Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 109>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 12:30
ove sličice baš pašu u te okvire
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 14:22
drago mi je da vams e sviđaju okviri i sličice...i meni su se nekako činili baš stvoreni jedni za druge...

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 08:26
ima maslina pravo...ponovila sam sliku koju sam već stavila... pa sada kada sam tu...pokazat ću onda jedan od starih, prvih radova i pokušaja sređivanja posuda za cvijeće na mojoj terasi...




(nadam se da sada nisam ponovila rad smile42)

ovdje sam kasnie naučila čemu služi ona ljepliva traka (da lijepo izvučeš linije )i čemu služi strpljenje (da ti rad nema fufljave dijelove)...
ali, kao i na onoj plavoj kutiji, tako i na svakome radu, čovjek uči na vlastitim greškama...

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 08:36
Isto mi ga je drago vidjeti jer sam te (kad sam još samo bila neprijavljeni voajer)po njemu zapamtila!smile180smile71
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 08:38
stvarno...stavila sam ga...? onda sam totalno luda ovih dana ...
idem to odmah vidjeti...

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 08:45
stvarno sam ovih dana smile103...ponavljam već stavljene radove... treba me smile42smile173
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 08:53
To je bilo tako lijepo, nikad  prije viđeno,tako da je i dva puta malo(dvaput je dvaput)!!!
Zato ovu teglu imamo priliku izvanredno vidjeti i diviti joj se.Ona je interesantna sama po sebi a napravljena je vrhunski s krasnim motivom!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 08:59
hvala draga... kada sam je vidjela bila mije prekrasna, a baš sam je zamišljalla kao vrlo jednostavnu (doduše, nisam tada još baš puno o svemu ovome ni znala, samo sam se na njoj učila)

help...neznam kako obrisati prethodne komentare, pa neka onda i ostanu

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 09:06
Ne znam ni ja ,pokušala sam,ustvari ,šta te briga,sve je to sjajno!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 09:11
 
Ne znam,ali je ovu posudu za cvijeće još nisam vidjela. Prekrasna je i neka te ne zbuni što nisi precizno izvukla liniju, jer na takvoj tegli to i nebi bilo baš dobro. ovako izgleda starinski, savršeno!
ANĐELKA
Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 09:43
ajme kako je prekrasna ova tegla....dobro mi je ovo tvoje, "pokusaj sredjivanja posuda za cvijece"...paaaaaaa....dobar ti je pokusaj heheheeee

ovo je PRESAVRSENO!!!!!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 09:48
hahahah...vi ste savršene....ali stvarno sam pokušavala...hahahah
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 10:12
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

 
Ne znam,ali je ovu posudu za cvijeće još nisam vidjela. Prekrasna je i neka te ne zbuni što nisi precizno izvukla liniju, jer na takvoj tegli to i nebi bilo baš dobro. ovako izgleda starinski, savršeno!



draga moja,ja sam danas svojom zbunjenošću, sve zbunila...
zapravo, teglaje prviputa gore, ali samstavila kalež koji je bio već gore,pa me maslina na to uputila,pa sam to izbrisala, stavila teglicu, pa smo maslina i ja pokušale izbrisatikomentare da se ne zbunjuju ljudi...ali...očito nismo uspjele...pa mene i dalje treba smile42
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 10:17
Odličan rad!
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 10:38
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

ima maslina pravo...ponovila sam sliku koju sam već stavila... pa sada kada sam tu...pokazat ću onda jedan od starih, prvih radova i pokušaja sređivanja posuda za cvijeće na mojoj terasi...




(nadam se da sada nisam ponovila rad smile42)

ovdje sam kasnie naučila čemu služi ona ljepliva traka (da lijepo izvučeš linije )i čemu služi strpljenje (da ti rad nema fufljave dijelove)...
ali, kao i na onoj plavoj kutiji, tako i na svakome radu, čovjek uči na vlastitim greškama...

 
e pa isplatilo se staviti...ovu ja nisam vidjela...neznam zašto ju nisam vidjela...hvala što si ponovila...Smile
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 11:23
nemam rijeci koliko su mi slatki i lijepi okcvirici,predivni su..a tek kako lijepe teglice imas,a bome ti je i sempervivum vrijedan paznjesmile120
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 12:24
ovu sam vidjela uzivo...trebala bi staviti onaj svoj izum kalic na kalic...ak znas na sto mislim, ono sto imas na terasi...komentare izbrises tako da stisnes report i onda prijavis moderatorima da izbrisu post s objasnjenjem zasto...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 12:33
Glavno da smo pohvatale konce...vidjela sam da je bio kalež , a sad ova prekrasna tegla....imaš mogučnost uči u edit i pobrisati komentar koji si napisala uz sliku...a da slika ostane.
 
i draga, možda sam dosadna, ali želim ti ovako nešto reći....ti si toliko posebna i originalna, posebna...pravi profesor Baltazar u decoupageu...u kombinaciji sa raznim drugim tehnikama, takav se jednostavno moraš roditi...tvojim žilama teće krv prave majstorice. Nemoguće te je ponoviti , imaš svoj izgrađeni stil i skidam ti kako naš narod  kaže kapu. Bravo majstorice, za mene si upravo to. Bez konkurencije.Smile
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 12:39
hvala lula, hvala...ovo mi daje poticaja za još više ij oš više uradaka iz kolekcije profesor Baltazar...
smile79
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 12:40
posuda za cvijeće je jako jako lijepa i zanimljiva Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.