Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 274275276277278 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 19:12
Hvala svima. Narcise je najprije bura nagnula na jednu stranu, pa onda jugo na drugu, onda ih je kiša polegla na zemlju.....pa ipak su lijepe i ima ih puno.
Samo, bilo ih je više vrsta, ali neke su nestale.

Još sam pod dojmom druženja u Rijeci, iako, imaš pravo Sara, nije bilo dovoljno vremena da se svi poštenonapričamo.

Anastazija, sukulente možeš slobodno posaditi u kamenjar, neće im štetiti presađivanje. Moji su premještani ne znam ni sama koliko puta. Barem 7 mjeseci mogu ti biti vani. A možeš ih ukopati u zemlju zajedno sa teglicama, poslije samo izvadiš i preseliš u kuću
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 19:26
Kakve su ti narcise.... Divne. Moje su danas otišle u vječna lovišta. A tek kad vidim tvoje zumbule... pa moji im nisu ni do lukovice!Confused
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 19:31
Prekrasno, cvjetno, bujno, puno lijepih boja, odlično si ovo iskombinirala! Clap
Bijeli zumbul je smile120
život je more
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 19:34

Kad gledam ove tvoje slike s pravom mogu reći daje barem kod stiglo pravo proljeće.........a zna i proljeće kamo prvo treba...kod naše skromne ali tako velike OTOK!Thumbs%20UpWink

Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 19:39
Ajoj mene draga OTOK! pa kod tebe je stvarno proljeće. Kod mene je jutros još bio mraz :(
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 20:14
Hvala ti puno na odgovoru  smile78.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 08:52
kako je rascvjetano kod tebesmile64
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 10:32
E kako bi drugačije bilo kad je Otok na Otoku, nego fantastično!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 10:43
Predivno kao i uvijek a kod mene jutros mraz, jedva čekam da dođe proljeće.

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 12:32

smile220Noina barka prazna, prazzznnnaaa!!!!  I ni jedan komad nije ostao, a ja tako čekam proljeće!!!! Dobro, pa onda ikoji listić sekulenata ostao iz cijele Nione arke?  Pa valjda će se iza u drugom ili trećem redu, ako uopšte ima trave u tvom kamenjaru, u travi naći neki malecki!!!

Pa, dobro, i ovako sam ti stalno u vrtu a berem ne moram kopati i zalijevati a uživam beskrajno, i još su mi na kraju dana nokti čisti, dobro, malo mi više samo požuti smile101kažiprst!!

Zato, samo ti slikaj, takve krasne sličice jako gode, nema šanse da dosade, i na taj naćin svaka može do tebe, pa ako treba čekati sličice, čekat ćemo!!!!smile79
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 12:40
Pa nije baš sve bilo u Noinoj arki Wink
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 13:22
Ala smo se napričali! Red je da stavim i neku sliku.

Imala sam kameliju 3 godine. Svake godine imala bi po tri pupa. Jedan bi se otvorio, a druga dva popadala, pa sam ja odustala. Poklonila sam je mami, a nisam joj rekla što se s kamelijom događa.
A pogledajte je danas



Mene baš nije šljivila pet posto!



Ljepotica kalanhoa odlučila ponovno procvjeteti. Vidi je R. Sara kako je lijepa




Vrtić se polako popunjava.

Jaglaci presađeni iz tegli u zemlju, nadam se da tu neću prekopavati i da će se oni iduće godine ponovno pojaviti.
Gornji "kat" zanemarite, još nije došao na red



Kad ih vidim odmah se sjetim jedne pjesme - Ti tvoji zubići svi u jednom redu, kao mladi soldati što u vojsku gredu LOL

Tu je jedna mala bijela margareta i neki grmići, treba malo pričekati da narastu



Drijemovac još uvijek misli da je u Gorskom Kotaru, nije ni svjestan da je došao na more.
Što se lupinusa tiče, ovo je moj zadnji pokušaj da ga uzgojim. Svi do sada uspjeli su narasti pedalj visoko i nisu cvjetali



Ova erika je jedino što nisam izvadila iz ovog mog vrta. Tu je već dugo godina i uvijek je lijepa. Do nje sam posadila bosiljak, origano, kadulju, pelin ....



Ovdje se druže Split, Rijeka, Matulji, Hercegovina i čekaju svoje stalno mjesto u vrtu



Lukovice su isto posađene, naravno još se ne vide (tu su gdje sam posula ove kamenčiće, da ne zaboravim gdje sam ih zasadila). Stigle su iz Zagreba i nadam se da će biti prave zagrebačke ljepotice



Polako ali sigurno bit će to onako kao što sam zamislila



Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 13:35
A lijepo si to zamislila!
Kad sve što si donijela iz Rijeke nađe svoje mjesto, bit će to jedan prekrasan međužupanijski vrt! LOL
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 21:26
Stvarno si lijepo to zamislila, sviđa mi se Smile.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 21:46
juhu tu sam sam da dam prijavak o šetanju vrtom LOL zumbuli i narcise su krasneee
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 00:06
smile161  Sve sam pregledala u tvom vrtu.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 00:35
Otok- slikice su kao iz sna! Jakolijepo, ne znam što bih posebno izdvojila (možda one sukulente- fali nam tvoja klima očito!Smile) pozdrav
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 00:58
Otok, predivno je uvjek u tvom vrtu! Volim što je i kalendarski došlo proljeće a kod tebe je ono puno prije pa smo mogli uživati!
Divno!
smile78
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 07:34
Kako je kod tebe lijepo,ti već proljećuješ!
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 07:40
smile120Draga Otok,preljepo ti je u vrtu,tako sve u skladu,kamen,cvijet ,zemlja,sunce i ti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 274275276277278 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,734 sekundi.