Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 100>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 22:42
lluvia draga djevojčice niš se ti ne brini,sve je to zeka-peke i malo smjeha nam svima  dobro dođe Wink
Dorina ako ti ja dođem tamo i maznem ti taj batak odmah ćeš dobiti inspiraciju Big%20smileBig%20smile
Jurice nemoj se sad izvlačiti na djecu i kućne ljubimce.I na vrt,neš posla u vrtu preko zime!!!Ali sviđa mi se da ti je dolazak u  rijeku u planuTongue,Javi kad ti bude odgovaralo i svakako se nađemo
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 14:13
Konačno je gotova i ova metalna kutija.Dovoljno je velika za spremiti puno keksića ali u nju neće ići keksi.U nju ću smjestiti božićni poklon pod bor za moju nećaku (9 god,zlato tetino)Hug
Mislim da se na slikama dobro vidi da sam pahuljice,orme jelena i božićnjakovu bradu i krzno malo podigla s 3D.Donji dio gdje je snijeg ima malo strukture a sve sam posula sa srebrenim prahom.Unutrašnjost je "obučena" u bijeli saten i na rubu je ukrasna trakica-bila bi bolja crvena ali nisam imala
 
 
 

 

 
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 14:16
 
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 14:20
Predivno je..
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 14:21
Stefkaja al si brza,hvalasmile79
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 14:32
fantasticna je kutijica...bas fora...i ja bi rado pokloncic u takvoj kutiji...LOL  
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 14:45
prekrasna je! smile89
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 15:42
smile166smile120
ANĐELKA
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 16:29
baš si je sredila i iznutra i izvana! jako je lijepa.
da te pitam.... kad bojaš takve metalne kutije da li stavljaš kakvu podlogu prije boje? i koje boje koristiš, akrilne, fasadnu ili ...? ja imam u planu jednu limenu kutijicu a bilo bi mi žao da se poslije oljušti.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 17:38

Hvala vam drage djevojčice smile79

Anastazija koristim fasadnu kao podlogu i akrilne boje za nijansiranje.Staklo i plastiku pošpricam s auto lakom, tako površina bude malo hrapava i bolje prijanja temeljna boja.Ovu kutiju sam isto s vanjske i gornje strane pošpricala i na kraju sam sve prelakirala s tri sloja
laka.Nema šanse da se guli
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 17:41
aha... vidis a ja davas probala staklenku maljati za prvi pokusaj...znaci najbolje da je prelakiram pa ondinaceradovi su ti super...a temeljnu boju...
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 17:47
super kutija.prekrasno napravljena,a posebno mi se sviđa kako si je sredila i iznutra.u njoj vidim neke divne kuglice.
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 18:30
Sve čestitke!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 19:33
Krasno! Prava božićna! Mare je pravi mali vilenjak! smile165
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 21:09
mare krasna kutija Smile
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 21:12
Suuuper izgleda!smile93
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 23:18
E Mare moja. lipa Mare....pukotine su odlične i vide se dobro...ide to tebi...a kutijica za sunce tetino je odlična....Mare znam da sam već podosta starA i vjerojatno starija od tebe, ali hoćeš li biti i moja teta plizzzzzzzzz.....Wink
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2009 u 09:37
Mare ostala sam na kutijicu smile93kao uostalom i na sve tvoje radove. Ti si moja inspiracija. Prekrasno.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2009 u 11:13
Hvala vam drage moje,svakoj po jedna pšusasmile78
Lula naravno da ću biti tvoja teta,bar do Božićasmile149
Na vrh
jurica =) View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jurica =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2009 u 21:20
Ma ova kutijica je super,super!Baš me veseli pogledati što napraviš!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.