Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj dekupaž
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj dekupaž

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 252627
Korisnik
Poruka
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 22:21
savršeno!!ne znam što mi je bolje,jeli sat ,kutija ili onaj nakit od koralja!predivno!smile73bravo za crvenu fazu!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 00:01
Nešto prekrasno, sat me oborija sa stolice.., a kutijica je isto prekrasna.. smile141smile58
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 00:10
Ova tvoja koraljna faza mi baš oriđinale-strašno mi se sviđa....još kad bi mogla pročitat riječi pisme....
Sat je super,al kutije moja slabost..ehh!!!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 00:30
Predivno file.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 11:02
super ti je crvena faza Smile sat,kutijica ili koraljna ogrlica? sve je fantastično!smile141
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 22:00
smile227 za crvenu fazu!
ostala sam paf.

odlično modernizirano.
bravo!
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 23:20
cure smile79
šabice modernizirano mi je i bila namjera pa mi je drago da je to prepoznato
inače vidim da vas muči tekst pjesme pa vam ga evo mada sam sigurna da većina vas neće razumjeti puno riječi inače pjesma govori o  životu jednog sata odnosno leroja
 

                                  LEROJ

 

Usri sela,

Izmeju kuć je seja

I inpjata se

Kampaneja

I na njemu leroj,

Ča je više od sto godišć

Činija posa svoj.

 

Hodija je leroj

I ure broija,

Tuka he u zvono,

Po danu i noći:

I unda ka je španjola hodila

I kosila

I ostavljala udovice

U samoći,

I unda ka se fašistima smrklo

I ka in je crklo,

Pa su išli ća,

Ka he je vrag odnija.

Tuka je leroj ure

I dane broija,

Dokle se ne bi iz svita,

Ili iz kurela,

Muž i tac vratija

I donija pinezi

Za vriću muke

Ili šaku angriža.

Tuka je i unda

Kada je male drobe

Morila griža,

Ka bi se zelenih mindujav naili

I vode napili.

Hodija je leroj,hodija,

Dokle ga je navija čauš Pirija.

A sada stoji

I ure više ne broji

Kai da je vrime stalo,

Da se fermalo

I zaspalo.

A ono kuri

I neće da stane,

Sve drči i išće

Bolje dane.

I čeka leroj

Da se Zlarin prene,

Pa da jope krene

                                                         
                                                           Mladen Bjažić
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 01:39
Ajme, sad si mi i suze izmamila na oči.. Toliko mi se svidija sat, a kad si Zlarin spomenila sve mi zamirisalo na lito i Šepurinu.. smile43smile58
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 19:30
kad je tako odlična realizacije nema razloga da ne bude prepoznato i što je umjetnik htio.
pjesmica je malo nostalgična iako baš svaku riječ ne razumijem uglavnom kužim, a najljepše  mi je što je taj naš prekrasni hrvatski jezik tako bogat i predivan u svim tim svojim narječjima...
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 08:12

auuuuuuuuuuuuuu otkad mene nije bilo tu ,da ne mislite da sam samo ljenčarila

evo nešto radova .
jedan okvir za sliku za moju dragu Lanu
kutija kao poklon jednoj krizmenici
jedna kutija za vjenčanje
i masline pa opet masline i još maslina
i to je to za danas
pozdrav svim dragim tetama salvetama
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 10:48
     spavalice dobro nam došla opet (kome li ja to spočitavam kada sam i sama takva). Sve super ali ono što mi je onako prvo je kutijica sa koraljima.         Naj, naj, naj.   Idemo dalje    (imaš li kakve veze s Zlarinom -zbog pjesme još iz svibnja?)      
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 10:50
ocito da nisi ljencarila,fine si tvari uradila file,moji favoriti su tanjuri sa maslinama.cestitamsmile141
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 11:48
prava zbirka prekrasnih radova
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 19:10
-pjesma me se jako dojmila,radovi super,bravo...
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 20:47
smile227 !!!! ne znam šta bih izdvojila, sve je smile227
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 18:41

tko smije reći da si ljenčarila a vidi predivnih radova!ova serija bočica ja više nego dobra!Thumbs%20Up

Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2010 u 07:46

cure hvala Vam na lijepim komentarima smile78

Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 19:21
smile227 koliko prekrasnih radova, bravo smile71
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 15:57
bijela kutijica i serija masline su ti prekrasne
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 252627
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.