Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 80>
Korisnik
Poruka
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 16:38
Sva tri rada su prekrasna,ali ovaj drugi sa ružama,joj ne znam što bi rekla, koje boje, a ruže za poludjet, prekrasno,prekrasnosmile93kao i uvijek motivi nemam riječismile180
meni je super u životu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 17:25
Makovi su mi extra posebni.... smile112
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 17:38
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

smile94Odliiiiičnooooooo
 
Sva tri rada su ti lijepa ali druga slika mi je ipak posebna!!!
To je 2k???
 
A za Uskrs se uveliko radi...kakav je to tanjur??

hvala dragaKisses..da,na drugoj slici je dvokomponentni..a uskrsna slika je na drvenoj podloziKisses
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 17:43
cure svima veliko hvala,i svima velika pusaaaaaaaValentine%20kissThank%20YouValentine%20candy
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 19:51

eh,uvijek gledam i divim se i ne znam bi li komentirala ili ne, jer nemam riječi za tvoje radove. .pa zato samo smile93

Na vrh
ljiljanari View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljanari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 20:26
Zadnji tanjurić ti je prekrasan smile84
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 20:37
meni je onaj bebač što spava preeeeekrasssaannn...
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 20:47
cure ljubim vas,Thank%20YouValentine%20kissKisses
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 20:52
kaća, ne znam da li je ljepša škrinjica ili oni predivni tanjuri...kako su dobre pukotine! Fantastično!!!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 21:54
ovo ti je savršeno. Što si utrljavala u K2? Savršeno je
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 23:27
Opa, što se netko raspištoljio s 2K. Draga, ne znam šta mi je bolje, stvarno ti dobro ostaju pukotine, a zekići su mi preslatki. Odlično!!!!!!
smile89
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 11:08
dragicke hvala vam najljepsa..smile79smile73
saara u dvokomponentni sam utrljala bijelu patinusmile78
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 12:47
zadnja 2 smile89
Na vrh
ljiljanari View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljanari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 14:33
Ne znam da li sam već komentirala, ali zadnji tanjurček je bonbončić!!smile71
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 14:53
Originalno poslano od člana ljiljanari ljiljanari napisao:

Ne znam da li sam već komentirala, ali zadnji tanjurček je bonbončić!!smile71

jesi draga,ali "dvaput je dvaput"Wink,ne skodi,hvala tiHug..ono je slika na drvetu,da vas ne buni..
ruzice hvala draga,i tebiHug
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 16:11
Stalno si mislim kaj je to 2K, ali došlo vrijeme da i ja to skužim. LOL
Radovi su ti predivni.

P.S. Navratila malo da vidim radove, dok se moj morski motiv suši! Naravno da se sjetila društva sa mora! smile79
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 19:55
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Stalno si mislim kaj je to 2K, ali došlo vrijeme da i ja to skužim. LOL
Radovi su ti predivni.

P.S. Navratila malo da vidim radove, dok se moj morski motiv suši! Naravno da se sjetila društva sa mora! smile79

pozdrav s mora samoboruValentine%20kisshvala ti najljepsa..trebalo i meni vremena da skuzim sto je 2kTongue
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 18:52
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

prvi sa makovima smile70
minimode tebe ne znam ali, sudeći po avataru, neka si mi kiselasmile156
Kaćo oprosti, van teme je al da odgovorim anastaziji:
- ma baš je suprotno anastazija, triba mi malo gorčineWink
 
- Kaćo jel ima šta nova od radova? (ja se ubacujen ka padobranac, šta se i može vidit iz priloženog, svako 2-3 tjedna...LOL
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 20:37
Originalno poslano od člana minimode minimode napisao:

Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

prvi sa makovima smile70
minimode tebe ne znam ali, sudeći po avataru, neka si mi kiselasmile156
Kaćo oprosti, van teme je al da odgovorim anastaziji:
- ma baš je suprotno anastazija, triba mi malo gorčineWink
 
- Kaćo jel ima šta nova od radova? (ja se ubacujen ka padobranac, šta se i može vidit iz priloženog, svako 2-3 tjedna...LOL

nista draga,malo mi inspiracija blokaje..i neka ti nama svratis,lipo te je vidit,pa makar i svaka 2-3 tjednaWinkKisses
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 20:39
Kača draga ovo je za tebe i tvoje predivne radove


large%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.