Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anči i vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anči i vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 85>
Korisnik
Poruka
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 23:02
][/URL]
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 23:26
preprekrasan ti je vrt, a onaj luk je stvarnosmile120

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 00:40
Prekrasno i uredno, sve na svom mjestuClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 06:41
U vrtu sređenom s toliko ukusa, osjećaja za mjeru i reda, cvijeće može biti samo savršeno!!! smile149


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 09:13
Jučer sam imala prigode biti u ovom malom divnom vrtiću! Naša Anči ima tegli i tegli cvijeća, klematisi su divni, muškatle također, passiflorica, kaktusi,... Kuda god se okreneš sve je cvjetno! Fontanica je radila kad smo došli, i baš je vrtu dala poseban ugođaj.
A ono što je i mene i moju malu obitelj oduševilo najviše jest vedrina i srdačnost kojom nas je dočekala Anči i njena obitelj! Hvala ti, draga, na gostoprimstvu i hvala ti na darovima - već se nalaze u mojem vrtu, dođi vidjeti kako su se udomaćili smile95
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 16:27
Pa majstorice morala sam doći vidjeti te klematise, ali slikica sa fontanom, onako panoramska, pa pergola, balkona, ma što reći majstorski urađeno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 17:42
Kratko: Divota!
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 17:54
Jako ti je lijepo tu... Ovaj pogled iz ptičje perspektive mi se jako sviđa
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 22:52
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Jučer sam imala prigode biti u ovom malom divnom vrtiću! Naša Anči ima tegli i tegli cvijeća, klematisi su divni, muškatle također, passiflorica, kaktusi... Kuda god se okreneš sve je cvjetno! Fontanica je radila kad smo došli, i baš je vrtu dala poseban ugođaj. A ono što je i mene i moju malu obitelj osuševilo najviše jest vedrina i srdačnost kojom nas je dočekala Anči i njena obitelj! Hvala ti, draga, na gostoprimstvu i hvala ti na darovima - već se nalaze u mojem vrtu, dođi vidjeti kako su se udomaćili smile95
Hvala na predivnim riječima !
 
 
Slika govori sve Wink
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 23:11
I ja sam dobila novu ljepoticu.
Anaida Heart me počastila sa Alojom Verom,sada bi trebala i upute za nju Tongue
Evo kako sam ju udomila , još moram razmisliti točno mjesto gdje da ju stavim
][/URL]
 
Hvala Anaida !smile78
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 23:54
Ovi tvoji clematisi smotani ovako u pergolu su Thumbs%20Up.
To mi se jako, jako sviđa!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 00:16
Aloja ti je prekrasnaThumbs%20Up

Sad ću ti ja odati tajnu moje susjede za alou veru. Ona je drži iza onih zelenih mrežastih paravana, inače aloa ne smije na direktno sunce spržiće ti je. Moguće da ima vrsta koje mogu , ali ta mi se čini ona koja nije za direktno sunce.

Zaljevaj je po malo, na kapi ali onda češće ali i to je rijetko jer ne podnosi vodu.

Inače kod mene su sve osjetljive biljčice iza te zelene mrežaste zavjese i kao Bogom je dana za osjetljive biljkeSmile

A kod moje susjede nakon godinu dana je bila ovakvasmile39 i puna mladih.

Imam i ja , dala mi je Hojčeka jednu. Prolazi susjedin režim i sve je ljepšaTongue





Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 00:34
Jako lijepo, tako uredno i rascvjetano. Kombinacija cvijeća i boja oko pergole je savršena. Bravo!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 08:14
Hej pa naša Anaida se odskitala u moj kraj Cry, bravo curke Clap!
I vjerujem da je bilo lijepo, U Slavoniji se jednostavno moraš dobro osijećati smile72 - to iz mene očito progovara lokal patriotizam Embarrassed LOL.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 09:51
Vrt ti je za divljenje,sve lipo uredno i rascvjetano,aloa je prekrasna i dobro kažu da nesmije na jako sunce.Ja sam imala i netko mi je rekao da ona može van,a ja je iznjela i propala mi je,a ta osoba je drži kao sobno cvićeSmile
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 22:22
Hvala Lori ,Smrcku, Misty-da ,Anaidi ,Triši,Hojy Bergeniji ,LucY, Ivni i Miri na lijepim riječima i posjeti mome  vrtu Tongue
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 22:24
[QUOTE=smrcko]Aloja ti je prekrasnaThumbs%20Up

Sad ću ti ja odati tajnu moje susjede za alou veru. Ona je drži iza onih zelenih mrežastih paravana, inače aloa ne smije na direktno sunce spržiće ti je. Moguće da ima vrsta koje mogu , ali ta mi se čini ona koja nije za direktno sunce.

Zaljevaj je po malo, na kapi ali onda češće ali i to je rijetko jer ne podnosi vodu.

Inače kod mene su sve osjetljive biljčice iza te zelene mrežaste zavjese i kao Bogom je dana za osjetljive biljkeSmile

A kod moje susjede nakon godinu dana je bila ovakvasmile39 i puna mladih.

Imam i ja , dala mi je Hojčeka jednu. Prolazi susjedin režim i sve je ljepšaTongue





 
 
 
 
 
Hvala ti Smrckice na savjetu Hug
 
Ne bi je ni presađivala ,neka stoji sada malo tako !?
 
Što ti kažeš na to ?
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 22:59
bravo za Anaidu i za vaše druženje
prekrasan ti je vrt
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 23:20
u pravu si -slika sve govori ,divan poklon
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 23:51
Novo poznanstvo i cvijet kao podsjetnik na ugodno druženje - pa što u životu više treba.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.