, pregledala od prve do zadnje stranice, i dragi mi je da sam zalutala prvo u tvoj vrt jer mi se čini da ne moram ići dalje, šta sve tu nema. Bravo sve je prekrasno.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 13:09
Imam dipladeniju.Savjet:Često je moram presađivati.Svaki put svu zemlju pojede.Ali iza toga je naglo ljepša i veća.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 13:44
Bravo za kćerkicu, krasno je održala tvoje ljepotice!! Uživala sam u slikicama i pogledu na rascvijetani vrt!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 14:56
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Djevojke moje,hvala vam svimasmile78
Anči,ja bugici baš ništ ne radim osim kaj ju zaljevam,a ona stalno cvate i rasteTongue
Sada sam skroz zbunjena ,netko kaže ne previše zaljevati ,a ti ju zaljevaš.
Što ču sada ? smile39
Moja je u glinenoj tegli na popodnevnom suncui stavila sam joj u zemlju štapiče sa gnoivom valentin.
I ne cvijeta .smile60
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 15:14
Situacija u vrtu nakon GO je više nego dobra!!!
Da još 100 godina živim nikad ne bi imala ovako bujne georgine Wink, stvarno su ti krasne Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 20:50
Anči,i moja je u glinenoj tegli i cijeli dan je na jakom suncu tu i tamo joj dodam malo gnojiva i skoro ju svaki dan zalijevam kad i krumpirka Smile
 
Kiki-ko,kak to misliš često?,posadila sam ju u glinanu teglu kad sam ju kupilaSmile
 
Anaida,ona zna kako ja volim svoje cvijećeTongue
 
Smail ,drago mi je da ti se sviđa moj vrt,samo ti uživaj u njemuSmile
 
Korijenko moja draga,kod nas u Međimurju dalije ili regine rastu u svakom vrtu,mislim da im naša klima više odgovaraTongue
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 21:00
 
 
 
htjela sam vam samo pokazati kako mi cvatu begonije
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 21:03
Prekrasne su begonije,posebno žuta!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 222>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.