Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Povrtlarska brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Povrtlarska brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 258259260261262 381>
Korisnik
Poruka
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 00:21
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:

..nema snijega Pustili...pppssst , ne zovi ga, a sad idem gledat tvoj vrtek..
Tužna sam jer nemrem odgovoriti na poruke mada sam obrisala večinu da mogu slati al...jok jok..nemere i nemere..bum vidla sutra kaj se zbiva..
Obriši sve iz pretinca "poslane poruke"Wink
 
...heej...sad sam tek vidjela poruku, hvala ti puno...to sam bila napravila...al nije valjda odmah odreagiralo...
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 00:33
smile49
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 00:44
kaj veeeć...aj Bok..lijepo sanjaj dajzeke..slika 117361
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 00:53
Heart
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 09:30
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Čuj.... listovi pastrnjaka se baš i ne jedu.... jede se korijen, kao i mrkvi. A čorba ti sladnila od graška....
Ja sam cula Dadinice da se jedu kao mladi pa sam ubacila malo na sitno isjeckano i super mi mirise u kuhanju.Isto sam cula da se listovi mlade mrkve jedu,al to nisam jos probala.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 22:00
.Imal koga,gotov caj od traticnice Tongue
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 09:07
LOLLOL Pustilka misliš valjda na čaj od kamilice ? Ovo gore ti je kamilica....Smile A ni ove trešnje uopće ne izgledaju loše, daj dobaci koju....SmileLOL
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 09:41
meni one tratinčice više liče na margaretice,ali ja se odlučujem za trešnje.imam ja trešnju,ali nitko mi neće nabrati.ja ne mogu na ljestve,teška mi guzica. neki dan sam se popela,najela se,ali silazila sam pola sata.tako ti je to kad ostariš.nekad sam se verala kao vjeverica
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 11:18
LOLLOL Ajama iako mi baš i nije do smjeha, sad si me uspjela nasmijati...Imam isti problem, samo kod mene nisu u pitanju godine, nego ovo drugo što si navela....LOLPigLOL  A naša trešnja je stvarno ogromna, no tko će se popeti gore....Unhappy   
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 11:23
Alloha curke..kaj mai?Winkevo ja odmaram od presađivanja rajčica..samo kaj mi je kičma izgleda ostala na gruntu...boooli boli i boli, al sam sretna što sam obavila najteži dio posla 150 komada i ostalo mi 50 za balkon...nemam dosta tegli pa moram u nabavu
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 11:25
Eeej Wiz!  Tongue Zar kod tebe nije hladno.....Kod mene je koma za povrće, s velikom većinom paradajza sam se pozdravila i posijala nove.....ova godina je koma....UnhappyOuch Ne znam kako kod drugih, kod mene ništa ne valja...OuchOuch
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 11:33
Ajama i mene nasmijaLOL,meni isto sin bere oslame,ja se i ne znam popet.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 11:38
Blago ti se koji dajzeci su posadjeni ti ces dobro omastiti brčić LOL.jel ti nikolo dobro povrce ?
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:

Alloha curke..kaj mai?Winkevo ja odmaram od presađivanja rajčica..samo kaj mi je kičma izgleda ostala na gruntu...boooli boli i boli, al sam sretna što sam obavila najteži dio posla 150 komada i ostalo mi 50 za balkon...nemam dosta tegli pa moram u nabavu
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 11:42
Pustili..odi vidi slike u mom vrteku..pa orocijeni svojim stručnim okecomBig smile
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 09:47
Svima lijepi pozdrav smile113
neki dan sam čula da miris  paradajza (sadnica) odbija muhe......jel netko zna što o tome?
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 09:49
Pčelice moram priznati da to prvi puta čujem....Smile Eto baš lijepo, uvjek netko nešto novo sazna...Thumbs Up
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 10:51
Molim vas za savjet - na istu gredicu na kojoj je zasađena (razna) paprika što se može još  zasaditi a da budu dobri  susjedi, da zajedno raste  i da uspijeva?
Kad se izvadi grašak , negdje 6-7 mj, što se može zasaditi nakon graška (a da tom povrću ne smeta dušik od graška)?          smile79 za savjet!
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 10:56
Petit ja svake sezone uz papriku imam posađenu salatu, meni je tako super, mogu i jedna i druga lijepo rasti a da pri tome ne smetaju jedna drugoj.....za grašak ćeš morati pitati nekog tko malo više zna o tome, ja nakon graška nisam ništa sadila pa ne znam...Smile
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 11:08
Dragi moji, ne znam kako kod vas, ali kod mene puše takav ledeni vjetar, da čisto sumnjam da će mi nešto od flanaca  povrća uspjeti preživjeti...UnhappyDisapproveOuch
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 11:37
onastavak prepucavanja te bilo kakva svađa ,vrijeđanje na vjerskoj, nacionalnoj ili bilo kojoj drugoj osnovi će se kažnjavati.
tko prekrši upozorenje dobiva ban.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 258259260261262 381>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,563 sekundi.