Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2014 u 22:58
Svaka čast Josipa! S koliko se ljubavi i nježnosti brineš o svom cvijeću. Ma jesi li ti to i gume obojila u boju neba! Proljeće će kod tebe stvarno ući kroz velika vrata, kroz onu lijepu, veliku, plavu kapiju.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2014 u 21:05
Svaki put sve vise , svaki put sve ljepse !       smile141
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2014 u 22:07
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Ti si baš vrijedna.Kad dođem u šetnju uvijek me nešto novo dočeka.Aster je baš lijep,a i sve si biljčice lijepo složila u teglice.
neke jesam nisam sve sad mi je uletilo u kuci neki posao pa malo zastajem...necu okasniti nadam se...prije mrza sve ce biti na svom mjestu...smile56hvala na obilasku...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2014 u 22:11
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Svaka čast Josipa! S koliko se ljubavi i nježnosti brineš o svom cvijeću. Ma jesi li ti to i gume obojila u boju neba! Proljeće će kod tebe stvarno ući kroz velika vrata, kroz onu lijepu, veliku, plavu kapiju.
neka bijela samo je boju izmjenila...kao da je srebrna..ljepo izgleda...jos da popunim pozavcima i klemantisima....samo polako bit ce...hval na posjeti..smile73
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2014 u 22:13
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Svaki put sve vise , svaki put sve ljepse !       smile141
a ja pomislim da previse objavljujem...neka se siri i raste dogodine cemo svi uzivati u setnji...pusa gutismile82
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2014 u 08:27








ovakav nikad nisam vidjela...predivan je, posadila sam ga vani a ovaj cu unjeti u kucu


divno je biti nekome nesto....
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2014 u 20:37
Prekrasno je JosipaNu
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2014 u 20:49
bome si vrijedna Clap kada se to sve razbuja i poraste i svu ti ljubav vratismile64
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2014 u 21:48
Puzavac je neobican nikad tako sta nisam vidjela..sutra cu ga detaljnije uslikati...bas je lijep...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2014 u 21:53
Vraca nam ljubav da zasluzili mi to ili ne...kad bi bar ljudi bili poput cvijeca...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2014 u 23:13
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

Vraca nam ljubav da zasluzili mi to ili ne...kad bi bar ljudi bili poput cvijeca...


Kad malo bolje promisliš, ljudi i cvijeće imaju sličnosti. Neki su lijepi, a opaki kao na primjer ruža. Diviš joj se, a ona te zakvači i ogrebe do krvi. Ima neuglednih cvjetića koje ni ne primijetiš, a nježni su i nenametljivi. Pogledaj đurđice. Između listova ih ne vidiš, a tako su lijepe. A bome i uloženi trud ne cijene svi. Ponekad mi uvene cvijet do kojeg mi je jako stalo pa ga tako i njegujem, a nekog zaboravim pa raste iz inata.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2014 u 11:30
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

Vraca nam ljubav da zasluzili mi to ili ne...kad bi bar ljudi bili poput cvijeca...


Kad malo bolje promisliš, ljudi i cvijeće imaju sličnosti. Neki su lijepi, a opaki kao na primjer ruža. Diviš joj se, a ona te zakvači i ogrebe do krvi. Ima neuglednih cvjetića koje ni ne primijetiš, a nježni su i nenametljivi. Pogledaj đurđice. Između listova ih ne vidiš, a tako su lijepe. A bome i uloženi trud ne cijene svi. Ponekad mi uvene cvijet do kojeg mi je jako stalo pa ga tako i njegujem, a nekog zaboravim pa raste iz inata.
da u pravu si...sa nekima treba oprezno ili jako oprezno postupati....a ja mislim da ljudima ipak ima te nesebicnosti kao u cvijecu pa im dajemo priliku...nestanu iz naseg zivota pa kad se vrate budu predivni onda kao da su jos ljepsi...samo kako tko gleda...Wink
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2014 u 22:15




prekrasnog cvijeca i puno sjemenja danas mi je dala milica7,,,hvala od sveg srca....smile57
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2014 u 16:33
najprije zelim zahvaliti za jos jedan paket predivnog cvijeca...tritoma,roza stolisnik,weigela,ljetni jorgovan,salviju crvenu....



odusevljena sam....hvala nataliji koja je upoznata sa moji stanjem i izasla u susret


divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2014 u 16:50






a ovaj je zaista poseban....obozavam ga jer je od srca darivan











divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2014 u 14:19
milicino cvijece u mom novom improvizioranom stakleniku...nadam se uskoro korjenju..









































divno je biti nekome nesto....
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2014 u 19:52
Draga Josipa predivno je  a kad se sve razraste bit će to prava cvijetna bajka.smile91
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2014 u 21:10
Ooo baš si si dala trudasmile55
Da ti napišem kako ja napravim kad zakorjenjujem list sukulenta. Samo ga polegnem na zemlju i lagano prstom spustim onaj otkinuti dio do zemlje, ništa ga ne prekrivam zemljom niti ne upiknem u zemlju. Tako mi najbolje na tom kraju pusti malu bebabiljku. Ovako kad se puno zapikne u zemlju, veća je šansa da strune
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2014 u 21:37
Josipasmile39baš si se naradila!
Sve će ti se u proljeće vratiti,sav trud i briga oko cvijeća
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2014 u 22:23
Originalno poslano od člana catalpa catalpa napisao:

Draga Josipa predivno je  a kad se sve razraste bit će to prava cvijetna bajka.smile91
samo da se klemantisi prime i koja  budleja...bit ce dobro.....milica nije stedila na niemu ljepo se sve popunilo....
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,232 sekundi.