Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shashin dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Shashin dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 39>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 00:08
Je ja sam danas bila(sad već mogu reći i jučer)u Zagrebu pa ne mogu svaki dan u Zg na kavuLOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 00:23

Dugi je dan možda se još i predomisliš  WinkLOL

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 15:04
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

Dugi je dan možda se još i predomisliš  WinkLOL

 
Mamaa šta ti nije bolji onaj Pevec u Jankomiru??? Mislim da je ovaj "moj "puno veći i ima veći izbor...a ako ideš radi biljaka imaš preko puta baumax, a malo dalje ti je i bauhaus...Znači puno veća ponuda i sigurno ćeš nešto naći...
 
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 19:57
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ako vas zanima odakle su,iz NB-a(za hobby,internet trgovina )12kn kom 
pliz, stavi adresu te trgovine, supeeeer su mi tuljci Thumbs%20Up.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 21:55
proljeće, nekako mi je bliže kad presijećem kroz mlaku pa na autoput odmah sam na žitnjaku Wink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 22:39
Evo,Kat.rea.Ja sam online naučila no kako si ti u Zg pogledaj adresu pa ,možda ti je jednostavnije otići tamo
 
Danas nisam bila u skitnji,ne mogu reći na kavi,jer sam sa SilveK to "obavila"LOL.SilveK,zaboravile smo hibiscus!!! Sutra ti ga bum zapelcala.
E onda sam,nakon kave naravno,otišla saditi malo.
Evo mi ljepotice od Kat.ree.Rasadila je u dvije tegle
 
 
pa tu onda ima i crni slijez(u nekoj od ovih tegli je) pa od Božikovina,sanseveria cilindric,od Mamee kadulja,od Proljeća lantane....
 
 
Silvek mi donjela jaglacEmbarrassed
 
 
a ovo je drugi dio mog rasadnika
 
 
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 22:42
Ajme Shasha osiječam se posve beskorisno kad tu zavirim Wink
Ženo draga pa ti imaš pravi rasadnik u kući Smile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 22:44
Draga,sad samo molim Boga da neke goste,koji bi prespavali,ne dobijem.Ta soba mi je super za cvijeće jer je cijeli dan sunce,ima mjesta,toplo je,no ako gosti dođu prije nego to iznesem van....e onda bum u problemimaLOL
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 22:53

Baš sam se pitala jeli to rub kreveta što vidim?? I razmišljam da pozovem Z -on meni stalno prigovara da sam sa svojim drangulijama kuću zametala - a kaj mogu kad mi je mala kuća?

Joj draga moja sad sam se tak slatko nasmijalasmile188

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 23:04
shasha teglice su ti super,kako to radiš?!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 23:20
Mamaa,inače nemam ništa protiv gostiju,samo sad nemam mjesta za njihLOL
Lilly,hvala!Jako jednostavno se to radi.Trebaju ti neke posude(u mom slučaju su kantice od milerama,limene kutije od kikirikija...)ostaci boje ili boja u spreju ,salveta i ljepilo za salvete.Prefarbam posudu,kad se osuši izrežem motiv sa salvete i zaljepim ljepilom na posudu.To ti je ukratko,ako te više zanima imaš temu"decoupage-salvetna tehnika"pa pogledaj.Ovaj moj sažetak je da se ne uplašiš kad tamo pogledaš jer cure rade čuda od salveta,i ostalog.Nije komplicirano kao što se činiWink
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 23:28
I naravno Shasha je zaboravila napomenuti s obzirom na naše pomagaće (čitaj: klince) poželjno je da boja nije na bazi vode, jer kad oni krenu zalijevati.....LOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 23:44
Nije neophodno,Mamaa.Neke od ovih tegli su temperama bojane no na kraju ih polakiram bezbojnim lakomWinkBig%20smile
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 23:51
Ili naravno ne zaboravi bezbojni lak LOL
PS ja sam dobila ideju za teglice, ali prvo moram raščistiti sobu da nađem sve potrebno Wink pa vas razveselim
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 20:00
Bravo Shasha, ti si opet bila vrijedna Clap. Več si sve posadila i posijala, vrijednice jedna. Kakvu kadulju si sijala? Ljekovitu ili ukrasnu ( valjda se tako zove)?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 20:34
Maminu(od ove tu,forumske"mamee")kaduljuLOL
Neku crvenu,a ne znam jel ljekovita,nisam je do sad imala.Ja imam onu obično,domaću.
Kat,rea viš kak su medeni klorofitići,baš su ove posudice njih čekale.Hvala ti još jednomSmile
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 22:20
Da ne bi bilo zabune, to bi trebala biti kadulja (planinska ili ti ga ljekovita) - naglasak na riječi trebala jer nisam obilježila koverticu..ali koliko me pamčenje služi  Confused
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 23:05
Shasha baš ću zaviriti tamo da bolje pogledam. Ja sam inače svoje posudice farbala samo bojom,pa me zanimalo kako radiš sve te motive.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 23:25
Eto,prije nego počne sezona cvijeća,možeš "ušminkati"teglice Lily,treba ti samo ljepilo za salvetnu(to možeš i online naručiti)salveta uvijek ima i dobra voljaWink
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 10:45
bas tako dobra volja ,i meni to treba,dobra volja
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.