Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 11:50
smile120ja ne mogu ovo preskakat -ali sad sam postala miljenik i pčela -----ne da gledam u njih -već -BULJIM .jako interesantno
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 13:55
Korijenko ovo je pravo imanje s tako lijepim detaljima, raznovrsnim cvijećem, sve je smile120
život je more
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 21:49
Cure samo vi šećite i uživajte bitno da vam je kod mene ugodno i da vam se sviđa. Danas popodne smo šetale i kafetarile ja i Jagoda, malo mi je svratila obići hacijendu. Tongue
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 22:52
Pa dokone cure pa možete -ali ja kad dođem ja lako ne izlazim -----ali ja ode prvo kod mame pa ti sad misli zaštosmile183-rodila ga majka
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 02:23
Kao što je Korjenko napisala danas odnosno jučer(gledajući na sat) bila sam u posjeti njenoj hacijendi.Sve mi je pokazala, a puno toga sam prepoznala sa slika....Hacijenda je stvarno ogromna,ali sve je jako uredno i skladno.Posla oko održavanja ima stvarno puno,ali ima vrijednog supruga koji puno toga radi što je danas i dokazao....Od svih prekrasnih biljaka najviše me je oduševio kaktus Pedro...Popile smo kavicu i dogovorile odlazak na Floru....smile183
sutra je novi dan
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 16:43
jednostavno nemam komentara ...ali imam jednu ssuuuppper ideju..meni jako fali moje veliko zagrebačko zelenilo kod roditelja  gdje sam bila prije ove dalmoške avanture od života LOL a s obzirom da smo isto godište ajd da se malo zamijenimo,ti dođi na more kod mene a ja malo kod tebe ..MM ne bu primjetil zamijenu..hihi... a ja bum se malo odmorila čeprkajući po tvom cvijeću i valjajući se po travi ..ha..Big%20smile
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 18:53
korjenko ma morat cu se jedan dan uputiti zgorun da to vidim u stvarnosti! prekrasno je!
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 20:53
nebi vjerovala ali ja opet pregledala svih 27stranica i opet i opet- sve je naprosto fantastičnoClapSmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Bugojanac View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bugojanac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 21:12
Korjenko imaš ogroman prostor i velike mogućnosti, što si vidim i lijepo iskoristila!smile141
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 21:46
Morala sam se vratiti na početak da vidim gdje živiš, jer je sve tako predivno, bujno, zeleno...brežuljkasto, idilično...mogla sam si misliti da je Kvarner, imate prekrasnu klimu...i sve naj, naj...Bravo za vrt i cvijeće!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:19
I ja sam sve vidjela u živo, ali još je bilo hladno, pa sada zbilja uživam u slikama.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 23:18

TongueHvala vam dragi  moji forumaši, moj je vrt od kad se družim s vama bogatiji za puno novih vaših, sada mojih biljki i meni je tako gušt prošetati se predvečer kad zalijevam jer kad gledam biljke sjetim se i vas koji ste mi to poslali. Svaka ima svoju priču i u svakoj je dio Lošinja, Brača, Babotoka, Lekenika, Zagreba, Međimurja, Bihaća ........ a još mi je veći gušt kad vidim svoje biljke kod vas....

Bugojanac dobrodošao u moj vrt, nije te valjda ubola koja pčela, danas su bila dva roja, divljale su do kasno, morala sam po mraku zalijevat.....
 
Duda to ti je vidiš dobra ideja, najbolje da se prijavimo za mjenjam ženu Wink, kako bi ja uživala u tvojim ostićima, pustinjskoj ruži, lavandi, agavama.... a tebi more ne bi falilo jer ja sam ti iznad Opatije tako da se spustiš za 5 minuta. Na moru sam a ipak nije da baš možeš "pljunuti" u njega.....
 
Idem sad premjestiti slike u photobucket da vas sutra mogu bombardirati novicama 
Tongue
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 10:08
Danas ću početi sa ružama, ove godine su mi tako-tako, neke su bolesne bez obzira na špricanja (hrđa), mislim da se ipak njih treba zaštititi u rano proljeće kad imaju tek  sitne listiće.
 
 
 
Ova je roza, niska
 
 
 
Jedna od brajdica sa mini penjačicom
 
Inače su narančaste ali je ponegdje i neka boja fuksije (to valjda pčele iskrižaju)
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 10:12
Kokotići - druge godine će ih sigurno biti više u vrtu jer su divni i lako se uzgoje od sjemena
 
Pored ovih raste i penstemon barbatus
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 10:14

Mini penjačice su prekrasne!!! smile93

Neznam dal si vidjela u uglasima pa ti se i tu zahvalimSmile, hvala ti najljepša na haemanthusu i anemonamasmile79
 
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 10:16
Za ovu roza biljku nemam pojma kako se zove, par puta sam ju htjela iskorjenit ali ona je tako žilava i uvijek nikne ponovno tako da definitivno zaslužuje mjesto gdje se nalazi
 
 
Ja ju zovem Marizela po gospođi koja mi ju de dala
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 10:28
Ovo je moja nova ovogodišnja suručica- spirea bumalda, već mi prve godine cvjeta, jupiiii !!!
 
 
Ovogodišnja niska georgina, malo sam ih obnovila, visoke su mi jako stare
 
 
Rumenka, nekako loša ove godine, jedan grm mi je smrznuo
 
 
Turski garofuli
 
 
Ovaj krug mi je odmah uz ljuljačku i tu je rasla caesalpinija koja je nažalost zimi smrznula, na jesen moram smisliti koje drvce da tu posadim, cjelo proljeće sam tražila ukrasni drijen ali nisam mogla naći kakav sam ja htjela. U Austriji je bilo ali se treba naručiti i nikad ne znaš kakav će doći, niti u Zagrebu koji inače naručuju nisu ga ove godine imali a cjena mu je oko 600 kn.
Dok ja smišljam što će tu rasti ovo ljeto će tu cvjetati niski suncokreti od Monne1 i kadifice
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 10:37
Super Silvek, već si preuzela pošiljku, nadam se da će ti se anemone primiti, one se šire ko drač, crveni haemanthus koji si mi slala je u sredini lukovice počeo tjerati, izgleda mi kao kad potjera amarilis, dugo vremena je mirovao.
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 10:54
Dragi korjenko,ja nemam riječi za svu tu ljepotu kod tebe.Imaš prelijepe grmove magnoliju, vajgeliju, zlatnu kišu, viburnum, spireu, sve ti je divno i sve ima svoje mjesto da se ne gura sa drugim (kao kod mene).Ali panorame su mi najljepše a ti ih imaš mašala.
 Reci mi  kako razmnožiš kokotić iz sjemena ,ja nisam nikako uspjela, ni uhvatiti sjeme.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 10:59
Ja samo dolazim....... i to prvom prilikom i gledam ne mogu to više ovakosmile39
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.