Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 270271272273274 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 12:56
Niho draga to ti je stablo bajame smile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 14:46
Jedino što mogu reći je: HVALA ti i za sliku i za pjesmusmile79
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 14:49
...kad mendule procvitaju u ranu zoru doći ću......ClapClapClap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 15:15
Mendule su predivne i kod nas su već ocvala, ali moja još ne cvjeta, no svaki čas će.
 
S Nihom moraš na kineskom, ništa ta ne razumije.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 17:23
Sjeća li se netko one priče iz 2. razreda os. škole, koja se zvala: Lijepa bajama i opaka veljača  ?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 17:26
Lijepa rascvjetala mendula i miris morasmile71
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 19:26
Miriše i do mene, uživam  smile177
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 21:41
Originalno poslano od člana vanja vanja napisao:

Niho draga to ti je stablo bajame smile78
--e vala baš mi odgovori a šta je sad BAJAMAWinksmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 21:42
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Mendule su predivne i kod nas su već ocvala, ali moja još ne cvjeta, no svaki čas će.
 
S Nihom moraš na kineskom, ništa ta ne razumije.---možeš ti samo na Nihu..molim Admina da te skine odavde pa sad počela i sa Kineskim jeezikom i kvariš m još moga prevodioca ...LANTANAAAAAAAAAAAAA..ne prićaj sa njom vidiš kako je zlobna ..duša moja zlatnaLOLLOLLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 22:10
Danas je bio lijep sunčan dan, ali je jako puhalo, dolje na mojoj padini ne puše toliko pa sam popravljala suhozide i porezala kineski šaš, ispod limuna sam napravila malo klijalište od nekih reznica i tako prošlo popodne, lipo je ovo kad ne radiš LOL
Imate pravo da je velječa prevrtljiva, prije dvije godine na današnji dan pao je kod mene veliki snijeg, a bit će još bura i nevera.

E Niho, Niho ništa nisi naučila o ovim mendulima, pa ćemo ponoviti... Wink
Moja mala mendula poslije bure




Oporavljaju se ostići, ovaj raste iz gomile


Neki novi šareni


U kombinaciji s senecio maritima


Mini narcisi




Neveni se sami rasijali


ko kaže da kod mene neće cvasti, ima ih puno, ali ih nešto pojede, mislim skakavci, kukurijek




Idu prve frezije, odmah je zamirisalo


ljubičice


Zimski jasmin


ubrala sam par limuna


Padina je puna čepljeza


i na kraju pogled prema nebu kroz kineski šaš



život je more
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 22:42
smile39Upravo tako.Sve rascvjetano, predivne boje i onda ona slika na kraju!Thumbs%20UpClapBig%20smile
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 22:46
Kod nas tek počinju prvi jaglaci i visibabe......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 23:11

smile227prekrasno rascvjetano: mendule, ljubičice

Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 23:13
Kako je kod tebe lijepo smile64
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 00:15
Lantana opet si nam podarila prekrasan prizor proljeće na koji mi moramo još počekati.
smile78
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 06:13
Čini se da i proljeće respektira hijerarhiju, najprije dođe u kraljičin vrt! Srećom naša biljna kraljica to podijeli s nama LOL
Niho mendule ili bajame su bademi Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 07:09
Lantana,ja se i dalje dolazim grijati kod tebe,još će puno dana proći dok kod mene bude nešto procvjetalo,istina počelo se buditi,al su opet najavili zahlađenje,ne preostaje mi ništa drugo nego da dolazim u tvoj vrt gledati prekrasno cvijeće.Tongue
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 08:40
od badema do čapljeza sve divota do divote
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 08:49

Jednom smo nešto na pp razgovarale o čepljezu pa si rekla da ga kod tebe ima puno. Začudilo me da ga nisam uočila na tvojim slikama. Sad mislim da mi je postalo jasno. Nisam sigurna još uvijek ali mislim da je ovaj kod tebe Asphodelus fistulosus a onaj što kod mene raste A. albus (vjerovatno si ga vidjela na slikama u temi Lič). Konačno sam naišla na biljku koju ja imam a ti nemaš. .. Wink
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 09:59
....kod  tebe  je  pinku   toplije nego  kod  mene...moje  frezije su jos u pupu i  lulice isto jos nisu  otvorile....Smile
 
 
...kako cesto zalijevas  ostice ljeti,  mislim  na  one  koji  su  ti  u  zemlji?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 270271272273274 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.