Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - JASSI_moja galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


JASSI_moja galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 58>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 19:31
izgleda da nas je vecinu osvojila violina i klizaliste...smile93ostali radovi također prekrasni,a skoljka je originalna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 19:32
Sunčeko, idem u srijedu u Lumos pa ako si zainteresirana za rižin papir koji spominje Ninochka javi da kupim
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 20:27
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

Sunčeko, idem u srijedu u Lumos pa ako si zainteresirana za rižin papir koji spominje Ninochka javi da kupim


hej dragička, daj natuknice o tome što je Ninochka spominjala da sad ne tražim, ili reci gdje je to spominjala, ili jednostavno reci ti što znaš Wink, svakako sam zainteresirana
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 21:54
ubijte me ako kuzim tko tu koga i kaj...vise ni sama ne znam na koji topic se odnosi ciji post :)

uglavnom, dodjoh platiti racune net bankingom pa usput pisem zahvalu teti jassi koja me je razveselila biblijskim primjercima salvetica smile82smile120
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 09:10
hehehe to su fakat biblijske salvete......stare cca 30-tak godina...fala nino fala.......a sam da ju pohvalim da je mjesila slano tijesto i rezala kalupima kak majstor.....neg kak
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 09:13
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

hehehe to su fakat biblijske salvete......stare cca 30-tak godina...fala nino fala.......a sam da ju pohvalim da je mjesila slano tijesto i rezala kalupima kak majstor.....neg kak


Ubi me ....ali ja opet zaboravila tvoj recept za slano tijeto... a najmeravam ovaj vikend malo mijesiti sa svojom dječicom
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 09:15
hippy uzmes brasno hrpu uzmes tonu soli i nemoj dodat puno vode :) i onda ti veli - mijesi :)
 
i ak ne iskoristis i zadnju truncicu dobijes ukor :)
 
btw doznala da se to ne mora peci smile184
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 09:18
smile96otprilike
 
dakle recept:
 
jucer smo uzeli 2 salice brasna, 1 salicu soli i 1/2 salice vode---tijesto ti mora ispasti onak suho kao za pitu i to je to
omjer opvecavas ili smanjujs ovak ---ja velim ra dadim 4-2-1 i onda imam dost smjese za sve
kaj ti ostane stavi u vrecicu i stegni i moze stajati i 7 dana
 
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 09:18
no da..to za pecenje.....ja sam umrla od smjeha...ok nisam ja htjela, sama je priznala
 
e da , ne dozvoljavam bacanje, do zadnjeg komada se iskoristi...ja atila ..priznam
 
hipy sretno
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 09:20
moja tijesta danas okrenuta
napomena ako susite na radiatoru kao ja, jucer sam ih stavila, danas ujutro okrenula da se doljnja strana osusi...nino okrenuti ukrase da se suse i s druge strane
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 10:12
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:


Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

Sunčeko, idem u srijedu u Lumos pa ako si zainteresirana za rižin papir koji spominje Ninochka javi da kupim
hej dragička, daj natuknice o tome što je Ninochka spominjala da sad ne tražim, ili reci gdje je to spominjala, ili jednostavno reci ti što znaš, svakako sam zainteresirana


Citiranje gogs, to je dobila od nekog s foruma, a inace imas u lumosu slican rizin papir po 14,90 sa violinom notnim papirom i na jednom dijelu je gitara.
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 10:40
imam ga.......
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 12:29
koga ili što??????   (koji je to padež)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 12:30
smile96papir iz lumosa----imam gaaaaaaaaaaaaa
 
jao koji esperanto......kiss
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 20:40
Violina ????????????????
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 09:07
kaj draga-papir? trebas da vidim koliko ih imam? salvetu nemam ak to pitas koka
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 09:09
 
u izradi slikice za donaciju-za zenski odjel bolnice vrapce...idu s andjelekima tamo , malo veselja da im napravim
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:01
Jassi hajd mi reci iskreno koliko ti sati u prosjeku spavaš???
Ili si ti hiperaktivna ili sam ja lijena pa ne stižem ništa napraviti???
 
I na kraju radovi kao i inače super, a moji favoriti su ovi sa anđelima i sa svijećama!!!
Na čemu si ove radila, mislim koja je podloga???
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:05
ma draga, ovo sam isla raditi nakon sto sam se okupala i isla prema krevetu, e onda sam se sjetil ada danas sam obecala toj teti kaj nosi u vrapce odnjeti ukrase andjele i slike, andjele sam napravila a slike ne, pa me grizla savjest, ustala sam i krenula po kavicu i do jutreka delala da dobiju zene u bolnici.
mozda sam hiperaktivna, no nekak sam se organizirala da mogu npr kuhat i raditi podlogu, pa sudje slagat i stavljat lak...nekak sam se naucila...ne pitaj kako
 
nisi nesposobna, sam sam ja luda pa sve po sebi zadanom zelim napravit makar danas opalil aglavom u stol
 
a podloga je karton za kasiranje slika-glatki
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:06
Jassi ,.,,na čemu si ( bila dok si ) ovo radila
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,174 sekundi.