Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 262263264265266 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 18:12
Pa ni ne mislim da sam stara, ne dam se, ali baš u mlade ne spadam
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 18:44
Otok, došetala i ja lagano do tebe.
A kod tebeeee.....divota!
Ne znam dal se to meni samo čini, al kod vas (ne znam kako da se drugačije izrazim) sretnika koji živite na otocima, i trava je nekako zelenija, i cvijeće šarenije, i... ne znam ni sama više! Al sve mi je nekako drugačije nego na "kontinentu".
O sukulentima više nemam što reć, a da cure nisu već rekle. Prepisujem sve!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 22:31
Vidim da si bila vridna i da si mislila na mene, i ja na tebe. Danas sam preslagala sukulente od kojih je 50% tvoji ljepotica, dobro se drže i ja sam ih zalila, i stavila na sunce, mogu ti reči da su se udvostručile, a jučer sam rezala ruže, lantane, lavandu, neka francuska raširila se ko luda.
Reportaža je za 5. Clap
Reci mi da li ti orezuješ svoju paulowniu, s obzirom kolika je to je čini se nemoguća misija LOL

život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 22:47
Za paulowniu ću morati nekoga zvati da poreže neke grane. Raširila se i kod susjeda i na cestu, pravi na cesti hladovinu pa tu svi parkiraju u ljeti aute. Bojim se ako bude jakog vjetra da ne pukne koja grana, ali sami je više ne možemo rezati, trebaju jako dugačke skale
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 08:36
Opet isto. Ne svratim dva dana a kod tebe divotaClapClapClap.
Prvo onaj pogled....Prodajem kuću tražim drugu s pogledom na more!WinkBig%20smile
A onda tvoja kolekcija sukulenata. No ti ih imaš gdje držati po vrtu.... jedino se nahodaš noseći sad amo tamo!WinkOstalo bilje...!Thumbs%20Up
 
Pepeljugu neću sad šišati, imam i u vrtu... ali helychrisum znači treba.
Ja kod tebe uživam gledajući i odmah i učim!Wink
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 08:46
Otok, ostala sam bez riječi gledajući tvoje slike , sreća da su cure prije mene već sve rekle pa i ja to potpisujem. Sukulenti su ti prekrasni - san snova Clap. Ja onih svojih par komada držim na kuhinjskom prozoru. Kaj im je to onda krivo mjesto, kad ih vi svi na moru držite vani, a nije ni kod vas baš  jako toplo ? Confused
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 09:17
Otok,  evo me malo i kod tebe, da si još više uljepšam ovo krasno jutro. Prvo ću prokomentirati onu prekrasnu sliku mora u daljini, ali i tvoje cvijeće oduzima dah...
 
Uživala sam!!!
 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 11:48
Za vikend sam malo počela raščišćavati po vrtu, planirati gdje ću šta posaditi.
A planovi su ujutro jedni, popodne drugi, mjesta je malo, zemlje još manje.
U ovoj maloj škrapici najprije su trebali biti sukulenti, pa onda mirišljavo začinsko bilje, pa ....
E, do tada bit će jaglaci u loncima.  Kad oni ocvatu taman će biti vrijeme za sadnju, još ću vidjeti čega

Do tada, evo jaglaca





 






Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 12:32
Ljepotani proljetni, baš su zgodnički!! kako god ti odlučila i što god zasadila, razmjestila ili dodala - mi ćemo biti svakodnevni gosti tvog vrtića i ove godine!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 13:01
predivni jaglaciThumbs%20Up
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 15:21
kakve predivne boje jaglaca.....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 16:02
mlada ti je duša, a a tek srce
uvijek se pomladim kad prošećem tvojim vrtom
jaglaci su predivni, valjda im pjevaš
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 19:25
baš su preslatki, ovako lijepo rascvjetaniSmile
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 20:04
šta god staviš u svoju škrapicu biti će prelijepo kao i sadašnji njeni stanovnici!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 20:14
prvo kad sam vidjela onoliko sukulantica smile107  prezivim nekako i idem dalje i naletim na ove krasne jaglace i evo opet smile107
tak da sam sad evo smile103 od ovakvih prekrasnih slikica...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 20:37
Prekrasni jaglaci Thumbs%20Up
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 20:39
Evo i ja sam pogledala lijepe jaglace,i kao što reče Anaida što god ti posadila u škrapicu mi ćemo rado dolaziti u tvoj vrtsmile71
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 21:38
Jaglaci su prekrasni, koje boje, kod tebe je stvarno već došlo proljeće !
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 22:00
prekrasno,osvježavajuče za naše oči koje samo vide jadne smrznute biljkicesmile85
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 22:14
Jaglaci prekrasne boje, a tek kak su cvjetovi buci- buci!!!???Tongue
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 262263264265266 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,609 sekundi.